Кращі програми для створення логотипів

 1. Як зробити логотип в фотошопі
 2. Як зробити логотип в ілюстратора
 3. Як зробити логотип в кореле
 4. Як створити логотип для сайту в Logaster

Програма для створення логотипу допоможе вам безкоштовно зробити логотип своїми рукамі.Чтоби створити логотип, недостатньо просто підібрати слова, тематичну іконку і яскравий набір квітів. Гарне лого має привернути увагу і доступно показати, яке призначення фірми і в чому полягають принципи організації. Тому при розробці зображення враховуйте можливі фактори і вибирайте зручний спосіб розробки. Пропонуємо ознайомитися з популярними серед дизайнерів засобами створення лого і особливостями роботи з програмами.

зміст:

Як зробити логотип в фотошопі

Відомий графічний редактор дозволяє швидко створити хороший логотип
Відомий графічний редактор дозволяє швидко створити хороший логотип. Однак результат залежить виключно від фантазії і старанності дизайнера. Новачкам знадобиться багато часу, щоб розібратися в нюансах програми.

Створити логотип компанії в фотошопі можна за наступною схемою:

  • Запустіть програму і створіть новий файл.Еслі ви ще не знаєте в якому розмірі вам потрібен логотип, то вкажіть дозвіл не менше 500 пікселів. Також потрібно вибрати фон для лого. Спочатку логотип краще створювати з прозорим фоном (він буде всюди виглядати гармонійно). Але якщо вам потрібен кольоровий фон, то ви можете без проблем його вказати. Кращий варіант - зробити лого з прозорим фоном (для сайту наприклад) і з кольоровим (для соц. Мереж наприклад).

Мереж наприклад)

  • Введіть назву логотипу за допомогою інструменту "Текст", виберіть шрифт і колір. Добірку красивих шрифтів для логотипу ви можете знайти тут. Текст також можна обробити за допомогою стилів шару, наприклад додати обведення або тінь. Так можна отримати красиву напис, але головне не переборщити з ефектами.

Так можна отримати красиву напис, але головне не переборщити з ефектами

  • Можете спробувати додати до логотипу різні фігури за допомогою відповідних інструментів, наприклад "еліпса", "прямокутника" або "лінії". Таким способом можна зробити логотип більш креативним.

Таким способом можна зробити логотип більш креативним

  • Додайте іконку. Якщо у вас вже є іконка для логотипу, то потрібно просто її додати на полотно. Якщо у вас немає зображення, то ви можете його знайти тут .

Якщо у вас немає зображення, то ви можете його знайти  тут

  • Спробуйте підібрати підходящу колірну схему для логотипу. Як вибрати колір читайте тут . Приклади логотипів в різних колірних схемах дивіться нижче.

Приклади логотипів в різних колірних схемах дивіться нижче

 • Збережіть логотип. Його потрібно зберегти в форматі PSD (для того, щоб в майбутньому редагувати його якщо потрібно) і PNG або JPG (для розміщення на сайті в соц. Мережах і т.п.).

Це найпростіший спосіб з нескладним дизайном
Це найпростіший спосіб з нескладним дизайном. Експериментуючи з інструментарієм програми і можливостями нових версій «Фотошопа», можна створити більш складну і оригінальну емблему. Так на бічній панелі задаються параметри тексту (стиль написання, шрифт, колір, нахил та інше), змінюється потрібний із шарів зображення і піддаються креативному видозміни будь-які інші елементи лого.

Відео інструкція по створенню логотипа в Photoshop:

Як зробити логотип в ілюстратора

Для пояснення роботи в програмі Adobe Illustrator представимо покрокову інструкцію прикладі створення лого в стилі ретро для відмінного фітнес-центру
Для пояснення роботи в програмі Adobe Illustrator представимо покрокову інструкцію прикладі створення лого в стилі ретро для відмінного фітнес-центру. Назва бренду і слоган розташуємо на лого по периметру кола, в центрі якого намалюємо фірмовий знак. Емблема являє собою просте зображення гантелі, щоб потенційні клієнти відразу розуміли напрямок діяльності фірми.

Етапи роботи:

  • Запускаємо софт і створюємо новий документ.
  • Малюємо по краю основи коло і копіюємо його, натиснувши клавіші Ctrl + C.

Малюємо по краю основи коло і копіюємо його, натиснувши клавіші Ctrl + C

  • Вставляємо скопійований елемент попереду фону, зменшивши його габарити (Alt + Shift).

Вставляємо скопійований елемент попереду фону, зменшивши його габарити (Alt + Shift)

  • Вибираємо колір обведення ближнього кола (відключаємо заливку, включаємо обведення і вибираємо відтінок, наприклад, білий).
  • Вклеиваем повторно копію кола меншого розміру (Ctrl + F), а потім ще одного більшого і вибираємо їм той же відтінок. Так програма допоможе створити ефект «товстого» шару.

Так програма допоможе створити ефект «товстого» шару

  • Додаємо кола для створення тонкої обведення (внутрішньої і зовнішньої).

Додаємо кола для створення тонкої обведення (внутрішньої і зовнішньої)

  • Описуємо коло між внутрішнім і зовнішнім краєм білого кола, задавши потрібні параметри: товщину (17pt), зрізані стики, закруглені кути, штрих (0pt), пунктирна лінія, пробіл (17pt).
  • Намалюємо набір дисків для логотипу за допомогою інструменту «Прямокутник» з округленими кінцями. Виберіть потрібний розмір, заливку (вподобаного або корпоративного відтінку) і розташуйте елементи вертикально один за іншим симетрично щодо центру.

Виберіть потрібний розмір, заливку (вподобаного або корпоративного відтінку) і розташуйте елементи вертикально один за іншим симетрично щодо центру

  • Зобразимо гриф за допомогою простого «Прямокутника».

Зобразимо гриф за допомогою простого «Прямокутника»

  • Знову скопіюємо і вставимо окружність, надавши їй прозорий фон відключенням обведення і заливки.
  • Нанесемо на картинку текст: Інструмент «Текст» в меню - Текст уздовж контуру (ТВК) - натискання лівої клавіші мишки на колі.
  • Друкуємо назву центру.
  • Рівномірно встановлюємо прогалини між літерами: Текст - Текст уздовж контуру - Параметри.
  • Підбираємо потрібний шрифт для логотипу (наприклад, Boton).
  • Центруємо напис інструментом «Пряма виділення», використовуючи направляючу.

Центруємо напис інструментом «Пряма виділення», використовуючи направляючу

 • Аналогічним чином створюємо напис слогана, розташовану дзеркально від назви.
 • Вирівнювання слів (Параметри ТВК - Вирівнювати по контуру - За верхнім виносних елементів) з підбором кегль.
 • Відділення бренду від девізу спортзалу намальованими зірками.

Векторний лого готовий
Векторний лого готовий. При цьому будь-який елемент можна знову редагувати, змінюючи його габарити і декоративні властивості.

Відео інструкція по створенню лого в Adobe Illustrator:

Як зробити логотип в кореле

Програма російською відрізняється від перерахованих вище тим, що для опису векторних зображень застосовують математичні формули
Програма російською відрізняється від перерахованих вище тим, що для опису векторних зображень застосовують математичні формули. Замість графічних елементів (пікселів) тут використовують інші об'єкти: лінії і фігури. При цьому, вирішуючи створити картинку, потрібно задати не тільки товщину і тон ліній, а й координати об'єкта. Особлива перевага іконок, створених в програмі CorelDRAW, полягає в можливості редагування (поворотів, масштабування) без зниження якості і ступеня чіткості. Також в CorelDRAW можна перетворити текстове наповнення в векторну криву.

Створюючи файл, легко працювати з такими елементами:

 1. Текстом (придумувати нові і редагувати наявні шрифти).
 2. Зображенням (форматувати растр в вектор, створювати анімації).
 3. Можливе створення векторного малюнка з нуля, застосування трасування, геометричних орнаментів, промальовування контурів і багато іншого.

Основні інструменти CorelDRAW, які дозволять створити логотип:

 • форма (проста);
 • вільна форма (той же олівець для малювання довільних предметів);
 • мастихін для витягування готових зображень;
 • крива Безьє;
 • стандартні об'єкти: прямокутник, коло, еліпс та інше;
 • перо;
 • текст.

Спрощуючи хід дій при роботі з цією програмою, найпростіша розробка логотипу виглядає так:

 1. зображення об'єкта;
 2. перетворення його в криві;
 3. творча деформація за допомогою інструменту «Форма».

Те ж повторюється і з текстовим наповненням. При цьому розмірність не важлива, тому що в будь-який момент можна використовувати масштабування. Дизайн продумуйте самостійно, пробуючи різнопланові інструменти програми на власному комп'ютері. Все, що необхідно, - це час, творчий підхід і величезне бажання!

Відео інструкція по створенню логотипа в CorelDRAW:

Як створити логотип для сайту в Logaster

Для тих, хто ніколи не мав справи з графічними програмами і не наділений творчою жилкою, кращий спосіб створення емблеми - використання спеціальних сервісів в інтернеті
Для тих, хто ніколи не мав справи з графічними програмами і не наділений творчою жилкою, кращий спосіб створення емблеми - використання спеціальних сервісів в інтернеті. Простий, зрозумілий і максимально доступний приклад - генератор Логастер. Для роботи необхідний лише доступ в інтернет і пара вільних хвилин. Генератор логотипів дозволяє створити гарний фірмовий знак і завантажити готовий екземпляр в потрібному форматі або в декількох відразу. Сервісом передбачено безкоштовний і платний набір функцій.

Переваги Логастера:

 • немає потреби в отриманні додаткових знань і навчання роботі в графічних онлайн редакторах логотипів;
 • на відміну від інших онлайн сервісів, на www.logaster.ru є кириличні шрифти;
 • процес займає не більше 5 хвилин;
 • представлений величезний вибір цікавих шаблонів (база включає в себе якісні сучасні шрифти та іконки);
 • є можливість створення начерку для професійного дизайнера.

При цьому працюючи на ресурсі безкоштовно, можна створити повністю готовий до застосування логотип, а не тільки ескіз. Також можна порівняти кілька різних варіантів, обговорити їх з колективом і зберегти на майбутнє (екземпляри доступні користувачам сервісу в будь-який час). Якщо у вас виникнуть питання, то вам нададуть сприяння та працівники служби підтримки сайту.

Дії в конструкторі максимально спрощені. Необхідно виконати наступне:

1. Введіть назву компанії і виберіть вид діяльності організації або приватного фахівця;

2 2. Виберіть привабливий макет;

Виберіть привабливий макет;

3. Всі запропоновані логотипи вже готові до завантаження, але якщо ви хочете змінити в обраному лого якісь окремі елементи: шрифт, колір, розмір, розташування і тд., Натисніть на "Подивитися і скачати", щоб зберегти логотип ваш обліковий запис, а потім «Редагувати»;

, Натисніть на Подивитися і скачати, щоб зберегти логотип ваш обліковий запис, а потім «Редагувати»;

4. Тепер ви можете завантажити лого в потрібному форматі. Зверніть увагу, що логотип в хорошій якості доступний тільки після оплати. Але лого в маленькому дозволі ви можете скачати безкоштовно. Детальніше про те, як це зробити, читайте тут .

Продукція представляється у векторному (SVG, PDF) і растровому (PNG, JPEG) форматах
Продукція представляється у векторному (SVG, PDF) і растровому (PNG, JPEG) форматах. Це дозволяє згодом використовувати лого на будь-яких друкованих продуктах (візитках або ж величезних рекламних щитах) а також на сайтах (PNG файл з прозорим фоном).

Незважаючи на простоту і доступність сервісу, результат порадує кожного унікальністю, оригінальним дизайном і швидкістю розробки. Конструктор логотипів також надає можливість надихнутися вже готовими варіантами від інших користувачів та дизайнерів сайту. Тому створення логотипу стане простою процедурою навіть для далекого від творчості людини.

Сподіваємося запропоновані методи розробки логотипу допоможуть вам втілити свої задумки на практиці. Вибирайте найбільш оптимальний варіант і приступайте до роботи.

Статті по темі:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: