Як відновити розташування ярликів на робочому столі Windows 10/8/7

Кожен користувач Windows організовує свій робочий стіл певним чином, для швидкого доступу до затребуваним додаткам і папок Кожен користувач Windows організовує свій робочий стіл певним чином, для швидкого доступу до затребуваним додаткам і папок. Розташування ярликів (значків) групами грає не тільки естетичну, але й практичну роль, і коли через багів системи або необережних дій самого користувача звичний порядок порушується, для багатьох це стає маленькою трагедією. Сьогодні я розповім як швидко відновити розташування ярликів за допомогою командного рядка або портативної спецутіліти ICU (Icon Configuration Utility).

ICU

Відновлюємо розташування значків на робочому столі через cmd.exe

Найпростіший спосіб реінкарнувати робочий стіл - скористатися командним рядком , За умови, що ви відразу помітили зміни і не перезавантажували комп'ютер. Справа в тому, що інформація про макеті робочого столу знаходиться в розділі реєстру HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ Shell \ Bags \ 1 \ Desktop, і якщо закрити Провідник Windows примусово, він не збереже дані нового шаблону, а при запуску відновить старий.

Тому через комбінацію клавіш " Win + R "Відкрийте вікно" Виконати "і впишіть cmd →" ОК "→ в командному рядку наберіть (скопіюйте) taskkill / IM explorer.exe / F →" Enter "(скріншот вище).

exe / F → Enter (скріншот вище)

Після завершення роботи Провідника запустіть його знову, виконавши в консолі команду explorer, і переконайтеся, що значки повернулися на свої місця.

Important!

Якщо у вас пропали ВСЕ ярлики з робочого столу, спробуйте так: клікніть правою кнопкою миші по вільному місцю, в списку виберіть "Вид" і перевірте, що відзначений пункт "Відображати значки робочого столу".

Відновлюємо розташування ярликів на робочому столі утилітою ICU

Відновлюємо розташування ярликів на робочому столі утилітою ICU

Щоб не чекати проблем, є сенс заздалегідь записати конфігурацію робочого столу в окремий файл. З цим чудово впорається безкоштовна портативна (не вимагає інсталяції!) Софтинка німецького розробника Карстена Фанка (Karsten Funk).

Скачайте (Icon Configuration Utility) з мого Яндекс.Діск, перенесіть в однойменну папку і витягніть з архіву. Принцип простий: для створення конфігураційного файлу у вікні програми натисніть кнопку "Save" ( "Зберегти") → в новому віконці дайте йому ім'я → "Save".

Відповідно, щоб відновити звичне розташування ярликів, активуйте ICU і, вибравши потрібний конфіг, натисніть "Restore" ( "Відновити").

Незважаючи на давнє відсутність нових версій, утиліта підтримує як Windows 7, так і Windows 8/10 будь розрядності (32-bit / 64-bit).

Important!

Якщо ви видалили якийсь значок (ярлик) програми і його немає в "Кошику", знайдіть потрібний запускає EXE-файл в директорії C: \ Program Files, клікніть по ньому правою клавішею миші і в випадаючому меню через пункт "Відправити" виберіть " Робочий стіл (створити ярлик) ".

Дмитро dmitry_spb Євдокимов

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: