Як відновити робочий стіл Windows

 1. Перша причина
 2. Explorer
 3. Реєстр

З користувачами Windows може статися серйозна НП: всі документи і значки з робочого столу дивним чином зникають. Ось тільки варто розібратися - серйозне воно - і що тоді робити. Від встановлення причини залежить вся трагічність, а також швидкість вирішення проблеми. З користувачами Windows може статися серйозна НП: всі документи і значки  з робочого столу  дивним чином зникають

Зникли ярлики? Не проблема - ми розповімо, як все повернути на свої місця

Перша причина

Коли користувач бачить, що все значки на робочому столі раптом зникли , Йому стає не до жартів. Однак справа може полягати саме в жарті, причому вельми нешкідливою. На Windows є опція, яка дозволяє приховати всі елементи робочого столу. Самі вони при цьому лише не відображаються на головному екрані, але ні в якому разі не знищуються. Опція активується і деактивується простим способом.

 1. Клацаємо правою кнопкою мишки по вільному місцю на робочому столі (а якщо папки і ярлики пропали, його має бути там більш ніж достатньо).
 2. У контекстному меню вибираємо вкладку «Вид».
 3. Ставимо галочку "Показувати значки робочого столу».

Ця команда повинна повернути зниклі ярлики

Після цього всі іконки повинні знову з'явитися.

Може трапитися, що ярлики на головному екрані пропали з цієї ж причини, однак такий спосіб не допомагає. Тоді варто перевірити папку «Desktop» на наявність зниклих файлів.

 1. Відкриваємо «Мій комп'ютер» (на Windows 10 це легко зробити через «Провідник», на старих системах - через меню «Пуск» ).
 2. Клацаємо двічі на системний диск «C».
 3. Вибираємо там каталог «Users» або «Користувачі». У ньому будуть знаходитися папки всіх користувачів цього ПК.
 4. Відкриваємо каталог з ім'ям нашого юзера, знаходимо папочку «Робочий стіл» або «Desktop».

Там будуть знаходитися ярлики і документи, якщо вони не були видалені.

Explorer

Зникнення значків з робочого столу може викликати також збій програми «Провідник», яка відповідає не тільки за папки, ярлики і їх перегляд, але також за функціонування основних елементів управління Віндовс. Якщо справа в Експлоурері (НЕ Internet Explorer), то його необхідно просто перезапустити.

 1. Натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Delete. На старих ОС відразу ж з'являється «Диспетчер завдань» , На нових вибираємо цю функцію в меню.
 2. Відкриваємо розширений режим додатки.
 3. У блоці «Додатки» знаходимо процес під назвою «Провідник».
 4. Виділяємо його кліком правою кнопкою мишки і тиснемо на кнопку «Зняти задачу».
 5. Чи не лякаємося, коли пропадає панель швидкого доступу, так і повинно бути.
 6. Вибираємо «Файл», потім «Нова задача».
 7. Вводимо «explorer.exe» (без лапок), тиснемо «Введення».

Натисніть ОК для перезапуску провідника

Ці дії перезапускатимуть «Провідник», якщо він раптом дав збій і не бажає перезавантажитися самостійно. Висвічується повідомлення про помилку - справа дійсно погано. Тепер доведеться або перевіряти систему антивірусом, або копатися в реєстрі.

Для користувачів операційної системи Windows 10 слід також перевірити розділ «Параметри» - «Система» - «Режим планшета». Вимкніть всі варіанти, які там присутні, якщо змін не відбулося, поверніть «перемикачі на місце».

Реєстр

Як перевірити комп'ютер на наявність вірусного ПЗ багато і так напевно знають. Майже у кожного на цей випадок є своя програма. Ні? Тоді негайно скачайте безкоштовний пробний аналог, наприклад, Dr. Web. Додаток просканує систему і, можливо, знайде віруси і помилки, які кудись поділи все значки та папки.

Також буде не зайвим провести сканування операційної системи на цілісність. Для цього можна використовувати консоль командного рядка, відкриту з правами адміністратора, і команду «sfc / scannow».

Для цього можна використовувати консоль командного рядка, відкриту з правами адміністратора, і команду «sfc / scannow»

Набагато складніше справи йдуть з реєстром. Редагувати його і вносити будь-які корективи не варто, якщо ви ще недосвідчений користувач. Все-таки зважилися? Тоді спочатку зробіть резервну копію, щоб не втратити і інші важливі документи.

 1. Тиснемо комбінацію Win + R на клавіатурі.
 2. Вводимо «regedit» в рядку і клацаємо по кнопці «ОК».
 3. Знаходимо в редакторі реєстру цей розділ:

HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / WindowsNT / CurrentVersion / Image File Execution Options /

 1. Відкриваємо і шукаємо там «exe» або «iexplorer.exe». Якщо знаходимо, то видаляємо.
 2. Шукаємо розділ:

HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / WindowsNT / CurrentVersion / Winlogon /

 1. Справа має бути параметр «Shell», а його значення: explorer.exe.
 2. Якщо параметр відсутній, то створюємо його і ставимо саме це значення.
 3. Зберігаємо всі зміни, закриваємо редактор і перезавантажуємо ПК.

Ці дії повинні допомогти в поверненні зниклих без вести ярликів і папок. Однак не завжди допомагають. У всякому разі, ви можете спробувати зазначеним вище способом знайти всі документи і значки в папці «Робочий стіл». Це, як мінімум, врятує всі потрібні файли.

І останнє, спробуйте відкотити конфігурацію операційної системи до тієї точки (дати), де розглядаються проблем ще не виникало, можливо, саме в цей період вами встановлювалися будь-які варіанти програмного забезпечення або оновлювалася операційна система, що при певних обставинах і могло привести до помилок з відображенням робочого столу.

Зникли ярлики?
Ні?
Все-таки зважилися?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: