Терміново! Що робити, коли кинула дівчина. Як повернути все, що було

 1. Коротка витримка
 2. Що саме робити, коли покинула кохана дівчина
 3. Як діяти далі
 4. про автора

Що робити, коли тебе кинула дівчина? Як повернути любов, швидко відновивши колишні стосунки? Я теж колись задавався цими питаннями (а ви думали, я відразу народився досвідченим спокусником? :)). Мене теж кидали дівчата.

Було таке, що я сильно мучився і бився головою об стіну. Так уже склалося, але моя велика любов пішла від мене саме тоді, коли я вже мав деякі знання про природу відносин. Через 3 тижні я все повернув.

І тепер я вважаю, повинен передати цей досвід вам. Оскільки тільки досвід дає справжнє розуміння того, що робити, коли покинула кохана дівчина, як повернути дівчину так швидко, щоб вона не встигла зникнути назавжди. А також, як при цьому не «напартачив».

А також, як при цьому не «напартачив»

Коротка витримка

Теорія пікапа (між іншим, дуже правдива теорія, завдяки якій стає ясно видно, чому вас покинула кохана дівчина) повідомляє нам, що всі жінки люблять сильних чоловіків. Причому довести цю теорію не складає труднощів - достатньо просто поглянути на те, як йдуть справи в реальному житті.

Причому, мова йде про моральну силу, яка може служити гарантією того, що у них народяться діти з максимальним шансом на успішне виживання.

Що робити, коли тебе кинула дівчина? Причому ті самі мамонти, яких так сильно не полюбили майже всі кинуті хлопці?

Це закладалося ще з часів, коли ми були печерними людьми. Чоловікам потрібно добувати їжу для того, щоб прогодувати всю сім'ю. А для перемоги над мамонтами була потрібна неабияка моральна сила.

Тільки маючи сильний духом, можна було прогодувати сім'ю. Зрозуміло, жінки хотіли «зустрічатися» тільки з сильними чоловіками, а слабких «відшивали» без жалю. А коли чоловіка кидала дівчина, майже завжди це відбувалося саме через його слабкості.

Зараз же, це нікуди не поділося, і процес вибору чоловіка спирається все на ті ж первісні інстинкти.

Назвали таке явище механізмом природного відбору.

Кинула дівчина вас по одній або декільком з причин:

 • ревнощі
 • Залежність від реакції і думки своєї другої половинки (слабкий той чоловік, думка, принципи і рішення якого не досить тверді і змінюються через страх бути відкинутим жінкою)
 • Потреба (не може обійтися без неї і тому часто дзвонить, пише і пропонує зустрітися, а коли дівчина відмовляє - засмучується)
 • Відсутність самоповаги і невміння карати, якщо вона того заслуговує (в деяких випадках красуня може навіть спеціально показувати неповагу, щоб переконатися в наявності у нього моральної сили)
 • Невміння змусити / переконати її робити те, що хоче він (так, це теж «косяк»)

Тепер що робити, коли кинула дівчина, як повернути її любов і повагу? Можливо, подивившись на ці пункти, у вас в першу чергу виникла захисна реакція. Ви могли щось сказати самим собі, що не скоювали цих помилок. Або ви визнаєте, що таке мало місце бути, але вважаєте, що це «особлива ситуація».

Ці слова я чув уже сотні разів. Повірте, в кінцевому підсумку, все зводиться до цих помилок.

Просто повірте моїм словам і допустите, що могли зробити ці помилки. Так їх хоча б буде легше згадати.

Перейти до змісту

Перейти до змісту

Що саме робити, коли покинула кохана дівчина

За весь час, поки до мене зверталися за порадою з питання повернення своєї колишньої, я знайшов «наріжний камінь», від якого залежать ваші подальші відносини.

Точніше, цих каменів цілих два.

Перший: зміна способу. Другий: демонстрація відмови від дівчини.

Без виконання цих двох пунктів, звичайно, можливо її повернути. Однак ваші відносини знову зазнають фіаско. А ви знову будете думати, що робити, якщо кинула дівчина. Як тоді повернути ті почуття, які були раніше? Відповідь проста: повністю змінити свій образ. Через деякий час (може, 1 тиждень, а, може, 3 роки) вона буде переживати через повернення до вас, і знову захоче піти, черговий раз розбивши ваше серце.

Коли ви проаналізуєте свої відносини і знайдете ті помилки, які здійснювали, вашим головним завданням буде зміна способу. Одна вправа, яке допоможе це зробити, полягає в уявному представленні нового образу в своїй уяві.

Наприклад, обчислюєте помилку, яка все зіпсувала. І уявляєте, як би ви себе вели, якби на місці цього якості було інше, абсолютно протилежне йому. Робите цю вправу до тих пір, поки новий образ не закріпиться у вашій свідомості і не стане проявлятися в поведінці.

Що ще потрібно зробити, коли вас покинула кохана дівчина?

Перейти до змісту

Другий наріжний камінь, про який ми говорили - демонстрація відмови від дівчини.

Його суть полягає в демонстрації своєї готовності «відпустити». Для цього призначте зустріч (на ній повинні перебувати в зовсім іншому образі, який відточували в своїй уяві кілька годин) або зателефонуйте. Скажіть, розумієте, що вже не буде тих відносин, які були раніше.

А потім подякуйте за все, що сталося з вами. Далі слід розмову і ваш відхід з доброзичливою посмішкою на обличчі.

Здогадуєтеся, до чого призведуть ці кроки?

Правильно, ваша поведінка її зачепить, оскільки, коли хлопця кидає дівчина, то очікує одного (думає, ви будете за нею бігати і просити повернутися), а отримує зовсім інше (показуєте на свою готовність відпустити).

Так, можливо, так відразу і не скажеш, зачепило це її чи ні. Однак такі думки виразно з'являться.

Якщо вас кинула дівчина, як забути всі образи на неї? Адже це буде сильно заважати посміхатися під час побачення! Доведеться взяти відповідальність за те, що сталося на себе, визнати, що втрата потягу сталася через скоєні вами помилок. Коли звикне до цієї думки, то обов'язково зможете її пробачити.

В іншому випадку, потрібно буде думати, як забути дівчину , Оскільки все одно не зможете нормально будувати з нею стосунки, тримаючи в собі образу (рано чи пізно це виллється в величезний скандал).

Перейти до змісту

Як діяти далі

Ну, а далі все в ваших руках. Якщо будете стримувати самих себе від здійснення помилок (просити повернутися, дарувати квіти і бути доступним для неї), а також будете викликати ревнощі (з'являтися у неї на очах в компанії інших дівчат), то незабаром вона повернеться сама. Неважливо:

 • як саме вас кинула дівчина
 • говорила вона при цьому, що йде назавжди
 • як саме вона себе веде, і наскільки переконливо це робить

Ви все одно зможете все повернути.

Якщо ж не зможете себе стримати, продовжуючи надзвонювати, просити повернутися, то не чекайте хороших результатів. Я вже писав, що таке рефлексування .

На щастя, коли мене кинула дівчина, як її повернути - я вже знав. А коли хлопець не робить цих помилок, продовжуючи показувати незворушність, то швидко повертає свою любов назад.

Відносини - це найважливіше і для їх повернення потрібно робити все можливе. А головне - знати ту технологію, яку не знають інші.

Консультуючи хлопців, які хочуть повернути свою дівчину, я став помічати в їх поведінці помилки, які відкидають їх назад на шляху повернення коханої. Ці помилки псують результат навіть тоді, коли вона вже майже повернулася. І чим більше консультацій я провів, тим більше цих помилок я знаходив.

Тепер я готовий розкрити тобі всі карти, розповівши про те, чому навіть прочитавши статтю, і почавши діяти, ти можеш знову все зіпсувати. Введи свій e-mail в формі нижче, і протягом 5-7 днів я буду надсилати тобі ці матеріали прямо на поштову скриньку.


Дайте СВОЮ оцінку статті!

про автора

Вітаю тебе, любий друже! Мене звуть Єгор Шереметьєв. На моєму сайті ти зможеш знайти відповіді на багато питань, що стосуються знайомств, проведення побачень і побудови відносин з дівчатами. Будь ласка, вислови свою думку про моїй статті. Для мене воно дуже важливо, тому що блог я робив для тебе і хочу, щоб він був дійсно корисний. Твоя думка дозволить мені переконатися в цьому або стане ідеєю для нової статті.

Як повернути любов, швидко відновивши колишні стосунки?
А ви думали, я відразу народився досвідченим спокусником?
Що робити, коли тебе кинула дівчина?
Причому ті самі мамонти, яких так сильно не полюбили майже всі кинуті хлопці?
Як тоді повернути ті почуття, які були раніше?
Що ще потрібно зробити, коли вас покинула кохана дівчина?
Здогадуєтеся, до чого призведуть ці кроки?
Якщо вас кинула дівчина, як забути всі образи на неї?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: