У будинку в Великобританії знайшли 82 чихуахуа

Image caption Це типовий випадок "патологічного накопичення тварин"

У британському місті Бірмінгем працівники благодійної організації з захисту тварин знайшли 82 собаки породи чихуахуа в будинку, "який виглядав як після землетрусу".

Захисників тварин викликали поліцейські, які розслідували смерть господині будинку - вони були стурбовані станом будинку.

Image caption Це типовий випадок патологічного накопичення тварин   У британському місті Бірмінгем працівники благодійної організації з захисту тварин знайшли 82 собаки породи чихуахуа в будинку, який виглядав як після землетрусу

Ваш пристрій не підтримує відтворення

Собака з найдовшим в світі мовою

Те, що побачили зоозахисники, шокувало їх: "Собаки буквально почали з'являтися звідусіль".

"Ми відкладаємо пральну машину - і раптом на нас дивиться шість мордочок. Це було неймовірно - куди вони тільки не залізли", - розповідає інспектор організації Герчі Боал.

"Будинок виглядав як після землетрусу, як похмурий свинарник, брудний і хаотичний", - згадує інспектор.

Виявилося, що тварин тримала подружня пара. Чотири роки тому вони завели двох собачок - але не стерилізували їх. Так чихуахуа стало 82.

Інспектори кажуть, що це типовий випадок "патологічного накопичення тварин", проте відзначають, що собак в цьому будинку любили.

Image caption Деякі собачки були в дуже поганому стані

Чихуахуа знайшли ще рік тому - але їх історія стала відомою лише зараз завдяки програмі "Рятувальники собак" англійською "5 каналі".

Тварин забрали в притулок - у багатьох з них були блохи і опіки, вони були недоглянуті, пояснили захисники тварин.

Поліція в результаті з'ясувала, що господиня тварин померла в результаті нещасного випадку.

Благодійники допомогли її партнеру привести будинок в порядок. Зрештою, йому дозволили повернути чотирьох собак - інші ж знайшли нові будинки і нових господарів.

Слідкуйте за нашими новинами в Twitter і Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: