Вентиляція в приміщення з ПВХ вікнами

  1. C якими проблемами можливо доведеться зіткнутися після установки герметичних пластикових вікон Багато...
  2. Розглянемо основні способи вентиляції приміщень з встановленими герметичними металопластиковими вікнами....
  3. Внесок учасника:

C якими проблемами можливо доведеться зіткнутися після установки герметичних пластикових вікон

Багато людей, приймаючи рішення поставити в квартиру ПВХ вікна вважають, що, після установки такого вікна проблеми з протягами шумоізоляцією і обмерзанням вікон пропадуть самі собою і вони мають рацію. Але, мало хто замислюється про те, з якими проблемами можливо доведеться зіткнутися після установки герметичних пластикових вікон, про можливі причини і способи вирішення цих проблем. А ті хто з ними зіткнулися починають звинувачувати компанію продала і встановила їм вікно в продажу неякісної конструкції або монтажі вікна.

У новобудовах ПВХ вікна встановлюються відповідно до проекту і урахуванням передбаченої системи вентиляції житлових приміщень. У той час як власники старих квартир або квартир в яких забудовником були встановлені дерев'яні вікна старого (радянського) зразка при замін старого вікна на нову ПВХ конструкцію стикаються з підвищеною вологістю і духотою в приміщенні. Так як передбачені проектом таких завдань система припливу свіжого і чистого повітря з вулиці через нещільності дерев'яного вікна відсутній, а метало пластикове вікно відрізняється високим ступенем герметичності, повітро і шумо непроникності. Що ми отримуємо в цьому випадку, високі теплоізоляційні властивості зберігають тепло, відсутність небезпечних протягів, але натомість отримуємо забруднене повітря накопичується в квартирі і нікуди не йде, так як припливу повітря з вулиці немає, природно що витяжка передбачена в кухні і ванній кімнаті не працює, в результаті отримуємо підвищену вологість і шкідливий для здоров'я накопичився брудне повітря. Справа в тому, що природна система вентиляції повинна забезпечувати необхідну кратність повітрообміну, якщо ми хочемо постійно дихати свіжим повітрям. Це означає, що повітря в приміщенні повинен постійно змінюватися на свіжий, вуличний. Норма повітрообміну для житлових приміщень розраховується за кількістю людей. А це - від 20 до 60 м3 на годину на людину (в середньому - 30 м3) в залежності від активності. А приплив повинен забезпечуватися за рахунок відкривання кватирок і дверей, але в основному - через щілини і нещільності в дерев'яних вікнах. Звичайно, цю систему не можна назвати ефективною, але вона забезпечувала постійний доступ повітря. Пластикові вікна майже повністю виключений. При цьому влітку пластикові вікна працюють справно, а от взимку з настанням холодів, коли немає можливості і бажання часто відкривати вікна з появу протягів і втратою дорогоцінного тепла, виникають проблеми. Таким чином ми бажаючи звільнитися від одних проблем ми отримуємо інші. Щоб не потрапляти в таку ситуацію необхідно розуміти що, купуючи ПВХ вікна питання вентиляції так само необхідно приділяти велику увагу. Запечатуючи себе в своїх же квартирах ми отримуємо високу вологість,

Для чого потрібна вентиляція

Вентиляція необхідна для:

  • Елемент маркованого списку видалення продуктів життєдіяльності людини (виділення вологи, вуглекислого газу, шкідливих газів)
  • Елемент маркованого списку

видалення газів, що виділяються будівельними матеріалами (радон), меблів і побутової техніки

  • Елемент маркованого списку

видалення продуктів життєдіяльності людини (волога з ванної кімнати, миття підлог, приготування їжі, прибирання квартири, виділення від фарби, шпалер, пластмаса, аерозолів, появі цвілі і грибка і т.д)

  • Елемент маркованого списку

забезпечення припливу повітря, що відновлює необхідний рівень кисню і заміщає віддалений брудне повітря. Щоб уникнути цих проблем, потрібно забезпечити необхідний приплив і витяжку повітря з приміщення. Існує і розроблені норми по природної вентиляції житлових приміщень які регламентують кількість необхідного приточного повітря в житлових приміщеннях, виходячи з площі і кількості людей в приміщенні.

Розглянемо основні способи вентиляції приміщень з встановленими герметичними металопластиковими вікнами.

1. вентиляція приміщень за допомогою рухомої частини вікна (поворотною, поворотно-відкидний), періодично відкриваючи стулку на 3 5 хвилин.

Плюси - не потрібно додаткове обладнання (відсутність додаткових витрат), і його монтажу та обслуговування.

Мінуси - в холодну пору року це поява протягів, втрата тепла, тимчасова втрата шумоізоляційних властивостей.

2. використання припливних пристроїв встановлюються на СПК, можливість установки на готові вікна

Плюси - забезпечує витрату повітря від 5 до 50 куб. м / ч, можливість регулювання припливу повітря, повного закриття або відкриття припливного пристрою, регулювання припливу повітря в автоматичному режимі.

Мінуси - в холодну пору року можливе утворення криги на клапані.

3. стінові припливні пристрої монтуються на стіну і забезпечують расхот повітря від 5 до 40 куб м / год.

Плюси - в конструкцію вікна не вноситися не яких змін.

Мінуси - дорожча система, більш трудомісткий і складний процес монтажу.

І так, ми зрозуміли що вентиляція в квартирі необхідний і дуже важливий процес створення правильного і здорового мікроклімату в наших квартирах. Щоб сміливо приступати до питання створення вентиляції в квартирі необхідно пам'ятати що без працюючої витяжної системи, всі ваші зусилля будуть марні. Тому перш за все потрібно переконатися що витяжка працює як треба, в іншому випадку необхідно викликати фахівців для прочищення витяжних каналів. А потім вже сміливо приступати до продумування системи припливу повітря в квартиру.

Системи вентиляції в сучасній квартирі - це не розкіш, а елементарне комфорт і захист здоров'я ваших близьких.

Внесок учасника:

Нагога Григорій Нагога Григорій   Т Т.Б.М.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: