Як повернути коханого чоловіка: поради психолога

 1. Крок 1: зважити всі «за» і «проти»
 2. Крок 2: налагодити контакт
 3. Якщо ініціатор розставання - він
 4. Якщо ініціатор розставання - ви
 5. Крок 3: призначити зустріч
 6. Крок 4: підготуватися
 7. Крок 5: зачарувати
 8. Крок 6: закріпити успіх
 9. Коментар психолога:

Дуже часто після розставання у жінок виникає думка почати все спочатку, так уже влаштована слабка стать: надія вмирає останньою. Звичайно, успіх такої затії залежить від кожного окремо взятого випадку. Іноді краще назавжди забути про те, що було, але бувають і такі ситуації, коли жінка розуміє, що ще не все втрачено, і починає думати про те, як повернути кохану людину.

Зміст статті:

Чи варто повертати відносини
Як налагодити контакт
Як призначити побачення
Як підготуватися до зустрічі
коментар психолога

Якщо ви перебуваєте в схожому становищі, то не варто робити необдуманих дій: повернути коханого - справа досить делікатна, тому до нього потрібно підходити з розумом і обережністю.

Крок 1: зважити всі «за» і «проти»

Перш за все, потрібно відповісти чесно на питання: а воно мені треба Перш за все, потрібно відповісти чесно на питання: а воно мені треба? Багато жінок через острах назавжди залишитися самотньою усіма силами намагаються зберегти навіть важкі для них відносини, в яких вони нещасливі.

Для того щоб зробити правильний вибір, вам необхідно зважити всі позитивні і негативні моменти ваших відносин. Це можна зробити дуже просто: візьміть аркуш паперу, розділіть його лінією на дві вертикальні частини, в першому стовпці по пунктам розпишіть все, що вам подобається, а в другому - що не подобається у вашому романі. Будьте максимально чесні - від цього залежить ваше особисте щастя.

Тільки в стовпці «мінусів» не повинно бути пункту: «він мене не любить» (або схожих на те записів). У таких випадках краще постраждати трохи і забути, ніж продовжувати мучити себе в заздалегідь приречених на провал відносинах. Як то кажуть, на милування нема силування.

Якщо ж плюси переважують, а до того ж ви впевнені в його взаємності, то можна складати план, як повернути коханого.

Крок 2: налагодити контакт

Перед тим, як приступати до активних дій, потрібно спочатку позбутися від обтяжливого мовчання або образ між вами. Для цього, в залежності від ситуації, вам потрібно постаратися налагодити контакт.

Якщо ініціатор розставання - він

Якщо чоловік не погоджується на особисту зустріч, не треба наполягати або - ще гірше - переслідувати його. Робіть все поступово.

Якщо ви в чомусь завинили, і він ображений, потрібно почекати якийсь час, щоб він зміг заспокоїтися і перестати на вас злитися. Зазвичай достатньо 3-4 днів. За цей час можна підготувати невелику милий сюрприз, щоб задобрити чоловіка. Це не повинен бути дорогий подарунок, щоб він не відчував себе чимось вам зобов'язаним. Подумайте про те, чого він дійсно хотів би від вас отримати, проявіть фантазію.

Подивіться на його реакцію після отримання подарунка і дійте залежно від неї: якщо він подякує за сюрприз, переходите до наступного кроку, а якщо відповіді ви не отримаєте, то почекайте ще трохи.

Якщо ініціатор розставання - ви

Припустимо, ви через якогось його вчинку вирішили розлучитися, довгий час відбивали всі його спроби помиритися, а потім, коли настало затишшя, раптом захотіли повернути коханого і відносини Припустимо, ви через якогось його вчинку вирішили розлучитися, довгий час відбивали всі його спроби помиритися, а потім, коли настало затишшя, раптом захотіли повернути коханого і відносини.

Спробуйте написати йому звичайне дружнє повідомлення, запитавши, як у нього справи, що в його житті нового. Цілком ймовірно, що він з радістю сам піде на контакт і відновить спроби вас повернути.

Крок 3: призначити зустріч

Якщо ви відчуєте, що він охоче з вами спілкується по телефону, в соцмережі або по смс, то не варто відкладати зустріч в довгий ящик. Запропонуйте йому зустрітися де-небудь в місті, але не натякайте на побачення або серйозна розмова, щоб не відлякати його. Чи не розкривайте відразу свого бажання знову бути разом, але ведіть себе дружелюбно і привітно, покажіть, що ви скучили і хочете побачитися.

Місце зустрічі краще вибрати не з тих, куди ви любили ходити з ним в період відносин: це може спровокувати болючі або неприємні спогади. Почніть нову історію, сходіть разом в недавно відкрився кафе або в парк, де ви раніше не гуляли.

Крок 4: підготуватися

Ураа! Він погодився з вами побачитися! Що робити далі? Головне - не панікувати. Все у вас вийде, якщо створити правильне враження. Ваша основна задача - вразити його, як в першу вашу зустріч.

Відмінна ідея - нова зачіска. Чоловіки люблять різноманітність, так чому б не змінити себе заради свого коханого? Тільки не міняйте кардинально колір і довжину волосся: іноді чоловіки неадекватно реагують на такі різкі зміни.

Перед зустріччю обов'язково добре виспіться, щоб виглядати свіжо. Нехай він побачить, що світ без нього не перекинувся, що ви все так само молоді, чарівні і красиві.

Крок 5: зачарувати

На побаченні потрібно вести себе максимально природно На побаченні потрібно вести себе максимально природно. Якщо ви відчуваєте, що не зможете стримати сліз, випийте пустирник перед виходом: істерики не сприяють примиренню.

Виберіть стратегію поведінки в залежності від його реакції. Не варто відразу обрушувати на нього зізнання в тому, що ви жити без нього не можете: дійте обережно. Заведіть невимушену бесіду, запитуйте про його життя.

Якщо він буде охоче з вами розмовляти, розповідаючи про останні події, цікавитися вашими новинами, намагатися в ході бесіди до вас доторкнутися, то можна сміливо заводити розмову про те, що ви хочете почати все заново. Якщо ж ви відчуваєте агресію або відчуження в його поведінці, то говорити про наболіле не варто: цілком ймовірно, що нічого з цього не вийде, крім вашого перед ним приниження.

Крок 6: закріпити успіх

При обопільного бажання знову бути разом продовження щасливих стосунків - це цілком очікуваний результат. Однак, не все так просто: не можна розслаблятися відразу після отримання бажаного.

Перший час після вашого возз'єднання - це лакмусовий папірець подальшого розвитку ваших відносин. Якщо сварки знову псують вам життя, старі образи дають про себе знати, то, швидше за все, ви даремно затіяли цю кампанію по завоюванню колишнього хлопця.

Розставання має стати уроком для вас обох: якщо ви дійсно хочете бути разом, то вам необхідно зрозуміти свої помилки у відносинах і постаратися їх більше не допускати. Обов'язково поговоріть по душах, висловивши свої переживання і почуття, пов'язані з причиною вашого розставання, щоб між вами не залишилося непорозумінь. Довіра і вміння чути свою другу половину - це головні складові міцних і щасливих відносин.

Галина, г. Владивосток

Коментар психолога:

І справді, як повернути коханого? У житті трапляється так, що ми, прийнявши рішення, через якийсь час починаємо про нього шкодувати. Або рішення когось із наших близьких змушує нас мріяти про інше розвитку подій.

Розставання часто викликає подібну реакцію (як мінімум у одного з партнерів) Розставання часто викликає подібну реакцію (як мінімум у одного з партнерів). І подальший розвиток подій залежить не тільки від ваших дій, але і від величезної кількості інших факторів. Грає роль, як давно ви розлучилися, з чиєї ініціативи, чому, як проходило прощання, які почуття залишилися у обох партнерів і т.д.

Крім того, існує безліч способів заново вибудувати контакт з колишнім коханим. Але не існує єдиного алгоритму, який би підходив навіть в 50% випадках. Тому питання «як» повернути улюбленого мені здається другорядним перед «навіщо».

Перед тим, як намагатися повернути когось у своє життя, ви самі дуже чітко повинні розуміти, чого хочете від цих відносин, і чому в цей раз все має закінчитися за принципом «і жили вони довго і щасливо». Як би це ні було сумно, мало хто замислюється про це. Набагато частіше жінками керують емоції: хтось не витримує самотності ( «Такими темпами я залишуся старою дівою!»), Хтось - тиску суспільства ( «Ти з глузду з'їхала! Він же буде ідеальним чоловіком. Ти такого більше не знайдеш!» ), хтось - реальності ( «Я ж така гарна, чому чоловіки не падають до ніг ?!»). Тільки ось емоції - це недостатня причина відновлювати відносини з колишнім коханим.

Перш ніж розробляти план дій, виділіть собі час на докладний самоаналіз (самостійно або з фахівцем) *. Ось приклади питань, над якими варто поміркувати:

- Навіщо ви хочете повернути кохану людину і відновити ці відносини? Що це може дати вам такого, чого не дасть ніщо і ніхто інший у вашому житті?

- Хто ще вважає, що вам потрібно відновити ці відносини? Навіщо?

- Як ви собі уявляєте відновлені відносини? Що має змінитися на краще між вами? Що потрібно зробити, щоб це змінилося? Чи реальні ці зміни?

- Як ви уявляєте своє життя в найближчі 5-7 років? Як в ці плани вписуються ваші відносини?

Як я вже говорила вище, немає ніяких робочих алгоритмів «як  повернути кохану людину  » Як я вже говорила вище, немає ніяких робочих алгоритмів «як повернути кохану людину ». Єдине, що може стати гарною підмогою для бажаного вами розвитку подій - це щире прагнення двох людей бути разом, виправити помилки минулого, будувати спільні плани на майбутнє і йти по життю рука об руку.

При цьому пам'ятайте: навіть найгеніальніший план може провалитися. Знаєте чому? Та просто тому, що чоловік може не захотіти відновлювати відносини. Уявіть собі, чоловік теж має право будувати життя відповідно до своїх бажань і прагненнями. І ви вже цілком можете не вписуватися в його плани.

Психолог-консультант Ксенія Терентьєва

* Багато хто віддає перевагу це робити в компанії з подругою. Це обумовлено тільки в тому випадку, якщо ваша подруга має гарні особистими межами і вмінням слухати і чути, не намагаючись втручатися у ваші переживання і давати поради.

Що робити далі?
Чоловіки люблять різноманітність, так чому б не змінити себе заради свого коханого?
«Я ж така гарна, чому чоловіки не падають до ніг ?
Що це може дати вам такого, чого не дасть ніщо і ніхто інший у вашому житті?
Хто ще вважає, що вам потрібно відновити ці відносини?
Навіщо?
Як ви собі уявляєте відновлені відносини?
Що має змінитися на краще між вами?
Що потрібно зробити, щоб це змінилося?
Чи реальні ці зміни?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: