Як відновити сторінку ВКонтакте після видалення без номера телефону, логіна і пароля

  1. Як відновити пароль ВКонтакте, збережений в браузері
  2. Відновлення пароля на сторінку ВКонтакте без телефону
  3. Відновлення сторінки ВК після вірусу
  4. Як розморозити - т. Е. Відновити сторінку ВК
  5. Видалення сторінки ВКонтакте і її відновлення
  6. Як відновити вк сторінку після видалення: відповіді на питання

Часом в соціальних мережах виникають непередбачені ситуації: листування раптово віддаляється, паролі забуваються, ВКонтакте блокує сторінки без вашого відома. Що ж робити, як відновити сторінку ВК, якщо у ви не пам'ятаєте пароль, сторінка заблокована або телефон, прив'язаний до аккаунту, недоступний?

Якщо вам потрібно відновити доступ ВКонтакте, розморозити сторінку, повернути пароль або згадати логін, в цьому керівництві ви знайдете відповідь на ці питання.

зміст:

Як відновити пароль ВКонтакте, збережений в браузері

Мабуть, найпростіший спосіб відновлення пароля до сторінки - через настройки браузера, яким ви користувалися. Справа в тому, що настільні браузери зберігають дані входу для автозаповнення форм (не завжди, але як правило).

Спосіб 1. Щоб відновити пароль, потрібно зайти у відповідний розділ:

  • У Google Chrome: вставте в адресний рядок браузера chrome: // settings / passwords і перейдіть за цією адресою.
  • В Opera: вставте в адресний рядок браузера opera: // settings / passwords і перейдіть за цією адресою.
  • У Firefox: Установки → Захист.

У пошуковий рядок введіть "vc". Якщо натиснути кнопку "Показати" навпроти адреси ВКонтакте, замість зірочок відобразиться бажаний пароль.

Спосіб 2. Якщо ви забули пароль ВКонтакте, але він у вас збережений в браузері у вигляді зірочок (або точок) його легко можна подивитися. Вхід з паролем є на сторінці авторизації, поставте курсор на рядок, де пароль відображений у формі зірочок.

Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню «Подивитися код елемента» або «Перевіряти елемент» - у кожного браузера буде по-різному. Ви побачите вікно для розробників з редакцією коду сторінки html, при цьому курсор буде стояти в поле із записом:

<Input type = "password" name = "pass" class = "text" id = "quick_pass" onkeyup = "toggle ( 'quick_expire', !! this.value); toggle ( 'quick_forgot',! This.value)" >
  • Замініть у цій сходинці запис на
<Input type = "text" name = "pass" class = "text" id = "quick_pass" onkeyup = "toggle ( 'quick_expire', !! this.value); toggle ( 'quick_forgot',! This.value)" >

і вам відкриється забутий пароль. Таким же чином можна відновити пароль вконтакте від чужого акаунта, але адміністрація сайту цього робити не рекомендує і не несе ніякої відповідальності за наслідки.

Пробуємо відновити пароль для відновлення доступу до своїй сторінці ВК

Відновлення пароля на сторінку ВКонтакте без телефону

Відновити пароль вконтакте досить просто за номером телефону, але як повернути сторінку, якщо у вас мало даних для входу в свій аккаунт? При відновленні пароля є спеціальна графа: «Якщо ви не пам'ятаєте даних або не маєте доступу до телефону, натисніть сюди». При переході система запросить посилання на вашу сторінку, яку потрібно ввести.

Далі надається можливість ввести старий номер телефону, доступний номер телефону, e-mail реєстрації, один зі старих паролів (з яким колись вдавалося заходити на сторінку). Вводите на сторінці дані, які пам'ятаєте і протягом 24 годин служба підтримки відновить доступ до сторінки.

Користувачі можуть відновити сторінку вконтакте поштою або вказавши логін. Після вказівки даних вам потрібно написати прізвище від аккаунта. Далі система запитає підтвердження про сторінку для відновлення, буде показаний аватар з ім'ям і прізвищем, потрібно підтвердити, що саме від цієї сторінки вконтакте вам потрібно відновити пароль.

Клацніть "Так, це потрібна сторінка», після чого з'явиться форма з введенням нового телефону і отриманням підтверджує коду по SMS. На сторінці наступної форми потрібно вказати новий пароль, повторити його і обов'язково записати в надійному місці. Зміна номера телефону, якщо користувач забув пароль вконтакте, допускається обмежене число раз.

Відновлення сторінки ВК після вірусу

Після зараження комп'ютера або телефону вірусом, користувач може зустріти у вікні свого браузера пропозицію платного відновлення сторінки вконтакте через SMS. Деякі віруси, пов'язані з ВКонтакте, запитують код активації для Контакту, який теж можна отримати шляхом переказу грошових коштів на певні платіжні системи. У більшості випадків навіть після відправлення SMS або переказу грошей сторінка в соціальній мережі залишається заблокованою. Як повернути сторінку користувача ВК в такому випадку?

Запустіть антивірусну перевірку і дочекайтеся результату. Йдемо далі. Щоб коректно відновити вашу сторінку вконтакте, потрібно перейти до файлу hosts таким шляхом З:> Windows> system32> drivers> etc> hosts і відкрити файл за допомогою блокнота. Якщо в цьому файлі будуть записи з хостом vk.com і інших соціальних мереж - видаліть ці рядки. Можливо, буде 2 файли hosts, в такому випадку потрібно перевірити і другий на наявність зайвих рядків. Після цього в більшості випадків доступ до сторінки вконтакте повертається.

Редагуємо файл hosts, в якому може бути згадка ВКонтакте

Якщо після самостійного видалення рядків з файлу не відбулося змін і вірус продовжує блокувати сторінку, спробуйте завантажити оригінал правильної папки etc і замінити її. Перезавантажте комп'ютера, спробуйте зайти на свою сторінку ВКонтакте ще раз.

Завантаження коректного файлу hosts є за посиланням: http://chat-kontakt.ru/guest/etc.zip

Розпакуйте файл і замініть стару папку etc на нову, щоб повернути сторінку вк.

Завантажити антивірус для Android

Як розморозити - т. Е. Відновити сторінку ВК

При авторизації вконтакте сайт запитує прив'язати сторінку до номера телефону в зв'язку з підозрілою діяльністю? Потрібно розібратися в причині виникнення цієї ситуації. Введіть номер телефону, і якщо з'явиться повідомлення з проханням відправити платний код на номер - ви переконаєтеся в наявності вірусу на вашому комп'ютері, який не має нічого спільного з повідомленнями від техпідтримки VKontakte. Соціальна мережа не буде запитувати відправлення повідомлень ні на які номери, навпаки сайт сам надсилає коди автоматично.

Щоб відновити сторінку вконтакте, потрібно виконати такі ж кроки з заміною файлу hosts, які описані в минулому підрозділі .

Видалення сторінки ВКонтакте і її відновлення

Видалити сторінку вконтакте досить просто. З лівого боку на сайті соціальної мережі vk.com є пункт «Мої налаштування». У самому низу з'явилася сторінки ви побачите напис «Ви можете видалити свою сторінку». У списку виберіть причину видалення, яка буде відображена в стрічці друзів, так само можна зняти галочку і не відображати видалення своєї сторінки в стрічці. Якщо причину й вказати, з'явиться запис від вашого імені «користувач мовчки видалив свою сторінку».

Для відновлення видаленої сторінки вк потрібно виконати вхід з паролем і пройти по посиланню «Відновити свою сторінку». Дистанційна сторінка вк зберігає інформацію протягом року. Якщо ви забудете адресу своєї сторінки, можна спробувати знайти її в списку у друзів або в групах для подальшого відновлення.

Як відновити вк сторінку після видалення: відповіді на питання

Я видалила сторінку ВК і створила нову, на цей же номер телефону! Зараз видалила нову, а на стару зайти не можу !!! Чи можна повернути сторінку ??

відповідь. У таких випадках, на жаль, вам не допоможе жоден із способів відновлення, про які я писав вище. Вам доведеться створювати ще один акаунт з нуля, додаючи друзів. Якщо потрібно прочитати стару переписку, спробуйте пошукати продубльовані листи на електронну пошту. Також раджу звернутися в техпідтримку ВКонтакте, пояснивши причину.

Олена: Я видалила свою сторінку і не можу відновити, так як не пам'ятаю пароль вк. Намагалась самотужки відновити, ввела свою пошту, але мені пропонують вислати код на телефон, прив'язаний до сторінці, яким я давно вже не користуюся. Будь ласка, допоможіть відновити сторінку! як згадати пароль від вк?

відповідь. для відновлення сторінки ви можете, для початку, повернути собі старий номер телефону. зверніться до мобільного оператора, з яким ви укладали договір.

Другий варіант - звернутися безпосередньо в службу підтримки ВК, детально пояснивши їм ситуацію з телефоном та ін. думаю, вони зможуть вам допомогти, для чого може знадобитися ваш паспорт.

Олена: Добрий вечір! Я на мобільний телефон зареєструвала нову сторінку вк, думаючи, що можна 2 сторінки до одного номеру прив'язати. Тепер не можу зайти на колишню сторінку ВКонтакте. Допоможіть, як відновити сторінку в вк?

відповідь. на вашу сторінку можна зайти, ввівши, власне, логін і пароль ВК. да, номер телефону може використовуватися замість логіна, так що у вашій ситуації це дійсно може заплутати вас же.

Жибек: Я видалила свою сторінку на вк, відкрила нову сторінку на той же номер, кілька разів, тепер не можу повернути свою стару сторінку, а там друзі, важливі відео, фото, музика, яку я слухаю з телефону . Можете допомогти, чи можливо відновлення сторінки вк?

відповідь. Жибек, дивіться відповідь вище.

Галимжан: Я забув пароль від вк. Вчора я вконтакте відновив пароль і не прийшов смс на новий номер, і я сьогодні через 24 години міг би вже зайти Вконтакте, але я ненавмисно видалив смс з новим паролем. Як мені тепер можна зайти в свій аккаунт, якщо я забув і цей пароль вк?

відповідь. потерпіть. ще раз спробуйте відновити пароль і дочекайтеся смс. також ви можете звернутися в техпідтримку використовуваного вами соціального сервісу і попросити в індивідуальному порядку відновити вашу призначену для користувача сторінку.

руслан: Я не можу відновити свою сторінку ВК, її видалила моя колишня дівчина, але перед видаленням вона змінила пароль. Немає номера телефону, до якого була прив'язана сторінка. Як в такому випадку зайти на свою сторінку ВКонтакте?

відповідь. помиріться з дівчиною, це буде оптимальний варіант, який дозволить вам повернути заповітну сторінку ВКонтакте разом з паролем. також спробуйте відновити сторінку на свій email-адреса. якщо це неможливо, напишіть в службу підтримки VK і поясніть ситуацію, повідомивши, що ваші дані потрапили до рук зловмисника (тобто, скажіть, що вас зламали ). або пригрозіть дівчині, що зверніться до суду.

Ірина: У мене був рахунок у контакті, я його пароль забула, електронну пошту не пам'ятаю яку вказувала прив'язувала. теж не можу згадати, до якого номеру телефону. Тепер я не можу зайти в свій аккаунт, т.к свій номер прив'язала до іншого аккаунту дівчинки і не розумію, як дізнатися пароль від вк: коли вводжу свій номер телефону, виходить не мій акаунт.

Побувала зробити відновлення - запитує якусь посилання я не можу її побачити, знаходжу своїх друзів, а при вході на сторінку VK запитує пароль. В інтернеті поглянула на неї, що за інструкцією я повинна знайти свій аккаунт і визнати що він мій нічого не виходить. виходить тільки номер і код активації все роблю по інструкції заходжу в анкету чужу до якої прив'язала номер. Допоможіть мені, як відновити пароль в контакті? Дякую за розуміння!

відповідь. у вас дуже складна ситуація, причому ви самі наламали дров. що ж, спробую допомогти вам. головне - зберіться. згадайте всі свої телефони і поштові скриньки, випишіть їх на сторінку паперу. і спробуйте відновити свій пароль на один з виписаних адрес. і так по черзі.

друга порада: на сторінку можна зайти не тільки через номер телефону, але і за допомогою введення логіна, яку ви вказали при реєстрації. так що спробуйте згадати ваші реєстраційні дані.

Я видалив сторінку ВК. Як її відновити, якщо не знаєш старий пароль? Або створити нову сторінку на цей же номер?

Відповідь. Відновіть пароль аккаунта ВКонтакте на свою пошту або телефон. Це стандартна процедура, нічого складного в цій процедурі немає. Як згадати пароль від ВК або дістати його з зірочок, читайте вище. Створити нову сторінку ви зможете, але навіщо?

Підкажіть, як відновити вилучену сторінку ВКонтакте, де то назад 9-10 місяців назад її зламали.

Відповідь. Якщо діяти оперативно, то повернути вашу сторінку VK ще можливо (втім, пройшло вже багато часу, і не факт, що наші поради якось допоможуть вам). Для початку непогано б перевірити ваш комп'ютер на віруси (ймовірно, що саме вірус викрав паролі доступу до Вконтакте). Запитайте ваших друзів і знайомих, відправлялися з вашого облікового запису підозрілі повідомлення. Нарешті, зв'яжіться зі службою підтримки ВК і поясніть їм свою проблему. Інша справа, що відновити сторінку вк без номера телефону, до якого прив'язана сторінка в соцмережі, не вдасться.

Як відновити сторінку вк зі старими записами і листуванням, не втративши друзів?

Відповідь. У вашому запитанні міститься відповідь. Справа в тому, що сторінку VK ви вже видалили. За фактом, вам залишається тільки створити новий обліковий запис і по пам'яті додати користувачів ВК в друзі заново. Якщо ви боїтеся, що хтось не зрозуміє ваших дій, просто опишіть свою ситуацію. Справжні друзі вас зрозуміють! Хай щастить.

Я зробила собі 2 сторінку ВКонтакте. Потім я виявила, що не можу зайти на першу сторінку свого аккаунта. Після чого видалила другий аккаунт ВК, але так і не можу зайти на 1 сторінку. Мою сторінку зламували 1 раз. Як відновити обліковий запис ВК після цього?

Відповідь. Послідовність ваших дій не зовсім зрозуміла. У будь-якому випадку, раджу убезпечити вашу сторінку від злому. Для цього придумайте надійний пароль для облікового запису, прив'яжіть VK до діючого номеру телефону. Після злому сторінки найкраще оперативно зв'язатися з техпідтримкою ВКонтакте і пояснити проблему.

Що стосується власне відновлення доступу до VK, спробуйте згадати пароль до аккаунту або, якщо ви забули пароль ВК, обнуліть його через email, натиснувши кнопку "Забули пароль?" При вході в аккаунт.

1.5 роки тому мій телефон потонув в морі, я сподівалася його відновити, але не могла жити без аккаунта vk. Для нового телефону потрібно поміняти номер і я відкрила нову сторінку з іншим ім'ям. Зараз і я і мої друзі дуже сумують за моєї колишньої сторінці, я знаю, що мій старий номер телефону оператор передав іншому користувачеві.

У мене велике прохання допомогти мені відкрити доступ до моєї колишньої сторінці теж, там багато важливих повідомлень як пам'ять і мені хотілося б знову прочитати їх. Підкажіть як я можу відновити vk і увійти в мою колишню сторінку, я її не видаляла, просто забула пароль, а колишнім номером я не володію. Може бути для цього мені потрібно купити новий номер телефону я готова на це, аби відновити стару мою сторінку. ДОПОМОЖІТЬ!

Відповідь. Для відновлення доступу ВКонтакте вам потрібно відновити сім-карту телефону . Хоча ви і не зможете повернути контакти, збережені на сімку, при відновленні номера ви зможете відкрити доступ до своєї сторінки VK. Все, що вам необхідно зробити - це звернутися до свого мобільного оператора, через якого ви оформляли сім карту і номер телефону. Зробити це можна як через колл-центр, зателефонувавши оператору і повідомивши кодове слово, так і безпосередньо звернувшись в найближчий офіс мобільного оператора.

Якщо номер телефону вже переданий іншому користувачеві, вам потрібно зв'язатися з ним, зателефонувавши і пояснивши свою проблему. Після чого, ймовірно, ви зможете вислати код на його номер, відновити сторінку вконтакте і поміняти номер телефону.

Я півроку тому видалила сторінку, прив'язаний номер діє і електронна пошта теж, але пароль не пам'ятаю. Як відновити пароль віддаленої сторінки? Коли ви набираєте номер і пошту, відповідають, що сторінка не знайдена. Що робити і як відновити сторінку в контакті?

Відповідь. Все, що потрібно знати про відновлення сторінки ВК - читайте вище. Однак цілком можливо, що ми не привели актуальний для вас спосіб. Що робити? Ймовірно, кращий спосіб відновити доступ до сторінки ВКонтакте - звернутися в техпідтримку, написавши з іншого аккаунта - https://vk.com/support?act=new . Опишіть проблему, вкажіть адресу раніше вилученої сторінки і чекайте відповіді.

У мене є стара сторінка, видалена дуже давно. Є еmail і посилання, прив'язана до електронної пошти. Є шанс відновити і зайти на свою сторінку в контакті?

Відповідь. Відновлення ВК аккаунта можливо протягом півроку. Тому, якщо ви хочете повернути листування, фотографії та інші дані - поспішайте зробити це, поки ваша сторінка доступна на сервері ВКонтакте. Процедура відновлення стандартна, читайте наше керівництво.

Приблизно чотири дні тому я видалила сторінку ВКонтакте, сьогодні я хотіла її відновити, але не можу це зробити. Зайшла через телефон, ввожу номер телефону і пароль VK (точно правильні), ВКонтакте мені видає повідомлення: "Помилка авторизації. Неправильний логін або пароль". Вже багато разів пробувала вводити логін і пароль, взагалі нічого не виходить з телефону! З комп'ютера не зможу зайти, т. К. Він в ремонті. Допоможіть, як відновити пароль в ВК?

Відповідь. Причин може бути безліч. Можливо, ви використовуєте російськомовну розкладку клавіатури замість англомовної. Спробуйте ввести телефон з міжнародним кодом і без, за ​​зразком. Спробуйте зайти ВКонтакте через інший браузер на телефоні.

До речі, відновлення пароля ВК можливо не тільки за номером телефону, але і через email і логін. Номер телефону - це вже останній варіант відновлення, насправді.

Я не можу відновіті свой пароль в соцмережі ВКонтакте. Всі комбінації вже перепробував, нічого не виходить. Як згадати пароль?

Відповідь. Що робити, якщо ти забув пароль в контакті:

1) Читаємо статтю про відновлення пароля ВКонтакте (див. Текст вище)
2) Якщо аккаунт не пов'язаний з номером телефону, слід звернутися до сторінці https://vk.com/restore?act=return_page

Я забула свій пароль і недавно відновила свій пароль за допомогою старого пароля, так як у мене немає номера, до якого я прив'язала свою сторінку. І команда ВК схвалила відновлення доступу до сторінки, мені й дали новий логін і пароль, і через 24 години я хотіла зайти - але не заходить. Чому не заходить?

До речі, я на доступний номер вказала телефон, який використовується в якості логіна іншої сторінки. Невже через це не входить? Як відновити сторінку в контакті після видалення? Можна якимось чином усунути проблему?

Відповідь. Ймовірно, ви використовуєте для входу неправильний пароль. Вводити потрібно той пароль, який вислала техподдержкка ВКонтакте. Чи не міняли ви новий пароль на інший відразу після відновлення доступу? Спробуйте відновити доступ до сторінки ВК не по телефонному номеру, а по email. Ще раз зверніться в техпідтримку. Якщо з їх боку були неправильні дії, можливо, проблема в формулюванні вашого питання до них.

Я зареєструвала нову сторінку ВКонтакте на свій номер, до якого вже була прив'язана моя нинішня сторінка ВК. Я не можу відновити пароль ВК і потрапити на свою сторінку, тому що вона не була прив'язана до телефону. На своїй нинішній сторінці аккаунта я змінила телефон, але все одно ніяк не можу потрапити на свою другу сторінку.

Мені пропонують варіант відновлення (треба зробити фото на тлі їх повідомлення). Другий спосіб, як дізнатися пароль від ВК і логін - зробити скан паспорта і вислати техподдержке. Але у мене немає можливості зробити його, тому що я сиджу з древнього телефону, і камери немає і компа. Що робити, як відновити сторінку в ВК?

Відповідь. Вам обов'язково потрібно знайти можливість відправити скан. Відсканувати можна в будь-якому центрі друку. Запишіть файл на флешку і відправте файл через комп'ютер знайомих або заплатите за оренду робочого місця (для відправки ськана півгодини вистачить з лишком).

До речі, співробітники VK запропонували цілком швидкі шляхи вирішити проблему. Не факт, що відновлення сторінки в Контакте іншими способами займе менше часу і сил.

Не можу відновити пароль в Контакте. Все перепробувала. Пишуть: "Введіть новий пароль". Вводжу - відповідає: "Забули пароль Реєстрація змінений, так так некоректно введені символи або містять одні цифри" і так постійно. Підкажіть, що зробити в такому випадку.

Відповідь. Схоже, ви намагаєтеся змінити пароль, при цьому в поле для введення нового пароля вводите старий. Уважно вивчіть, в які текстові поля потрібно вводити старий пароль, новий і його підтвердження.

Добу тому відновлювала віддалену сторінку в ВК. На пошту прийшло повідомлення з новим паролем, але я не зберегла його у себе на комп'ютері. Тепер хочу повернути соціальний аккаунт, але не знаю, як відновити сторінку ВКонтакте знову. Чи це можливо?

Відповідь. Чесно кажучи, незрозуміло, чому ви не можете виконати ті ж самі дії? Відкрийте електронний лист і знайдіть лист від сервісу ВКонтакте. За посиланням, зазначеної в тексті повідомлення, можна виконати відновлення сторінки в ВК. Якщо лист видалено - перевірте кошик на пошті.

Зламали мою сторінку в ВК. Стала відновлювати - пише, що ні логін, ні пароль, ні телефон, ні прізвище - неправильні. За посиланням теж не може знайти мій акаунт. Як відновити стару сторінку В Контакте?

Відповідь. Найпростіше звернутися в службу підтримки ВКонтакте з поясненням причини. Звичайно, це потрібно робити, якщо вашу сторінку дійсно зламали. Швидше за все, вас попросять надіслати фотографії документів, що підтверджують вашу особу.

Якщо впевненості у зломі немає, пробуйте відновити доступ до сторінки аккаунта через стандартну фотму відновлення пароля на email.

Я забув пароль від ВКонтакте. Намагався відновити, але код приходить на пошту, пароль від якої я також забув. У мене є відкрита сторінка в офіційному додатку ВКонтакте (на Андроїд). Намагався поміняти пошту, але для цього мені потрібен пароль від сторінки. Загалом, як відновити сторінку вк якщо забув пароль?

Відповідь. Відновіть доступ до вашої електронної пошти через сторінку відновлення пароля на сервісі, гже ви створювали email. При реєстрації ви вказали запасний email і / або створювали підказки. Мабуть, це самий оптимальний варіант відновлення сторінки ВКонтакте.

Інший метод відновити пароль вконтакте - звернутися в службу підтримки ВК. У вас можуть попросити скан паспорта. Якщо при реєстрації ви вказали номер телефону, відправивши код перевірки через смс.

1. Я видалила сторінку в листопаді 2016, зараз захотіла відновити її, але не можу знайти сайт, щоб мені допомогли. Півроку ще не пройшло. Але не тільки я, але і мої друзі стикалися з цим. І ось, через кілька місяців, ми маємо бажання відновити сторінки після видалення.

2. Змінювала пароль і відразу вийшла з вк, потім коли прийшла додому і захотіла увійти, пароль не відповідав, кілька разів пробувала - нічого. Потім натиснула "забули пароль?" Але було написано що ліміт підвищений .І я по своїй дурості, гажа "увійти через фейсбук" і тим самим прив'язала свій номер від тієї сторінці до сторінки створену Фейсбук .Не знаю що робити .На ту сторінку змінила номер щоб увійти на свою, але коли намагаюся увійти то пише "доступ заборонений" я вже намагалася відновлювати доступ до сторінки, але там потрібно фотка паспорта і я все зробила, але нічого не приходить і в перебігу 48 годин!

Відповідь. Взагалі-то, немає кращого способу відновити вилучену сторінку в ВК, ніж зайти на https://vk.com/restore і вказати логін, email або телефон. Після цього ви отримаєте код або посилання для відновлення. Якщо через цю форму відновлення ви не зможете відновити доступ до свого облікового запису, зверніться в службу підтримки. Скоріш за все, для відновлення сторінки ВК вас попросять надати скан паспорта або іншого документа для підтвердження особи.

1. На мою сторінку вк хтось подав скаргу і її заморозили! Як мені її відновити без номера телефону, так як я живу в селі, де мережа не ловить?

2. У грудні 2016 роки я видалила сторінку ВК. Сьогодні хотіла відновити її, а пароля не пам'ятаю ... Але у мене є номер, на якому ця сторінка була прив'язана.

Відповідь. Перейдіть за адресою https://vk.com/restore або https://vk.com/restore?act=return_page. Ці сторінки призначені для відновлення доступу до сторінки ВК. Тут можна вказати не тільки телефон, але також email або власне адреса сторінки, яка була вилучена або заморожена.

Пропала (не знаю як, копирсався в планшеті чоловік, "щось десь натиснув і все ..." - це його слова) моя сторінка в ВКонтакте! За старим логіном і паролем зареєструвала нову сторінку ВК, але всі мої замітки, записи, фотки, відео та музика - все ПРОПАЛО! Що можна зробити щоб якось відновити сторінку в Контакті?

Відповідь. Сторінка ВК може зникнути тільки після її видалення. Якщо не пам'ятаєте адресу старої сторінки - знайти її можна через пошук на сервісі ВКонтакте, ввівши ваші ім'я та прізвище. За фотографії ви знайдете "себе".

Через стандартну форму відновлення https://vk.com/restore легко відновити сторінку в Контакті. Для цього можна використовувати адресу старої сторінки або, наприклад, телефон, до якого був "прив'язаний аккаунт".

Мені дуже потрібна Ваша допомога! Після скидання мого смартфона Андроїд до заводських налаштувань, я не можу більше зайти на свою анонімну сторінку Вконтакте, так як забула пароль. Вся проблема в тому, що ще до скидання до заводських налаштувань (через те, що телефон записав і не завантажувався інтернет), я до свого анонімного профілю Вконтакте підключила двоетапну захист. Тобто я могла зайти на свою сторінку в ВК тільки після отриманого одноразового коду. При цьому головне було-ввести відповідний пароль від сторінки і проблем не було. Але тепер відновити доступ до свого анонімного профілю в ВК (під вигаданим ім'ям) не виходить звичайним і простим способом через "забули пароль?" . ВСЯ ПРИЧИНА ЩО АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ ВИМАГАЄ ВІД МЕНЕ СЬОГОДЕННЯ ФОТО НА ТЛІ ЗАЯВКИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ДОСТУПУ. І все тому що я підключила двоетапну аутентифікацію (для безпеки від злому). Але по серйозних причин я не можу послати в адміністрацію ВК своє фото на тлі заявки. А пароль підбираю від сторінки вже тиждень. Випробувала всі варіанти - не підходять. Невже у мене більше немає надії потрапити на свою сторінку Вконтакте, якщо я так і не зможу згадати пароль від неї ?! Будь ласка, порадьте що робити ?! І де в телефоні можна знайти резервну копію паролів від Вконтакте

Я хочу видалити сторінку ВК, але не пам'ятаю пароля. Стандартна процедура запитує документи, мої ПІБ, але я поміняла своє прізвище! Старий номер телефону вже не активний кілька років.

Видалила сторінку Вконтакте. Спробувала відновити назад, але виводиться, що неправильний пароль або логін, хоча все правильно вела. Потім спробувала просто увійти через "забули пароль", а там виводиться, що сторінка заблокована. Що мені робити?

Я видалила сторінку ВКонтакте хотіла відновити пишу пароль і логін а він каже неправильний пароль або логін але я вже впевнена що правильно що робити?

Видалив стару сторінку пару місяців назад, зареєстрував нову на цей же номер телефону. З додатка зайшов змінити пароль, ввожу старий, далі новий і підтверджую новий - на що мені пише "старий пароль вказано невірно". Виходжу з вк, заходжу знову зі старим паролем. Знову намагаюся змінити його, знову повторюється. Пробую зайти в вк з ноутбука і іншого комп'ютера зі старим паролем - відкривається стара сторінка з пропозицією відновити її. Заходжу через смартфон зі старим паролем - відкривається нова сторінка.

При відновленні пароля в контакті, задають питання, вкажіть прізвище зазначену на сторінці, вказую, а у відповідь пише що невірно вказано прізвище, що робити і як відновити доступ до своєї сторінки ??

Вчора видалила сторінку вк, сьогодні вирішила відновити, т.к там важливі дані, але забула пароль, стандартною процедурою відновила нібито, але пише що пароль знову не вірний, я ще раз провела процедуру відновлення, і все одно не вірно, і вже пише що можна скинути пароль через п'ять хвилин хоча пройшла ціла ніч після останньої зміни пароля, що робити? спасибі за відповідь

Видалила свою сторінку в вк. Хотіла створити новий цим же номером, але не виходить. Потім хотіла відновити сторінку, але я тільки номер знаю, а Пароль і ім'я прізвище я не пам'ятаю щоб відновити. Що робити?

Дані не міняла на сторінці. 28 квітня вибило мене всюди. Я номер телефону відновила. Сторінку не знайдено. Вже незнаю що робити. Хто б допоміг ... а дані вказую вірно логін і пароль. Але стр не знайдено. І почту не відв'язувати. Стор не знайдено. Допоможіть відновити вк сторінку після видалення. Я не знаю що робити.

вчора я видалила свою основну сторінку - тепер не можу її відновити. раніше, коли я її видаляла, на сайті була кнопка "відновити сторінку", вчора її там не виявилося. сьогодні я зайшла, щоб перевірити. цієї кнопки там немає. я намагалася відновити доступ, змінюючи пароль, все як завжди, але при введенні логіна і пароля, сайт пише "сторінка видалена або ще не створена". я б дуже хотіла відновити до неї доступ. допоможіть, будь ласка, як мені її відновлювати тепер?

Я кілька місяців тому видалила сторінку, тому що у мене було 2 і я подумала що мені не потрібна ця сторінка, я знаю логін від цієї сторінки, але я забула пароль, хочу відновити але коли я вводжу прізвище то пишуть що прізвище не вірна, допоможіть будь ласка, я дуже хочу відновити цю сторінку, там стільки спогадів

Номер телефону, який я прив'язувала з самого початку до однієї, яку я видалила і перев'язала номер телефону на нинішню сторінку. Тепер мені потрібно відновити ту сторінку,

Яку видаляла. Проблема в тому, що я не пам'ятаю пароля, імені та адреса id від віддаленої сторінки. Чи можливо за цих обставин відновити доступ?

Доброго дня! У мене дуже складна ситуація! У соц.сети Вконтакте у мене кілька облікових записів, і одна з них - моя анонімна (фейк сторінка), якій я користувалася 3 роки і залишила на ній дуже багато цінної інформації. Щоб уникнути злому сторінки я підключила до неї двухфакторную аутентифікацію. А пароль не записав ніде (. Але в цьому не було необхідності, тому що я заходила в ВК через додаток Kate mobile, і досить тільки було ввести код, присланий на номер телефону, прив'язаний до сторінки (т.к підключена двоетапна аутентифікація). але мій андроїд постійно записав, що не завантажувався інтернет, і півтора місяці тому я повернула його до заводських налаштувань. Всі дані додатків були стерті, а пароль я не записала і геть забула. Відновити його через підтримку ВК неможливо, т.к моя сторінка фейк, на ній немає моїх справжніх даних і особистих фо про (навіть якщо я пошлю їм своє фото і паспорт, як вони вимагають) - хто повірить що це саме моя сторінка? ... ПАРОЛЬ НЕ ЗБЕРІГСЯ НІ В ОДНОМУ БРАУЗЕРІ, НІ в акаунт Google. Мій телефон не рутірован, т.к я не досвідчений користувач . Єдиний шанс потрапити на свою анонімну сторінку- знайти забутий пароль! будь ласка, підкажіть, де його можна знайти? !! Я перепробувала всі паролі за цей час якісь пам'ятала, і марно! Невже немає більше жодної надії знайти або відновити забутий пароль ?! Допоможіть мені будь-ласка!

Після переустановлення програм на планшеті я поміняла логін і пароль доступу на сторінку "в контакті", так що з планшета я потрапляю на свою сторінку "в контакті", а з комп'ютера - не можу. Не можу поміняти на комп'ютері логін і пароль - немає доступу до відновлення сторінки.

Я видалила свою сторінку, і вийшла з аккаунта. Тепер хочу відновити сторінку, але через комп'ютер зробити це не можу, так як додаток ВКонтакте не працює, чи можливо це зробити через телефон. (Намагалася багато разів, пише одне, такої сторінки не існує).

Хотіла відновити свій вк, і ніяк не виходить, і через номер телефону пробувала, і через посилання на свою сторінку, дуже важливі фото, і листування залишилися, невже тепер не можна ніяк відновити мою сторінку!? ((Видаляла сторінку десь рік тому або більше! Хотілося б дуже відновити сторінку!

розумію, що немає ніяких шансів, щоб вирішити мою проблему, але все ж опишу її. Я видалила свою сторінку в Vkontakte в 2014 або 2015 році. Хочу назад її відновити. Ось її адресу. ні телефону, ні логіна не пам'ятаю, якщо що. Може якісь фотографії з неї або якісь дані десь залишилися ((Спасибо заранее за відповідь.

не можу ні як відновити стару сторінку. Справи в тому що після видалення відразу ж наступного дня відкрила нову сторінку. Потім змінила номер на нову. І терь ніяк стару не можу повернуть. За номером не виходить. За пошуки друзів теж. Кожного разу одне і теж. На цей номер не прив'язана сторінка. Чи зможу я як небудь відновити стару сторінку. Допоможіть будь ласка

сторінку ВК була видалена і номер телефону був прив'язаний інший, я намагаюся відновити, і вводжу посилання віддаленої сторінки, мені пишуть що немає такої сторінки, що робити? Як відновити сторінку?

Я приблизно 8 місяців тому видалив сторінку. Але щоб відновити сторінку у мене немає доступу до номеру який прив'язаний. У повній версії браузера не знаходити мою сторінку по id. Будь ласка допоможіть мені хто небудь. Там є фотки мого покійного брата. Вони мені дуже потрібні.

"Удалила сторінку вк, захотіла відновити буквально через 12 годин. Натискаю кнопку / відновити сторінку /, але нічого не відбувається і сторінка залишається в такому ж віддаленому вигляді. Що робити?

я видалила свою сторінку, т.к створила іншу на цей же номер, видалила, щоб користуватися новою, чи можна як то зараз її відновити, хоча б на інший номер прив'язати?

Чому мені на пошту не можуть вислати доступ в контакт. Чому я повинна фотографуватися і посилати документи це не законно я вказала пошту телефон у мене інший чому я її можу потрапити на свою з трійцю. Раніше просто змінювала пороль і все

Видалила сторінку в вк (нової не створювала) Вирішила відновити її, але забула пароль Довелося змінювати, пройшла опитування, пише пароль успішно змінений, після цього виходить таке ж опитування, але потім пише, спробуйте пізніше. А пароль який змінила не підходить. Що робити?Що ж робити, як відновити сторінку ВК, якщо у ви не пам'ятаєте пароль, сторінка заблокована або телефон, прив'язаний до аккаунту, недоступний?
Як повернути сторінку користувача ВК в такому випадку?
Чи можна повернути сторінку ?
К згадати пароль від вк?
Допоможіть, як відновити сторінку в вк?
Можете допомогти, чи можливо відновлення сторінки вк?
Як мені тепер можна зайти в свій аккаунт, якщо я забув і цей пароль вк?
Як в такому випадку зайти на свою сторінку ВКонтакте?
Допоможіть мені, як відновити пароль в контакті?
Як її відновити, якщо не знаєш старий пароль?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: