Вени Марковски призначений віце-президентом по взаємодії зі сторонами в Росії, СНД і Східній Європі

У корпорації ICANN з'явилися чотири нових віце-президента по взаємодії із зацікавленими сторонами, що будуть відповідати за роботу з різними регіонами.У корпорації ICANN з'явилися чотири нових віце-президента по взаємодії із зацікавленими сторонами, що будуть відповідати за роботу з різними регіонами

Вени Марковски

Чотири віце-президента відповідатимуть за відповідні світові регіони. Вени Марковски призначений віце-президентом по взаємодії зі сторонами в Росії, СНД і Східній Європі, Савенака восе (Savenaca Vocea) зайняв аналогічну посаду для регіонів Австралазії і Тихоокеанського басейну. Баxер Есмат (Baher Esmat) буде відповідати за взаємодію з Близьким Сходом, а П'єр Данджіну (Pierre Dandjinou) - за африканські країни, повідомляє «Координаційний центр національного домену мережі Інтернет».

«Нові віце-президенти відповідають за поліпшення міжнародної взаємодії з усіма зацікавленими сторонами в світі, - каже Саллі Костертон (Sally Costerton), координатор глобальної взаємодії із зацікавленими сторонами в ICANN. - Мова йде про підхід, який включає всі сторони, які беруть участь в процесі управління і розвитку мережі ».

Раніше Марковски, Есмат і восе представляли ICANN у відповідних регіонах, а Данджіну зараз є експертом з розвитку інтернету в Африці.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: