Цифрове телебачення

«Партнер» №8 (227) 2016р.

Нові товари і послуги

Для телеглядачів трьох земель - NRW, Hessen і Baden - W ü rttemberg залишився майже рік до розставання з аналоговим кабельним телебаченням Для телеглядачів трьох земель - NRW, Hessen і Baden - W ü rttemberg залишився майже рік до розставання з аналоговим кабельним телебаченням. 30 червня 2017 року кабельних мережах цих земель залишаться тільки дигітальні (цифрові) програми.

Як повідомило керівництво телевізійних провайдерів (Unitymedia і ін.), Вивільнені потужності будуть використані для збільшення числа дигітальних програм, в тому числі в високому HD-дозволі. Зміни торкнуться не всіх телеглядачів, а приблизно 15%, решта вже користуються дигітальну програмами. Для решти 15% залишається вибір між дигітальних ресивером і новим телевізором, в який такий ресивер вже вбудований - зараз це практично кожна нова модель. Зрозуміло, телеглядачі будуть завчасно повідомлені, а крім того вони отримають нові пропозиції спеціально для випадку переходу з аналогового телебачення на дигітальному.

Першим повністю дігіталізірованним містом стане Ханау в землі Hessen, там запускається пілот-проект для обкатки цієї методики перебудови.

Природно, слідом за названими трьома землями підуть і всі інші.

Друга дигитальная революція торкнеться антенне телебачення. 29 березня 2017 року стартує програма переходу на DVB - T 2 HD. Зараз основним методом антенного телебачення є DVB-T (Digital Video Broadcasting - Terrestrial), яким користуються в Німеччині вже мільйони телезрітелей.Его гідності: безкоштовність, мобільність, при цьому безліч програм. Але є і недоліки: не скрізь гарантовано високу якість прийому, на відміну від кабелю або супутникового прийому, необхідна індивідуальна антена, краще з підсилювачем; необхідний тюнер - приймач і підсилювач антенного сигналу. Правда, вони вбудовані в більшість сучасних телевізорів, деякі популярні канали в реченні DVB-T відсутні. І нарешті, важливий для багатьох недолік: DVB-T не забезпечує прийом програм з високою роздільною здатністю (HD). Для усунення цього недоліку на заміну DVB-T вводиться більш сучасний стандарт DVB - T 2, в ряді регіонів він вже введений. Однак для користувачів аж ніяк не все буде сприятливим.

Новий стандарт вводиться під торговою маркою, freenet TV і, всупереч назві, буде платним - річна ціна за користування складе 69 євро (5,75 євро на місяць). Ця послуга буде доступна 80% населення приблизно вже в 2018 році. Зараз новий стандарт буде доступний в 40 регіонах країни, включаючи всі великі міста. З введенням нового стандарту колишній DVB-T буде скасований. При цьому виявляться непотрібними DVB-T-тюнери, але антени можна буде використовувати і далі. Буде надано 20 найбільш поширених загальнодоступних програм (öffentlich-rechtliche Sender) в HD-дозволі і, крім того, популярні приватні програми, за які, ймовірно, доведеться доплачувати.

Буде надано 20 найбільш поширених загальнодоступних програм (öffentlich-rechtliche Sender) в HD-дозволі і, крім того, популярні приватні програми, за які, ймовірно, доведеться доплачувати

На знову купуються телевізорах повинен бути присутнім логотип freenet TV. Крім того, у продажу з'являться спеціальні CI + -модулем, за допомогою яких телевізори з уже вбудованими DVB-T2-HD-тюнерами переобладнуються для прийому freenet TV. Повної ясності в програмах і тарифах поки що немає, але в цілому обіцяні численні додаткові послуги.

Німецьке телебачення по Інтернету за кордоном - це не завжди можливо. Те, що вдома, в Німеччині, просто виводиться на екран, у відпустці часто-густо блокується - такі закони. Однак рішення є, воно називається VPN. Якщо вдома ви користуєтеся в зручне для вас час медіатека каналів ARD або групи RTL, то за кордоном вони недоступні (Geoblocking), причому блокуються найчастіше спортивні та закордонні (тобто ненемецкие) передачі.

Якщо вдома ви користуєтеся в зручне для вас час медіатека каналів ARD або групи RTL, то за кордоном вони недоступні (Geoblocking), причому блокуються найчастіше спортивні та закордонні (тобто ненемецкие) передачі

Обхід заборони відбувається через так званий тунель VPN, в який ви потрапляєте завдяки инсталлированной програмі. Вам присвоюється анонімну адресу в Інтернеті і, таким чином, заборона на вас як би не поширюється. Тут не слід змішувати умови користування (AGB) і вимоги закону. Порушуючи AGB, ви не робите правопорушення. Все законно! Знайти адреси таких VPN-служб не є проблемою, фахівці радять Tunnelbear, Hide my Ass Pro VPN, Perfect Privacy, CyberGhost, Goldenfrog vyprvpn, ExpressVPN ... На їх сайтах можна скачати як VPN-програми для Windows або Apple, так і додатки для смартфонів і планшетів.

Читайте також:

С. Мучник. Smart -TV. Телевізор розумніші за нього власника. Журнал «Партнер» №11 / 2013

С. Мучник. Блакитний вогник сьогодні. Журнал «Партнер» №11 / 2009

С. Мучник. Телебачення через Інтернет, або Zattoo і компанія. Журнал «Партнер» №10 / 2008


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: