Як зберегти і відновити закладки браузера

  1. Зберегти та відновити закладки в браузері Mozilla Firefox
  2. Зберегти та відновити закладки в браузері Google Chrome
  3. Зберегти та відновити закладки в браузері Opera
  4. Зберегти та відновити закладки в браузері Internet Explorer

Привіт, друзі!

У цій статті мова піде про те, як не втратити свої закладки в найбільш популярних браузерах.

Ми навчимося зберігати закладки та успішно їх відновлювати, наприклад, після перевстановлення браузера або самої системи Windows.

Все більше часу ми проводимо в інтернеті, відвідуючи безліч сайтів, блогів, форумов..наіболее цікаві з яких залишаються в наших закладках. Зібравши значну колекцію закладок, зовсім не хочеться їх втратити.

У браузерах, про які зараз піде мова, передбачена така корисна можливість як імпорт і експорт закладок. Спочатку нам потрібно буде зберегти ці закладки в спеціальний файл (файл html) на жорсткий диск комп'ютера (на будь-який диск, крім З), а потім - їх відновити.

Зберегти та відновити закладки в браузері Mozilla Firefox

Почнемо з найбільш популярного браузера Mozilla Firefox. Відкриваємо браузер Firefox - Закладки - Показати всі закладки (або Ctrl-Shift-B).

Вгорі вибираємо - Імпорт і резервування, а в ньому вкладку - резервне копіювання і вказуємо місце куди зберегти цей файл (файл html).

У підсумку отримуємо файл bookmarks.json. Тепер після переустановлення браузера, щоб відновити всі закладки заново, проходимо Firefox - Закладки - Показати всі закладки - Імпорт і резервування - Відновити - У вікні вказуємо цей файл. Готово!

Зберегти та відновити закладки в браузері Google Chrome

Запустіть браузер Google Chrome і перейдіть в Налаштування (гайковий ключ) - Закладки - Диспетчер закладок (або Ctrl-Shift-O).

Тут вибираємо пункт «Впорядкувати», а в випадаючому меню - «Експортувати закладки в файл HTML». Вказуємо місце на комп'ютері, куди зберегти. Для відновлення закладок проробляємо той же шлях, але тепер слід вибрати вкладку «Імпортувати закладки з файлу HTML» і вказуємо раніше збережений файл (файл html).

Зберегти та відновити закладки в браузері Opera

У відкритому браузері вибираємо Opera - Закладки - Управління закладками (або Ctrl-Shift-B).

У новому вікні Файл - Експортувати закладки Opera - Зберігаємо. При відновленні закладок вибираємо пункт! Імпортувати закладки Opera ».

Зберегти та відновити закладки в браузері Internet Explorer

Запускаємо браузер Internet Explorer і натискаємо комбінацію клавіш Alt + Z і вибираємо вкладку «Імпорт і експорт»

Далі ми побачимо вікно налаштувань браузера, де потрібно вибрати пункт «Експортувати в файл» і натиснути «Далі». У вікні, відзначаємо, що слід експортувати, вибираємо - Вибране. Далі знову вибираємо - обране - місце куди хочемо зберегти. Якщо все зробили правильно, то побачимо вікно, що настройки успішно експортовані.

Для відновлення налаштувань (закладок) слід вибрати пункт «Імпортувати з файлу». Як бачите, процес збереження і відновлення закладок досить простий. Успіхів!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: