Зручне меню ПУСК для Windows 8, 8.1, 10

 1. зміст
 2. 2. Що ви дізнаєтеся в цій статті
 3. 3. «My Start Button» - просто ПУСК
 4. 4. «Start Menu 8» - трохи налаштувань
 5. 5. «Start8» - плавно і елегантно
 6. 6. «StartIsBack +» - альтернатива є
 7. 7. «Classic Shell» - вибір гику або море налаштувань
 8. 8. «Finalbird» - твори і керуй файлами
 9. 9. «Start Menu X» - масштабується меню
 10. 10. «Windows 8 Start Menu» - обрані програми
 11. 11. Яку програму вибрати
 12. 12. Посилання

Кращі програми для заміни меню ПУСК в Windows 8, 8.1, 10, щоб працювати було також зручно як в Windows 7 або XP.

Рекомендую вам також ознайомитися з минулого статтею, в якій я розповідав про цікаві моменти установки Windows 8.1

зміст

зміст

1. Що не так з кнопкою ПУСК

Як вже давно відомо, в операційній системі Windows 8 компанія Microsoft вирішила прибрати звичну для користувачів Windows XP і Windows 7 кнопку ПУСК і змінила поведінку робочого столу. Це викликало хвилю невдоволень з боку користувачів і Microsoft повернула кнопку ПУСК в наступному оновленні Windows 8.1.

Однак ця кнопка мала значно обмежений функціонал і незручність у використанні. В результаті з'явилося багато програм від сторонніх розробників, які повертають бажану багатьма кнопку ПУСК. Деякі з них дозволяли виконати гнучке налаштування меню ПУСК і поведінки робочого столу.

Незважаючи на те, що це сталося досить давно, деякі користувачі все ще мучаться з новим інтерфейсом Windows 8.

2. Що ви дізнаєтеся в цій статті

Ми розглянемо кращі програми, які повертають зручне меню ПУСК і звична поведінка робочого столу. Ви зможете завантажити їх в розділі « посилання ». Підемо від простого до складного, а в кінці розглянемо незвичайні альтернативні варіанти.

3. «My Start Button» - просто ПУСК

Ціна безкоштовно Завантаження на робочий стіл немає Відключення активних кутів немає Теми меню Windows 2000, XP, 7 Оцінка зовнішнього вигляду 5 Оцінка налаштувань 2 Недоліки не має налаштувань

Програма є безкоштовною і при установці пропонує додаткові програми, але ви можете відмовитися від них, знявши відповідні галочки.

Пропонується три теми оформлення в стилі Windows 2000, XP, 7 і вибір значка для кнопки ПУСК.

Меню ПУСК копіює дизайн молодших операційних систем, але оскільки програма більше не має ніяких налаштувань, додати або змінити порядок пунктів не можна.

В меню «Програми» знаходяться стандартні програми для робочого столу, а в меню «Додатки» сучасні програми Windows 8.1.

Кнопка «Windows» на клавіатурі викликає меню ПУСК програми. Правий клік мишкою на кнопці ПУСК викликає контекстне меню програми, з якого можна зайти в її налаштування.

Інтерфейс меню ПУСК виглядає акуратно і добре адаптується під колірні теми Windows 8.1.

Ця програма підійде прихильникам мінімалізму в інтерфейсі, які ніколи не морочилися з налаштуванням меню ПУСК.

4. «Start Menu 8» - трохи налаштувань

Ціна безкоштовно Завантаження на робочий стіл да Відключення активних кутів та Теми меню Windows 7 Оцінка зовнішнього вигляду 4 Оцінка налаштувань 3 Особливості управління електроживленням Недоліки для установки потрібен інтернет

Програма є безкоштовною і при установці пропонує додаткові програми, але ви можете відмовитися від них, знявши відповідні галочки.

Якщо на вашому комп'ютері не встановлено «NET Framework 3.5», то установча програма запропонує його завантажити і встановити.

Після цього установку потрібно буде запустити заново і знову зняти галочки установки додаткових програм. Сама програма також скачується з інтернету.

Після установки відкриється кілька вікон браузера з рекламою інших програм розробника. Просто закрийте усі вікна.

Меню ПУСК має сучасний дизайн і добре вписується в інтерфейс Windows 8.1.

У лівій колонці є ярлики для зняття скріншотів і отримати доступ до вікна ПУСК Windows 8.1. Також там знаходиться кілька рекламних ярликів, які легко можна видалити. Програми Windows 8.1 знаходяться в окремому випадаючому меню «Додатки Modern».

Під кнопкою управління живленням, крім звичних дій, є пункт «Автоматичне вимкнення».

Ця кнопка викликає вікно, в якому можна налаштувати виключення або перезавантаження комп'ютера через певний час. Також можна задати точну дату і час, налаштувати виключення або перезавантаження комп'ютера за розкладом.

Така можливість звичайно цікава, але є спеціальні програми і віджети, що пропонують аналогічну функціональність.

Кнопка «Windows» на клавіатурі викликає меню ПУСК програми. Правий клік мишкою на кнопці ПУСК викликає контекстне меню програми, з якого можна зайти в її налаштування і виконати деякі інші дії.

Налаштування програми дозволяють задати значок кнопки ПУСК, трохи змінити стиль оформлення і прозорість фону, колір і розмір шрифтів, включити або відключити ті чи інші пункти меню. Також підтримується завантаження відразу на робочий стіл і відключення активних кутів Windows 8.1.

Інтерфейс меню ПУСК намагається підлаштуватися під колірні теми Windows 8.1. На мій погляд його кольори виглядають занадто яскраво, але це можна відрегулювати прозорістю або встановити свій власний колір.

З недоліків можна відзначити відсутність можливості призначення сполучень клавіш на різні дії, що люблять деякі досвідчені користувачі. Але програма має найнеобхідніші настройки, проста в освоєнні і підійде початківцям користувачам.

5. «Start8» - плавно і елегантно

Ціна 5 $ Демо-версія 30 днів Завантаження на робочий стіл да Відключення активних кутів та Теми меню Windows 7, 8 Оцінка зовнішнього вигляду 5 Оцінка налаштувань 4

Програма є платною, але має демонстраційний період 30 днів. Після цього, якщо вона вам сподобається, її можна придбати або отримати іншим способом

При установці пропонується додаткова програма, але ви можете відмовитися від неї, знявши відповідну галочку.

Після закінчення встановлення вам пропонується ввести ключ, купити ключ або почати використовувати демо-версію програми протягом 30 днів без будь-яких обмежень.

Після цього необхідно ввести ваш дійсний E-mail, на який прийде повідомлення з посиланням для активації демо-версії.

Введіть ваш E-mail і натисніть «Continue». Зайдіть в електронну пошту, відкрийте лист і перейдіть за посиланням. Тільки після цього можна продовжити установку програми. Все це робиться дуже швидко і просто

Меню ПУСК має сучасний дизайн і добре вписується в інтерфейс Windows 8.1.

У лівій колонці є ярлик для переходу на екран ПУСК Windows 8.1 і звичне меню «Усі програми». Додатки Windows 8.1 ховаються в папці «Modern UI».

Кнопка «Windows» на клавіатурі викликає меню ПУСК програми. Правий клік мишкою на кнопці ПУСК викликає контекстне меню програми, з якого можна зайти в її налаштування і виконати деякі інші дії.

Налаштування програми дозволяють трохи змінити стиль оформлення, колір і прозорість фону, значок кнопки ПУСК, включити або відключити ті чи інші пункти меню, налаштувати деякі комбінації клавіш. Також підтримується завантаження відразу на робочий стіл і відключення активних кутів Windows 8.1.

Інтерфейс меню ПУСК прекрасно підлаштовується під колірні теми Windows 8.1 і працює дуже плавно.

Є всі необхідні настройки, вони добре згруповані і мають зрозумілі назви, завдяки чому з програмою легко впорається недосвідчений користувач. У будь-якому випадку, її варто спробувати!

6. «StartIsBack +» - альтернатива є

Ціна 3 $ Демо-версія 30 днів Завантаження на робочий стіл да Відключення активних кутів та Теми меню Windows 7 Оцінка зовнішнього вигляду 4 Оцінка налаштувань 4

Програма є платною, але має демонстраційний період 30 днів. Після цього, якщо вона вам сподобається, її можна придбати або отримати іншим способом

Існує дві версії цієї програми - окремо для Windows 8 і Windows 8.1. Установку пропонується провести тільки для поточного або для всіх користувачів.

Якщо хтось ще буде користуватися вашому комп'ютером і у нього буде своя обліковий запис, то подумайте чи потрібна йому ця програма і не зможе він зіпсувати ваші настройки. Після цього пропонується включити завантаження комп'ютера відразу на робочий стіл. Галочка стоїть за умовчанням і по-моєму це зручно.

За оформленням ця програма дуже схожа на попередню. Вона повністю відтворює функціональність меню ПУСК Windows 7.

Програми Windows 8.1 знаходяться в папці з дивовижною назвою «Додатки на початковому екрані»

Кнопка «Windows» на клавіатурі викликає меню ПУСК програми. Правий клік мишкою на кнопці ПУСК викликає маленьке контекстне меню програми, з якого можна тільки зайти в налаштування або відкрити провідник.

Інтерфейс вікна налаштувань, в порівнянні з попередньою програмою, виглядає якось незграбно, але має аналогічний функціонал.

Тут можна задати поведінку меню ПУСК, включити або відключити ті чи інші пункти меню, змінити значок кнопки ПУСК, стиль оформлення, колір і прозорість фону, налаштувати деякі клавіші і активні кути Windows 8.1. Також є деякі опції, яких немає в попередній програмі.

Меню ПУСК добре підлаштовується під колірні теми Windows 8.1, але в цілому трохи поступається в оформленні програмі «Start8».

Бажано спробувати і те і інше, раптом якісь унікальні функції цієї програми вам здадуться більш зручними? Благо розробник дає таку можливість, навіть без реєстрації по електронній пошті. А заповзятливі користувачі інтернету допоможуть малозабезпеченим громадянам трохи заощадити

7. «Classic Shell» - вибір гику або море налаштувань

Ціна безкоштовно Завантаження на робочий стіл да Відключення активних кутів та Теми меню Класика, Metro, Windows 7 (Aero), Windows 8 Оцінка зовнішнього вигляду 4 Оцінка налаштувань 5 Особливості панель для провідника, архівація параметрів Недоліки пригальмовує на слабких ПК

Програма є безкоштовною і являє собою пакет з декількох компонентів. Це власне меню ПУСК, додаткова панель провідника «Classic Explorer», панель для браузера Internet Explorer «Classic IE» і служба оновлення.

Можна відразу ж зняти галочку з «Classic IE», так як підтримується тільки старий браузера «Internet Explorer 9». Про решту ми поговоримо трохи пізніше. Спочатку пропонується три стилі оформлення: класичний, з двома стовпцями, Windows 7 і можливість змінити зображення кнопки ПУСК.

Меню ПУСК має сучасний дизайн і добре вписується в інтерфейс Windows 8.1.

У лівій колонці є ярлик для переходу на екран ПУСК Windows 8.1 і звичне меню «Усі програми». Програми Windows 8.1 знаходяться в папці «Програми».

Кнопка «Windows» на клавіатурі викликає меню ПУСК програми. Правий клік мишкою на кнопці ПУСК викликає контекстне меню програми, з якого можна зайти в її налаштування, відкрити провідник, папку з ярликами поточного або всіх користувачів для їх редагування.

На першій сторінці налаштувань є кнопка «Архівація параметрів», за допомогою якої можна зберегти настройки в файл, завантажити їх назад або скинути всі налаштування в значення за замовчуванням.

З огляду на кількість налаштувань програми, така функціональність не буде зайвою. Це дозволить швидко відновити настройки в разі переустановлення системи або перенесення їх на інший комп'ютер.

На основних вкладках налаштувань можна перепризначити дію найбільш важливих клавіш, змінити деякі параметри меню ПУСК, відключити завантаження відразу на робочий стіл, вибрати іншу тему оформлення, розмір значків, налаштувати шрифти, включити або відключити ті чи інші пункти меню.

Якщо поставити галочку «Показати всі параметри» або натиснути на посилання «Додаткові параметри кнопки Пуск» з'являться додаткові вкладки.

На цих вкладках можна зробити більш тонке налаштування меню ПУСК, поля пошуку, активних кутів, контекстного меню і навіть озвучування деяких дій.

Інтерфейс меню ПУСК підлаштовується під колірні теми Windows 8.1.

Тепер трохи про додаткові опціях. Якщо при установці ви не зняли галочку з компонента «Classic Explorer», то в провіднику з'явиться панель з налаштованим кнопками, рядок стану з відомостями про файли і деякі інші фішки, які можна налаштувати. Спробуйте, можливо, вони припадуть вам до смаку.

Підбиваючи підсумки можна сказати, що якість виконання і достаток налаштувань не залишить байдужим найвибагливішого користувача. Але за все треба платити і на слабких комп'ютерах (наприклад, нетбуках) можуть спостерігатися невеликі гальмування.

8. «Finalbird» - твори і керуй файлами

Ціна безкоштовно Завантаження на робочий стіл немає Відключення активних кутів частково Теми меню своє меню Оцінка зовнішнього вигляду 4 Оцінка налаштувань 4 Особливості маса зручних доповнень з управління файлами Недоліки не налаштовувати меню ПУСК

Унікальна в своєму роді безкоштовна програма з дуже цікавою функціональністю для справжніх гурманів! Основне її призначення - поліпшення управління файлами, а меню ПУСК реалізовано як додаткова опція. Тим не менш, вона заслуговує вашої уваги!

Установка програми дуже проста і крім кнопки «Далі» вам потрібно буде тільки відзначити чекбокс в вікні ліцензійної угоди.

Меню ПУСК виконано в своєрідному стилі і має дещо іншу функціональність, ніж звичне меню ПУСК Windows 7 або XP. Це продиктовано прив'язкою до концепції управління файлами, реалізованої в цій програмі.

Для того, щоб зрозуміти зручно це чи ні потрібно деякий час їм покористуватися. З недоліків можна відзначити, що це меню практично не налаштовується, не можна навіть змінити його колір.

При виборі пункту «Оригінальне меню» з'являється екран ПУСК Windows 8.1.

Кнопка «Windows» на клавіатурі викликає меню ПУСК програми. Правий клік мишкою на кнопці ПУСК викликає контекстне меню програми, з якого можна зайти в її налаштування або відкрити папку вибраного, для редагування ярликів, про що ми поговоримо далі.

Налаштування містять докладні пояснення, дозволяють змінити різні параметри управління файлами, деякий вміст меню ПУСК і гарячі клавіші. Підтримується багато продуманих поєднань клавіш. Спеціально для вас я зробив їх список, який знаходитися в архіві з програмою.

З недоліків можна відзначити, що не підтримується завантаження відразу на робочий стіл і відключення активних кутів. Хоча лівий активний кут, там де поміщається кнопка ПУСК, все ж відключається і цього в принципі достатньо. Зате які можливості пропонує ця програма в плані управління файлами!

Програма додає спеціальне контекстне меню, яке з'являється при натисканні на коліщатко мишки або інший певної користувачем клавіші.

У цьому меню можуть розташовуватися ярлики на різні папки, файли і програми. Доступ до них можна отримати також з меню ПУСК і панелі завдань, на яку програма додає панель швидкого запуску.

Але це ще не головна фішка! При збереженні або відкритті файлів в різних програмах, з'являється панель, яка дозволяє вибрати потрібну папку для збереження зі списку певного користувачем. Це неймовірно зручно, так як вам не потрібно більше лазити по диску в пошуках потрібної папки.

Це ж меню можна викликати натисканням на коліщатко мишки в будь-якому вікні провідника. Також є розширені можливості при роботі з популярним менеджером файлів «Total Commander».

Це на стільки зручно, що я вже не уявляю своє життя без «Finalbird»! До цього часу мене жахливо дратувала робота над новими проектами з великою кількістю файлів, що знаходяться в різних папках. Так як для їх відкриття і збереження доводилося сотні разів лазити по всьому диску для того, щоб знайти потрібну папку. З цієї диво-програмою можна одним кліком мишки відразу ж відкривати потрібну папку в будь-якій програмі. Досить один раз додати її в «Вибране»!

Будь-яку папку, файл і навіть програму легко додати в «Вибране», клікнувши по ним правою кнопкою миші і вибравши «+ додати в Finalbird».

Всі додані вами ярлики знаходяться в папці «Мої документи \ Finalbird» і їх дуже легко там редагувати (додавати, видаляти, переносити, перейменовувати).

Ще однією унікальною можливістю програми є автоматичне резервне копіювання параметрів за розкладом! Таким чином, ви не втратите свої налаштування в разі випадкового збою.

Що стосується меню ПУСК, то якщо воно вам не сподобається, ніхто не заважає його відключити і додатково встановити одну з розглянутих нами програм.

9. «Start Menu X» - масштабується меню

Ціна безкоштовно Завантаження на робочий стіл да Відключення активних кутів та Теми меню власні Оцінка зовнішнього вигляду 4 Оцінка налаштувань 4 Особливості масштабується меню ПУСК, таймери харчування Недоліки немає вибору пунктів в меню ПУСК

Програма має як безкоштовну, так і платну версію вартістю 10 $.

Відразу ж пропонується пропустити «Початковий екран» при запуску.

При установці безкоштовної версії пропонуються додаткові програми, але ви можете відмовитися від них, знявши відповідну галочку.

Меню ПУСК має своєрідний інтерфейс, що дозволяє прямо з допомогою мишки налаштовувати його розмір і положення. У меню можна закріплювати різні папки та файли як вам зручно, а відкриття папок відбувається у вигляді видають меню як в Windows XP, що для когось може виявитися більш звичним.

Є управління живленням (сон, перезавантаження, вимикання) з можливістю задавати час, коли будуть відбуватися ці події.

Якщо натиснути на значок пісочного годинника поряд із потрібними дією, з'явиться вікно менеджера управління живленням, де можна задати час, через яке потрібно виконати вимикання, перезавантаження комп'ютера або іншу дію. Також можна задати точну дату і час.

Ця функціональність, звичайно цікава, але як ми вже говорили її легко отримати за допомогою додаткової програми або віджета для робочого столу.

Кнопка «Windows» на клавіатурі викликає екран ПУСК Windows 8.1. Правий клік мишкою на кнопці ПУСК викликає контекстне меню Windows 8.1, в якому можна отримати доступ до різноманітних параметрів комп'ютера, що на мій погляд зручно.

Вхід в налаштування програми здійснюється через кнопку «Налаштування» в меню ПУСК.

На першій сторінці налаштувань можна змінити поведінку клавіші «Windows» і вимикати різні активні кути.

На наступній сторінці можна змінити тему на страшнішу , Задати ширину правої колонки і змінити значок кнопки ПУСК. Тут же є дві унікальних опції - «Масштаб» і «Управління віртуальними групами».

Зміна масштабу меню ПУСК робить все його елементи і текст більше або менше, що дозволить користувачам гнучко підлаштувати його під свої потреби.

«Віртуальні групи» дозволяють групувати програми за категоріями (Система, Графіка, Офіс, Ігри, Інтернет). Але в безкоштовній версії їх кількість обмежена п'ятьма, чого в принципі може бути досить для відділення деяких груп додатків, використання яких переважає на вашому комп'ютері.

Наприклад, якщо у вас багато ігор, то їх все можна помістити в групу «Ігри», щоб вони не заважали з ярликами програм. Якщо у вас багато програм для інтернету, обробки графіки, відео або музики, то їх можна також помістити у відповідні групи. А рідко використовуються програми можна залишити в загальному списку або помістити в групу типу «Офіс» або «Інше». Ось як це виглядає в меню ПУСК.

Також в налаштуваннях можна задати багато гарячих клавіш для управління комп'ютером, змінити значок кнопки ПУСК і прибрати написи для кнопок «Управління електроживленням» і «Налаштування», що дозволяє зробити меню ПУСК значно вужче.

Ось так виглядає меню ПУСК без написів поруч з кнопками.

Інтерфейс меню ПУСК добре адаптується під колірні теми Windows 8.1 і при виборі інших тем виглядає значно краще.

Хотілося б ще бачити можливість включення і виключення додаткових пунктів меню ПУСК і змінити їхній порядок. Але, можливо, я багато хочу від безкоштовної версії ...

10. «Windows 8 Start Menu» - обрані програми

Ціна безкоштовно Завантаження на робочий стіл да Відключення активних кутів немає Теми меню свої (світла, темна) Оцінка зовнішнього вигляду 5 Оцінка налаштувань 3 Особливості панель обраних додатків Недоліки мало налаштувань, для установки потрібно інтернет

Програма є безкоштовною і для її установки потрібно інтернет. Відразу ж пропонується використовувати за замовчуванням меню ПУСК цієї програми, що логічно.

Програма додає другу кнопку ПУСК на панель задач і є не зовсім звичайної реалізацією меню ПУСК. З одного боку це начебто не зовсім звично, але якщо подивитися під іншим кутом, трохи нахилившись то другу кнопку можна використовувати як приємне доповнення, не ущемляючи оригінальної концепції Windows 8.1. Це дозволить поступово звикнути до нового інтерфейсу і освоїти його функції.

Інтерфейс меню ПУСК простий, ненав'язливий і в той же час приємний і акуратний. Основна фішка програми в тому, що вона дозволяє створювати меню обраних додатків у вигляді піктограм. Причому в ньому можна розміщувати не тільки ярлики програм, але і посилання на системні програми з панелі управління.

Значки можна легко перетягувати мишкою. На вкладці можна розмістити до 25 значків. Всього є 5 вкладок, які легко переключаються з допомогою спеціальних індикаторів в нижній частині меню. Така кількість значків повинно задовольнити багатьох користувачів.

В налаштуваннях можна вибрати одну з тем оформлення (світлу або темну), при бажанні поставити свій фон для кнопок, вибрати пункти бічній панелі або зовсім її відключити, вибрати значок для другої кнопки ПУСК, включити завантаження відразу на робочий стіл і повністю відключити рекламу

Відключення активних кутів не підтримується, але при реалізації кнопки ПУСК другий кнопкою, це особливо і не заважає.

Кнопка «Windows» на клавіатурі викликає екран ПУСК Windows 8.1. Правий клік мишкою на другий кнопці ПУСК викликає контекстне меню програми, з якого можна зайти в її налаштування і перевірити наявність оновлень.

А правий клік мишкою на кнопці ПУСК Windows 8.1 викличе звичне контекстне меню, за допомогою якого можна налаштувати різні параметри системи.

Колір кнопок програми майстерно підлаштовується під колірні теми Windows 8.1. Загалом, все виглядає досить стильно.

Основним недоліком є ​​вельми обмежений набір налаштувань. Тому таке рішення підійде тим, кому від меню ПУСК крім запуску улюблених програм більше нічого і не потрібно.

11. Яку програму вибрати

Якщо вам потрібна тільки кнопка ПУСК, то буде досить програми «My Start Button».

Якщо ж ви хочете відразу після завантаження комп'ютера потрапляти на робочий стіл, відключити незручні активні кути і при цьому мати простий інтерфейс зі зрозумілими настройками, зверніть увагу на «Start Menu 8».

Більш високою якістю візуального оформлення і розширеними настройками мають платні програми «Start8» і «StartIsBack +». Спробуйте кожну з них, покопатися в налаштуваннях і визначте яка вам більше підходить.

Найширшими можливостями, здатними задовольнити вимогливого користувача, володіє програма «Classic Shell». Рекомендую її досвідченим користувачам, так як в її налаштуваннях можна трохи загубитися Врахуйте також, що вона гірше підходить для слабких комп'ютерів (наприклад, нетбуків).

Безсумнівно, високої оцінки заслуговує програма «Finalbird», що надає додаткові зручності в роботі з файлами. Її можна встановити спільно з будь-який простий програмою, що відтворює меню ПУСК. А в поєднання з «Classic Shell» вона дасть високий рівень функціональності, здатний задовольнити будь-якого комп'ютерного гику і все це абсолютно безкоштовно!

Альтернативним варіантом є програма «Start Menu X», що володіє масштабується інтерфейсом і випадають меню в стилі Windows XP. А також програма «Windows 8 Start Menu», пропонує простий ненав'язливий і в той же час стильний інтерфейс для запуску вибраних програм.

12. Посилання

За посиланнями нижче ви можете завантажити всі розглянуті програми.

Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 1 TB
Жорсткий диск A-Data Ultimate SU650 120GB
Transcend JetFlash 790 8Gb

Бажано спробувати і те і інше, раптом якісь унікальні функції цієї програми вам здадуться більш зручними?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: