фізична величина | Роздуми Чайника про Всесвіт ...

«Не знаючи пристрої людини, його мозку, його свідомості, чоловік і жінка без креслень творили дитини «Не знаючи пристрої людини, його мозку, його свідомості, чоловік і жінка без креслень творили дитини. Але так і молоток в розумних руках може вважати себе будівельником і царем природи. Уймі гординю, людина, і пам'ятай, що твоя дитина - це душа, довірена тобі на тимчасове зберігання ».

Юрій Ларичев
«
Веда славяньска. Герметична філософія в доступному викладі. Євангеліє самому собі . »

«Щільні» тіла двох різностатевих людських істот під умовними назвами «чоловік» і «жінка» ( «партнери»), що діють за заздалегідь закладеною в них програмі, роблять роботу (виробляють зачаття), яка призводить до створення нового «щільного» тіла людської істоти , що посяде багато технічних параметрів «щільних» тел батьків. А відчуття задоволення, що отримується тілами партнерів при виконанні цього процесу, змушує повторювати цей процес неодноразово і тим самим виробляти все нові і нові «щільні» тіла людських істот.

А відчуття задоволення, що отримується тілами партнерів при виконанні цього процесу, змушує повторювати цей процес неодноразово і тим самим виробляти все нові і нові «щільні» тіла людських істот

Для створення якісних ТЕЛ людських істот потрібно не тільки наявність двох різностатевих тел людських істот і наявність сексуальних відносин між ними, а й наявність глибокої симпатії і прихильності партнерів один до одного, тобто любові. Але це вже зовсім інша історія, яку планується написати трохи пізніше.

Всі вироблені таким чином «щільні» тіла дітей являють собою якусь комбінацію «щільних» тел батьків, що дозволяє новим поколінням людей постійно підлаштовуватися під зміну зовнішніх умов проживання на планеті Земля і забезпечувати на цій основі свою виживаність.

Читати далі

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: