Як повернути меню Пуск в Windows 8? Огляд популярних программ.Блог Ільдара Мухутдінова

 1. Як повернути меню Пуск в Windows 8?
 2. Start Menu Reviver - зручний Пуск для Windows 8.
 3. Start 8.
 4. Меню пуск Power 8.
 5. ViStart.
 6. Classic Shell для Windows 8.
 7. «Закулісні таємниці ОС Windows 8. Все про систему для початківців »

Вітаю, дорогі друзі Вітаю, дорогі друзі!
У сьогоднішній статті на блозі ми поговоримо з вами про те, як повернути меню Пуск в Windows 8. Вихід операційної системи Windows 8 наробив багато шуму серед комп'ютерних користувачів. Мабуть, саме помітне нововведення в ОС Windows 8 - це відсутність кнопки «Пуск» на панелі задач. Адже далеко не всім користувачам зручно щоразу, коли потрібно запустити програму, переходити на початковий екран або користуватися пошуком в панелі Charms. Тому в цій статті я розповім вам про деякі програмах, які допоможуть вирішити питання, як повернути меню Пуск в Windows 8.

Як повернути меню Пуск в Windows 8?

Звичайно ж, в оновленій версії Windows 8.1 розробники повернули на місце і кнопку Пуск, і сам Робочий стіл, зрозуміло, після всього цього галасу. Так що тепер всі користувачі в будь-який момент можуть легко переключатися з початкового екрана на Робочий стіл і назад.

Але, якщо з якихось причин ви до сих пір ще використовуєте попередню версію Windows 8, то в цій статті буде освітлено кілька способів, як повернути меню Пуск в Windows 8.

Для цих цілей виробники програмного забезпечення випустили чималу кількість як платних, так і безкоштовних програм, які повертають класичне меню Пуск в ОС Windows 8.

Start Menu Reviver - зручний
Пуск для Windows 8.

Безкоштовна програма Start Menu Reviver дозволяє не тільки вирішити питання про те, як повернути меню Пуск в Windows 8, але і робить це досить зручним і красивим чином. В меню можуть перебувати тайли ваших програм і налаштувань, документи і посилання на часто відвідувані сайти. Іконки можна міняти і створювати свої, зовнішній вигляд меню Пуск повністю налаштовується таким чином, як вам того хочеться.

З меню Пуск для Windows 8, яке реалізовано в Start Menu Reviver, ви можете запускати не тільки звичайні додатки для Робочого столу, на і «сучасні програми» Windows 8.

Крім цього, і, мабуть, це одна з найцікавіших речей в цій безкоштовній програмі, тепер для пошуку програм, налаштувань і файлів не потрібно повертатися на початковий екран Windows 8, так як пошук доступний з меню Пуск, що, повірте, дуже зручно.

Завантажити Пуск для Windows 8 безкоштовно можна на офіційному сайті програми .

Start 8.

Ще одна програма, що дозволяє вирішити питання, як повернути меню Пуск в Windows 8 - це програма Stardock Start 8. Її переваги, на мій погляд - це повноцінна робота меню Пуск і всіх функцій, які були в Windows 7 (наприклад, drag-n-drop, відкриття останніх документів та інше). У багатьох інших програм з цим спостерігаються проблеми.

Також з переваг можна виділити різні варіанти дизайну, добре вписуються в інтерфейс ОС Windows 8, можливість завантаження комп'ютера, минаючи початковий екран, тобто відразу після включення запускається звичайний Робочий стіл Windows.

Налаштування в програмі Start 8 Налаштування в програмі Start 8


Крім цього врахована деактивация активного кута зліва внизу і настройка гарячих клавіш, що дозволить вам при необхідності відкривати з клавіатури або класичне меню Пуск, або початковий екран з додатками Metro.

Недолік програми - безкоштовне використання доступно тільки протягом 30 днів, після цього треба буде платити. Так, ще один можливий недолік для деяких користувачів - це англомовний інтерфейс програми.

Завантажити пробну версію програми Start 8 можна на офіційному сайті .

Меню пуск Power 8.

Ще одна програма для того, щоб вирішити питання, як повернути меню Пуск в Windows 8 - це програма Power 8. Не настільки хороша як перша, але зате поширюється безкоштовно.

Завантажити Power 8 можна з офіційного сайту програми: https://code.google.com/p/power8/ .

com/p/power8/

Процес установки програми не повинен викликати будь-яких складнощів - просто читаємо, погоджуємося, встановлюємо, залишаємо галочку «Launch Power 8». І далі бачимо кнопку і відповідне їй меню «Пуск» в звичному місці - зліва внизу.

Програма Power 8 менш функціональна, ніж Start 8, і не пропонує нам дизайнерські вишукування, але, тим не менш, цілком справляється зі своїм завданням. Всі основні властивості меню Пуск, які так звичні користувачам за попередньою версією ОС Windows, в цій програмі присутні. Також варто відзначити, що розробниками Power 8 є російські програмісти.

ViStart.

Також як і попередня, програма ViStart також добре вирішує питання, як повернути меню Пуск в Windows 8. Вона є безкоштовною і доступна для скачування за посиланням http://lee-soft.com/vistart/ .

На жаль, в програмі ViStart відсутня підтримка російської мови, але, тим не менш, установка і використання не повинні викликати труднощів.

Єдиний нюанс при установці цієї утиліти в операційну систему Windows 8 - це необхідність створення панелі з ім'ям Start в панелі завдань Робочого столу. Після її створення, програма замінить панель на меню «Пуск». Цілком ймовірно, що в майбутньому крок зі створенням панелі буде якось врахований в програмі, і самостійно цього проробляти не доведеться.

У програмі ViStart можна налаштувати зовнішній вигляд, стиль меню і кнопки Пуск, а також включити завантаження Робочого столу при старті ОС Windows 8 за замовчуванням.

Варто відзначити, що спочатку ViStart розроблялася як прикрашення для ОС Windows XP і Windows 7, при цьому програма відмінно справляється і з завданням про те, як повернути меню Пуск в Windows 8.

Classic Shell для Windows 8.

І ще одна програма, яка дозволяє вирішити питання про те, як повернути меню Пуск в Windows 8 - програма Classic Shell. Безкоштовно скачати програму Classic Shell можна на офіційному сайті .

Кнопка Пуск в Classic Shell Кнопка Пуск в Classic Shell

Основні риси Classic Shell, відмічені на сайті програми:

 • Настроюється меню Пуск з підтримкою стилів і скінів;
 • Кнопка Пуск для Windows 8 і Windows 7;
 • Панель інструментів і статус бар для Провідника;
 • Панелі для Internet Explorer.

У програмі за умовчанням підтримується три варіанти оформлення меню Пуск - це «Класичний», Windows XP і Windows 7. Крім цього, Classic Shell додає свої панелі в провідник і Internet Explorer.

Крім перерахованих програм, є і багато інших, які виконують ту ж функцію, тобто вирішують питання про те, як повернути меню Пуск в Windows 8. Однак вони менш ефективні і мають різні недоліки - це високі вимоги до оперативної пам'яті, сумнівна функціональність, незручність використання.

Програми, які розглянуті в цій статті, найбільш популярні і мають велику кількість позитивних відгуків від користувачів. Думаю, що з перерахованих вище програм ви зможете підібрати собі ту, яка підійде вам найбільше.

До речі кажучи, якщо вам цікаво і ви хочете дізнатися всі секрети і таємниці операційної системи Windows 8, так би мовити всю її внутрішню кухню, то я настійно рекомендую прочитати мою книгу  «Закулісні таємниці ОС Windows 8 До речі кажучи, якщо вам цікаво і ви хочете дізнатися всі секрети і таємниці операційної системи Windows 8, так би мовити всю її внутрішню кухню, то я настійно рекомендую прочитати мою книгу «Закулісні таємниці ОС Windows 8. Все про систему для початківців» .

Це повноцінна покрокова електронна книга про систему Windows 8 з ілюстраціями і поясненнями. Ваш надійний провідник по операційній системі!

Дана електронна книга призначена для широкого кола користувачів (початківцям і досвідченим користувачам), які хочуть швидко і ефективно освоїти загадкову операційну систему Windows 8 і розкрити всі її секрети.

Книга написана в форматі PDF на простому зрозумілою російською мовою з усіма необхідними поясненнями та ілюстраціями. У ній без проблем розбереться навіть звичайний школяр!

Замовити і забрати книгу ви можете по посиланню нижче. Дійте!

«Закулісні таємниці ОС Windows 8.
Все про систему для початківців »

На цьому поки все! Сподіваюся, що ви знайшли в цій замітці щось корисне і цікаве для себе. Якщо у вас є якісь думки або міркування з цього приводу, то, будь ласка, висловлюйте їх у своїх коментарях. До зустрічі в наступних замітках! Успіхів! 😎Рекомендую також почитати:

Як повернути меню Пуск в Windows 8?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: