NEWSru.com :: Венедиктов і радіо "Арсенал" отримали нову частоту

На конкурсі, який проводився в середу в Міністерстві друку ...
... нову FM-частоту отримало ТОВ "Медіа-новини", організоване журналістами "Ехо Москви"
На конкурс "Ехо" вийшло з концепцією радіо "Арсенал" - "нічного розмовного радіо"
Згідно з соціологічним опитуванням, в Москві вночі не сплять 800 тис. Чоловік
Сьогодні Олексій Венедиктов ще раз пояснив, чому він з командою йде з радіостанції "Ехо Москви"

ТОВ "Медіа-новини", організоване журналістами "Ехо Москви", отримало нову FM-частоту 87,5 на конкурсі, який проводився в середу в Міністерстві друку, повідомили NTVRU.com в міністерстві.

Гендиректором радіостанції "Арсенал" стане Микола Грахов. "Грахов - наш партнер в Єкатеринбурзі. У нього ціла мережа регіональних радіостанцій, в тому числі кілька з них в цьому місті", - повідомив "Інтерфаксу" гендиректор "Ехо Москви" Юрій Федутінов.

Федутінов зазначив, що ця частота, виграна "Арсеналом" - "проблемна, як і всі частоти, які нижче 100 МГц". Однак, на його думку, у новій радіостанції будуть можливості повністю покрити мовленням Москву і Московську область.

Він сказав, що технічно розпочати мовлення на виграної частоті можна буде вже в кінці березня, але обмовився, що повноцінно зосередитися на новому ефірі у нього і у журналістів "Ехо" спочатку не буде можливості.

"У нас є певні зобов'язання перед акціонерами" Ехо Москви ", де ми будемо продовжувати працювати до 31 травня", - пояснив він.

У свою чергу Микола Грахов заявив, що він як гендиректор нової радіостанції "в першу чергу буде вирішувати завдання поліпшення технічних можливостей ефіру".

В інтерв'ю NTVRU.com оглядач Андрій Черкизов повідомив, що близько двох тижнів тому на радіостанції було проведено "таємне голосування": хто з журналістів готовий перейти на "Арсенал". За його словами, з 80 учасників голосування 58 висловили свою згоду працювати на новому радіо. Відразу після закінчення голосування Олексій Венедиктов заявив, що будь-який із співробітників "Ехо", який виявив бажання працювати на "Арсеналі", буде прийнятий.

Андрій Черкизов підкреслив, що рішення переходити на нове радіо √ це "рішення кожного".

Андрій Черкизов також повідомив, що радіо "Арсенал" мовитиме цілодобово. Нова радіостанція буде працювати відповідно до тих же принципами, що і "Ехо Москви", суть яких Андрій Черкизов в інтерв'ю NTVRU.com визначив так: "сободних радіо для вільних людей".

"Ми просто помолодшали на 10 років", - сказав Черкизов.

Як повідомив Олексій Венедиктов, концепція радіо "Арсенал" - "нічний розмовне радіо", основний акцент якого припаде на гостей студії і спілкування з радіослухачами, передає РІА Новини" .

Сьогодні Олексій Венедиктов ще раз пояснив, чому він з командою йде з радіостанції "Ехо Москви". газета "Час новин" пише, що під проект радіо "Арсенал" американські інвестиційні фонди виділили Венедіктову кредит в 3 мільйони доларів, а екатеринбургский бізнесмен Микола Грахов виступає як партнер проекту і повинен отримати 50% акцій нового радіо. Сам Венедиктов зізнався "Газеті" , Що оцінював сьогоднішні шанси 50 на 50.

Але незважаючи на це, головний редактор "Еха Москви" готовий був піти зі свого поста в будь-якому випадку: виграв би він конкурс на радіо "Арсенал" чи ні. За словами Венедиктова, прийняте рішення може змінити тільки одне: "якщо вони (" Газпром ") продадуть нам акції" Ехо Москви ". Однак, як сказав Венедиктов, наскільки він знає, їм не збираються продавати ніяких акцій.

"Безглуздо перетворюватися в прикриття і ризикувати своєю репутацією заради їх справ. Не хочу. Це вибір мій і тих журналістів, які його розділяють", - сказав головний редактор "Еха Москви".

Як повідомлялося раніше, 31 травня буде припинено повноваження не тільки головного редактора, але і генерального директора. Що займає зараз цю посаду Юрій Федутінов пояснив своє рішення тим, що переговори керівництва радіостанції з контролюючим акціонером - "Газпромом" - Не просуваються. Тривале мовчання "Газпрому" у відповідь на пропозицію "Ехо" продати акції журналістському колективу Федутінов розцінює як відмову.

У вівторок Олексій Венедиктов повідомив, що рішенням гендиректора радіостанції Юрія Федутінова збори акціонерів з дострокового звільнення зі своїх посад головного редактора і гендиректора "Ехо Москви" призначено на 31 травня.

Крім конкурсу на частоту 87,5 МГц у середу в Міндруку проходив конкурс і за іншими радіочастот, а також конкурс по заміщенню 43-го дециметрового телеканалу в Москві.

Право на мовлення в Москві на 43-му телевізійних каналі отримав "Телеканал 2х2". Також в Москві будуть віщати: на частоті 89,5 МГц - ТОВ "Інтер-Радіо Груп", на частоті 89,9 МГц - радіо Автономної некомерційної організації розвитку преси та інформації "Нове Підмосков'ї". У Бєлгороді на частоті 103,2 МГц - ТОВ "Радіостанція", повідомляє РІА Новини" .

У Старому Осколі на частоту 38 ТВК була подана одна заявка на право мовлення. У зв'язку з цим ФКК прийняла рішення продовжити термін прийому заявок на даную частоту на 14 днів.

Представлені концепції мовлення претендентів на частоту 101,1 МГц у Калузі були визнані ФКК невідповідними умовами конкурсу.

За словами заступника глави Міндруку Михайла Сеславінського, головним редактором "Телеканалу 2x2", який отримав право мовлення на 43 каналі, є Кирило Лиско, колишній віце-президент російського MTV.

50% від мовлення каналу "2х2" складе ретрансляція програм американського каналу Fashion TV. Сорбственний програмний продукт будуть призначений молодіжної аудиторії.

На московській радіочастоті 89,9 МГц, за підсумками конкурсу, буде вести мовлення радіостанція "Мегаполіс FM". Як сказав Сеславинский, його концепція "міське радіо". Засновник "Мегаполіс FM" - Автономна некомерційна організація розвитку преси та інформації "Нове Підмосков'ї" - має намір розробити ще 6 частот в FM-діапазоні.

На частоті 89,5 МГц у Москві і Московській області буде вести мовлення радіостанція "Куранти". Його головним редактором є ізестний телеведучий Дмитро Дібров. За словами Сеславінського, на конкурс було представлено експериментальна концепція мовлення радіостанції, заключающася в створенні інформаційно-музичного радіо "з інтелектуальної оболонкою".

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: