У Коростені привітали вихованців дитячих центрів

  1. Орфографічна помилка в тексті:

19 грудня 2017, 16:53 Переглядів: 19 грудня 2017, 16:53 Переглядів:   У місті Коростень Житомирської області успішно працюють сучасні центри медичної та соціальної реабілітації дітей;  недавно там пройшли передноворічні святкові заходи, в яких взяла участь народний депутат Тетяна Бахтєєва

У місті Коростень Житомирської області успішно працюють сучасні центри медичної та соціальної реабілітації дітей; недавно там пройшли передноворічні святкові заходи, в яких взяла участь народний депутат Тетяна Бахтєєва.

Про це Бахтєєва написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами нардепа, перед початком останнього пленарного тижня у році, що минає 2017 році вона відвідала місто Коростень Житомирської області: "В Коростені у мене відбулися дуже теплі і душевні зустрічі з трудовими колективами та вихованцями Центру реабілітації дітей-інвалідів" Джерело надіі "і центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Віра, Надія, Любов".

За її словами, в 2010 році Коростень став одним з міст, який приєднався до ініціативи міст, дружніх до дітей, яка була заснована Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Створення Центру "Джерело надіі" з метою надання реабілітаційних послуг, дітям - інвалідам та їх батькам, стало однією з головних задач розробленої в Коростені Стратегії Міста, дружнього до дітей.

Центр реабілітації "Джерело надіі", який був відкритий в 2012 році - єдине в Житомирській області заклад такого типу, в якому дітям з особливими потребами надаються реабілітаційні послуги безкоштовно. Що стосується Коростенського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Віра, Надія, Любов", то він існує з 2003 року. Незмінним керівником центру, як зазначила Бахтєєва, є Борсук Олена Станіславівна, якій на початковому етапі розвитку центру був організований благодійний фонд "Святого Миколая", з метою надання допомоги дітям-сиротам і дітям з неблагополучних сімей.

"У центрі проходять реабілітацію діти з малозабезпечених і неблагополучних сімей і діти сироти. За час перебування в центрі діти бачать" інше життя "на відміну, від того життя, яке вони бачать у себе вдома і на вулиці. Діти красиві, розумні, виховані! Я захоплююся, і хочу сказати величезне спасибі за щоденний сумлінну працю співробітникам центрів "Джерело надіі" і "Віра, Надія, Любов"!

В черговий раз переконалася, що в Україні є прекрасні закладу медичної та соціальної реабілітації де, дуже компетентні і професійні педагоги, лікарі, психологи, віддають всі свої знання, енергію і доброту хворим і опинилися у важкій життєвій ситуації дітям. Мені було дуже приємно брати участь в Вашому святі і подивитися прекрасний виступ дітей.

Мені було дуже приємно брати участь в Вашому святі і подивитися прекрасний виступ дітей

Всі діти отримали подарунки, а центри комп'ютер і ноутбук з побажаннями: бути здоровими, щасливими, і що б був мир в Україні! Здоров'я і Світу! ", - написала Бахтєєва.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Віра, Надія, Любов ": як в Коростені привітали вихованців дитячих центрів". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: