Створення та розробка мобільної версії сайту: створити або замовити сайт для мобільних пристроїв на технології UMI CMS Mobile

 1. Для чого це потрібно
 2. технологія
 3. Готовий мобільний інтернет-магазин
 4. Спробуйте!

UMI.Mobile - це мобільна версія, яку побачать користувачі при відвідування вашого сайту з мобільного пристрою. Мобільна версія підключається до будь-якого сайту на UMI.CMS - точно так само, як підключаються шаблони самого сайту, - автоматично розпізнає мобільний пристрій і може мати будь-який дизайн.

CMS - точно так само, як підключаються шаблони самого сайту, - автоматично розпізнає мобільний пристрій і може мати будь-який дизайн

Для чого це потрібно

Для чого це потрібно

згідно дослідженню J'son & Partners Consulting на замовлення Google, на кінець 2011 року в Росії налічується 40 мільйонів користувачів мобільного інтернету, і їх кількість продовжує зростати. 72% власників смартфонів користуються мобільним інтернетом не менше 1 разу на день, при цьому 72% з них користуються мобільним інтернетом для відвідувань сайту компаній, а 23% роблять покупки за допомогою смартфона.

За даними Google - 44% всіх пошукових запитів в святковий період про подарунки, що купуються в останній момент, і запитів, пов'язаних з місцезнаходженням магазинів, робляться за допомогою мобільних пристроїв. При цьому люди, які зробили подібний запит з мобільного пристрою, з більшою ймовірністю виявляються потім клієнтами оффлайн-магазинів, які вони шукали.

Ці дані говорять про те, що значний пласт аудиторії ваших користувачів, клієнтів і покупців - це власники мобільних пристроїв, які відвідують ваш сайт з мобільних пристроїв, чекаючи швидкості завантаження і зручності інтерфейсів. Саме тому створення мобільної версії сайту - це життєва необхідність для сучасного бізнесу, особливо - електронної комерції, і ті компанії, що нехтують мобільного аудиторією, втрачають більшу частину прибутку.

UMI.CMS - це ідеальна CMS для мобільного сайту. Завдяки технології UMI.Mobile, користувачам буде зручно переглядати ваш сайт з мобільних пристроїв, при цьому не доведеться шукати і включати мобільний режим на сайті - система сама визначить пристрій і покаже мобільну версію.

технологія

Технологія UMI.Mobile надає можливість створення сайту для мобільних пристроїв і підтримує всі основні мобільні операційні системи: iOS, Windows Phone, Android, Blackberry, Symbian. Технологія автоматично розпізнає мобільний пристрій і працює на:

 • iPhone,
 • iPad,
 • Android,
 • BlackBerry.

Готовий мобільний інтернет-магазин

В редакції UMI.CMS Shop і Commerce , Разом з коробочним інтернет-магазином, включено готове рішення «мобільний інтернет-магазин». Воно підключається автоматично при установці системи, якщо ви вибираєте шаблон «Сучасний інтернет-магазин» (demodizzy). В інших випадках ви можете легко підключити його самостійно або замовити мобільну версію сайту у наших партнерів .

Власники сайтів можуть почати продавати через мобільний магазин відразу після установки і настройки. Розробники можуть використовувати мобільний інтернет-магазин не тільки для розробки мобільної версії сайту на UMI.CMS, але і як заготовку для створення власних мобільних рішень.

 • структура магазину,
 • демо-каталог товарів,
 • корзина покупця,
 • розрахунок знижок на товар і на замовлення,
 • вибір і розрахунок доставки,
 • вбудовані онлайн-платежі,
 • фотогалерея,
 • форум,
 • блог,
 • питання відповідь.

Спробуйте!

Протестувати мобільну версію можна на демо-сайті «Сучасний інтернет-магазин» або на безкоштовній триальной версії UMI.CMS .

Детальніше для розробників

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: