ОНЛАЙН-СЕРВІСИ для склеювання ФОТОГРАФІЙ І створення колажів. Обговорення на LiveInternet

  1. Createcollage
  2. Кропер
  3. Pixlr
  4. Поради

У кожного любителя, і тим більше професійного фотографа, є свої улюблені інструменти для обробки ізображеній.Но трапляються ситуації, коли свій комп'ютер з встановленим програмним забезпеченням не доступний, а хочеться швидше порадувати друзів знімками в соціальних мережах або відправити родичам кілька фотографій з відпочинку.

У такі моменти на допомогу приходять сервіси по обробці фотографій в інтернеті, за допомогою яких просто і швидко можна, наприклад, виконати онлайн склейку фотографій. Склеювання може стати в нагоді для складання колажів або панорамного знімка. Познайомимося з деякими сайтами, де безкоштовно за кілька кліків можна скористатися цією популярною функцією.

Createcollage

http://createcollage.ru/

Безкоштовний сервіс з приємним дизайном і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Створити колаж, на жаль, це єдина функція, можна за 3 кроки. Потрібно лише вибрати потрібний шаблон, завантажити від 2 до 6 фотографій і зберегти готовий колаж. Сайт накладає обмеження на розмір завантажуваних фотографій - до 1 МБ, а результат зберігає в jpeg-файлі. На кожному етапі користувача супроводжують підказки та поради.

На кожному етапі користувача супроводжують підказки та поради

1.ШАГ ПЕРШИЙ-вибираємо шаблон.Іх несколько.Готовие шаблони дають можливість склеїти фото по горизонталі або вертикалі.

2.ШАГ ДРУГИЙ-завантажуємо фото від 2 до 6, в залежності від вибору шаблону (формат JPG, розмір до 1 Мб) .Перетасківаете фото в обраний шаблон і створюєте колаж

3.ШАГ ТРЕТІЙ-збереження коллажа.Нажімаете кнопку "СТВОРИТИ", натиснувши цю кнопку, потрапите на сторінку з готовим коллажем.Для збереження натисніть на колажі правою кнопкою миші і виберіть "ЗБЕРЕГТИ ЗОБРАЖЕННЯ ЯК ...", вкажіть папку для збереження і все .Коллаж готовий.

Коллаж готовий

Кропер

( http://croper.ru/

Цей ресурс надає більше можливостей, дозволяючи злегка обробити, наприклад, повернути, обрізати фотографії або застосувати нехитрі ефекти. Перед склеюванням необхідно завантажити необхідні фотографії, причому зробити це можна прямо з Вконтакта, а не тільки з диска. Робота з зображеннями великого розміру не підтримується. Мінусом є і те, що немає готових шаблонів для колажів, а склеювати декілька фотографій можна тільки по горизонталі або вертикалі, і створювати бажаний результат доведеться самостійно, прикидаючи, в якій послідовності вибирати і поєднувати фотографії. Як і попередній ресурс, Кропер безкоштовний і не вимагає реєстрації.

1.ШАГ ПЕРШИЙ-завантажуєте фото, натиснувши мишкою на "файли".

2.ШАГ ДРУГИЙ-вибираєте операції, навпаки стрілочки подоперации

3.ШАГ ТРЕТІЙ-сохраняете.Тут ж можете взяти сою посилання, натиснувши на значок, показаний нижче

фоторам

http://www.fotor.com/ru/collage/index.html

Фоторам - не спеціалізовані сервіс для склеювання фотографій, це повномасштабний фоторедактор з яскравим сучасним інтерфейсом і безліччю функцій. Склеїти картинки можна, скориставшись вкладкою «Колаж» на його головній сторінці. У відкритому розділі, в меню зліва потрібно вибрати пункт «Фото зшивання» і в підменю встановити потрібні параметри. Цей ресурс підтримує роботу із зображеннями з високою роздільною здатністю, які можна додавати безпосередньо з комп'ютера, соціальних мереж або сховищ в інтернеті через праве меню. ТУТ ОПИС ЯК ПОЛЬЗОВАТЬСЯ.УРОК

УРОК

Pixlr

http://pixlr.com/express/

Якщо не бентежить англійську мову, можна скористатися послугами найпопулярнішого західного сайту Pixlr, а саме його розділом Express, підрозділом Collage. Втім, всі терміни зрозумілі і без перекладу, а сам ресурс радує дуже швидкою роботою, підтримкою фотографій високої роздільної здатності і можливістю зберігати результат в необхідному якості.

Щоб склеїти фотографії на PixlrExpress, потрібно:

1. Вибрати варіант їх розташування, натиснувши на пункт «Layout»

2. В блоці «Spacing» встановити бажану товщину рамки, якщо вона взагалі не потрібна, то пересунути повзунок до нуля.

3. За допомогою блоку «Roundness» можна округляти внутрішні кордони зображень, а «Proportions» - вибрати співвідношення сторін.

4. При наведенні курсора на блоки в обраній розкладці, з'являється «+», натиснувши на який, можна завантажити зображення. Усередині блоку зображення можна переміщати і редагувати.

5. Коли результат влаштує, потрібно натиснути на кнопку «Finished», а потім «Save» у верхньому лівому кутку. У вікні задати ім'я нового зображення, вибрати якість і знову натиснути «Save».

У вікні задати ім'я нового зображення, вибрати якість і знову натиснути «Save»

Поради

1. Головне - правильний підбір зображень. Всі фотографії повинні бути витримані в одному стилі або тематиці. По крайней мере, має бути присутня загальна ідея, що зв'язує ці знімки.

2. Необхідно враховувати взаємне розташування об'єктів на фотографіях. Вельми не бажано, щоб чийсь ніс упирався в обрізаний торс на сусідній фотографії.

3. Якщо немає можливості провести попередню колірну корекцію фотографій, то краще для склеювання відбирати ті, які не створюватимуть відчуття колірного дисбалансу від розташування поруч і не губитися на тлі один одного.

Якщо немає можливості провести попередню колірну корекцію фотографій, то краще для склеювання відбирати ті, які не створюватимуть відчуття колірного дисбалансу від розташування поруч і не губитися на тлі один одного

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: