«Допоможіть повернути дружину!» (Дві думки-ради)

Олексій (м Орел, 32 роки)   Допоможіть мені повернути дружину

Олексій (м Орел, 32 роки)

Допоможіть мені повернути дружину. Разом ми вже 10 років, в шлюбі 4 роки, доньці скоро три виповниться.

Все було нормально до недавнього часу. Дружина працює добу через дві, я - два через два. Купили собі квартиру, але поки живемо у тещі з тестем, квартира поки під обробкою. Дитина на мені, будинок теж, заробляю пристойно, ні в чому дружині і доньці не відмовляю - все на першу вимогу, робив їй дорогі подарунки, доглядав за нею постійно, квіти носив кожен день, все було добре, правда, мені зараз 32 а їй 25.

І ось одного ранку дружина сказала мені, щоб я збирав свої речі і шукав собі квартиру. Сказала, що почуття до мене всі пройшли, і що далі так вона жити не хоче. Довелося піти, і в підсумку зараз живемо з нею окремо.

Я її дуже люблю і не хочу втрачати ні її, ні дитини. Нещодавно був у неї на дні народження, намагався з нею поговорити, але вона відповіла, що час покаже.

Родичі і мої і її все проти розлучення, і я сам не хочу, щоб ми розлучилися, я люблю і дочка, і дружину, навіть після десяти років. Підкажіть, як мені можна налагодити з дружиною свої відносини, як повернути їй колишні почуття і самому повернутися в сім'ю? Вона сказала, що так, як було, її не влаштовує, і вона хоче відчувати почуття як і десять років тому, коли ми тільки з нею познайомилися.

Допоможіть мені будь-ласка!

Олена (м.Москва, 27 років)

На жаль, повернути дружину поки не вийде. «Поки» - тому що все відносно і немає нічого незмінного в життя. У твоєї дружини хтось є, причому, там все серйозно і саме з тими почуттями, які були у вас 10 років тому. Повір на слово: жінка з трирічною дитиною на руках просто так від нудьги не йде від чоловіка, який її забезпечує і виконує всі її забаганки.

Занудьгувати і захотіти розлучення просто так, з надією почати життя з нуля, могла б 25-річна жінка без дітей. Але, маючи дитину, сім'ю заради безтілесних романтичних фантазій не зруйнує жодна жінка. У твоєї дружини є чоловік, який (вона впевнена в цьому) має по відношенню до неї серйозні наміри і готовий буде прийняти її разом з дитиною.

Виникає природне запитання: чому це сталося, адже ти був хорошим чоловіком і батьком. Все банально: твоя дружина виросла. Ти завів відносини з 15-річною дівчинкою, став для неї, як я здогадуюся, першим чоловіком, можливо, першим коханням. Вона росла, ні на кого не дивилася, ні про кого не думала. Але ось, час прийшов - виросла, і, мабуть, початку, нарешті, дивитися по сторонах, порівнювати. Порівняння виявилося не в твою користь. Як би ти не був хороший, але ти їй не потрібен.

По крайней мере, поки є якийсь інший варіант, який її влаштовує настільки більше, що вона пішла на розрив з тобою, не дивлячись на наявність дитини. І поки «там» вона сподівається створити щось серйозне, про те, щоб її повернути, можна забути. Є шанс, що вона жорстоко помиляється в серйозності намірів того чоловіка, і тоді, піймавши облизня, вона може повернутися назад. Але і після цього немає гарантії, що вона перестане замислюватися про інших відносинах.

Ваші відносини вона переросла. Шкода, що вже після того, як за інерцією вийшла заміж і народила. Занадто рано розпочаті відносини призвели до того, що ви створили сім'ю і народили дитину раніше, ніж дівчинка, яку ти ростив під себе, зрозуміла, що ти - не чоловік всього її життя, а просто перший чоловік, що дав їй старт у доросле життя.

На мій погляд, зараз тобі не потрібно ні лагодити розбирання, ні тиснути на жалість або совість, ні закликати на допомогу родичів. Це породить зустрічну агресію, негатив, і може закінчитися сумної мстивої дільбою дитини і всього іншого.

Займися технічними питаннями: у вас є загальна квартира, яку немає сенсу відписувати дружині, а самому поневірятися по знімних квартирах. Продавайте або розмінюйте її, але не жертвуй своїм особистим благополуччям заради дружини, яка тебе кинула за своїми особистими мотивами.

У вас є спільна дитина, і тобі слід потурбуватися про те, щоб зберегти можливість спілкування з дочкою. А в іншому - поки дай їй спокій. Можливо, через якийсь час вона сама повернеться. Багато жінок приймають бажане за дійсне і роблять дурні різкі рухи завчасно. Як буде у вас - не відомо.

Сергій (м.Санкт-Петербург, 35 років)

На мій погляд, Олексій, тобі варто визнати і прийняти той факт, що дружина пішла, постаратися змиритися з цим і будувати життя заново. Принаймні поки що.

Навряд чи достатньо доросла жінка, з дитиною на руках, просто так вирішить вигнати чоловіка. Особливо розуміючи, що всі родичі проти такого демаршу. Значить, є якась дуже вагома причина, причому з перспективами. Особисто мені здається, що у неї просто є інший чоловік. І в нинішньому своєму стані конкурувати з ним ти не зможеш.

Адже як не крути, а десять років спільного життя вже пройдено. Ви вивчили один одного вздовж і поперек, в чем-то набридли один одному. Ви змінилися. Стали іншими ваші погляди, бажання і потреби. Це неминуче. Тому повернути колишні почуття ні тобі, ні твоїй дружині вже не вдасться.

Однак життя - штука особливої ​​прямизною що не відрізняється. Тому що буде через деякий час, ніхто спрогнозувати не зможе. Люди, знаєш, частенько заново закохуються одне в одного. Але навіть якщо немає, у тебе є дочка. І ось з нею ти повинен спілкуватися. Приїжджай, гуляй, ходи в кіно, на атракціони. Дитина повинна знати, що у нього є батько і, по можливості, бачитися з ним.

Що ж стосується тебе особисто, то я дуже раджу почати ходити в тренувальний зал. Фітнес, плавання, тренажери або щось інше - не важливо. Головне давати навантаження м'язам. Особисто моя пристрасть - бойові види єдиноборств. З власного досвіду і досвіду багатьох знайомих можу сказати, що коли все зовсім погано і жити не хочеться, чотири хвилини мордобою на килимі майже повністю знімають депресію.

Крім того, займаючись, ти починаєш відчувати себе сильніше, впевненіше, та й виглядаєш все краще. А якщо додати до цього твій непоганий дохід, то проблем з жіночою статтю точно не буде. Ось тоді твоя колишня дружина, швидше за все, і подивиться на все іншими очима.

Адже одна справа бачити, що повзає на колінах чоловіка і зовсім інше - вільного, що користується популярністю, сильного чоловіка, з яким при цьому щось пов'язує. Такого, цілком можливо, вона і справді захоче повернути назад. Тільки ось захочеш до того моменту ти?

©

Підкажіть, як мені можна налагодити з дружиною свої відносини, як повернути їй колишні почуття і самому повернутися в сім'ю?
Тільки ось захочеш до того моменту ти?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: