Як скасувати підписку в App Store

  1. Як скасувати підписку в App Store і повернути витрачені кошти В умовах сучасного ринку велика частина...
  2. Як скасувати підписку в додатку App Store після закінчення пробного періоду?
  3. Як скасувати покупку підписки в App Store і повернути витрачені кошти?
  4. Вартість послуг на діагностику iPhone
  5. ми в соціальних мережах
  6. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Як скасувати підписку в App Store і повернути витрачені кошти

В умовах сучасного ринку велика частина розробників програмного забезпечення заробляє не тільки і не стільки продажем програм, скільки платними довгостроковими сервісами. Іноді такі сервіси маскуються під недорогі або навіть безкоштовні послуги, що через пару-трійку встановлених додатків виливається для користувача в великі витрати. Про те, як позбутися від автоматичних підписок, ми сьогодні і поговоримо.

Ви завжди можете принести свій пристрій на безкоштовну діагностику iPhone і наші майстри допоможуть Вам в налаштуванні!

Як скасувати платну підписку в App Store, якщо пробний період ще активний?

Велика частина "яблучних" акаунтів прив'язана до банківської карти власника, оскільки наявність карти є однією з вимог при реєстрації Apple ID. Винятки становлять хіба що облікові записи, створені в момент завантаження безкоштовних програм: в такому випадку крок з прив'язкою карти можна пропустити, однак згодом велика частина користувачів все ж вказують той чи інший метод оплати.

Проблеми починаються з того моменту активації тієї чи іншої "безкоштовної" послуги - в нашому випадку це іспит передплата (зазвичай на 14 днів). Головним нюансом є те, що при активації ознайомлювальної (або купівлі обмеженою) підписки, користувач погоджується на автоматичне продовження послуги, що далеко не завжди очевидно з опису товару.

Якщо Ви тільки що активували пробну підписку, але продовжувати її не збираєтеся, слід анулювати послугу в інтерфейсі програми або системних настройках. Якщо додаток було видалено, Ви як і раніше зможете відмовитися від підписки через Налаштування. Для цього необхідно перейти в розділ iTunes і App Store, після чого вибрати свій обліковий запис і натиснути на клавішу "Подивитися Apple ID":


Далі слід перейти в розділ "Передплати":


Тут Ви зможете змінити тариф або скасувати автоподовження для всіх придбаних підписок, включаючи Apple Music:


Зверніть увагу, що підписка буде анульована після закінчення пробного або вже оплаченого періоду.

Як скасувати підписку в додатку App Store після закінчення пробного періоду?

Дещо складніше справи йдуть в тому випадку, якщо користувач вирішив анулювати підписку в останній момент, коли покупка вже була зареєстрована, але списання коштів ще не відбулося. В даному випадку користувач не зможе завантажувати або оновлювати додаток, поки заборгованість не буде погашена. Крім того, через заборгованість компанія Apple може повністю обмежити доступ до App Store.

Якщо Ви змогли скасувати автоподовження підписки на App Store, але на облікового запису з'явилася заборгованість, існує два можливих рішення. Перший - погасити заборгованість (неоплачені програми можна подивитися в розділі "історія покупок"). Другий - звернутися в службу підтримки. Останній варіант слід розглянути докладніше.

Як скасувати покупку підписки в App Store і повернути витрачені кошти?

Якщо з Вашої картки без відома були списані гроші, і Ви виявили, що один з додатків автоматично оформило передплату, слід звернутися за допомогою до представників Apple. Важливо відзначити, що фахівці з великим ентузіастом відповідають на запити користувачів пристроїв з активною гарантією.

Зверніть увагу, що у Вас буде тим більше шансів отримати допомогу від Apple, чим швидше Ви звернетеся в службу підтримки. Зазвичай користувачі можуть розраховувати на повернення коштів протягом декількох днів після списання, проте рішення фахівців завжди індивідуально і може залежати від фінансової історії Вашого облікового запису.

всі ціни

Вартість послуг на діагностику iPhone

Актуально на 03.06.2019

Роботи Вартість Термін Гарантія Діагностика iPhone - Безкоштовно! від 0 руб. 20 хвилин 90 днів Детальніше

ми в соціальних мережах

На Facebook ми регулярно публікуємо докладні матеріали та корисні замітки про ремонт і не тільки. Тут теж можна отримати швидкий і точний відповідь на будь-який технічний питання.

У групі VK ми ділимося корисними секретами і відповідаємо на питання. Тут Ви завжди знайдете оптимальне рішення проблеми і приклади нашої роботи.


Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

}?>

Як скасувати підписку в додатку App Store після закінчення пробного періоду?
Як скасувати покупку підписки в App Store і повернути витрачені кошти?
Як скасувати платну підписку в App Store, якщо пробний період ще активний?
Як скасувати підписку в додатку App Store після закінчення пробного періоду?
Як скасувати покупку підписки в App Store і повернути витрачені кошти?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: