«Київстар» розширив можливості послуги «Переказ коштів»

Тепер переказувати кошти можна між «Київстар» та Beeline

«Київстар» розширив можливості послуги «Переказ коштів»: відтепер переказувати кошти між собою можуть абоненти передплаченого зв'язку «Київстар» (абоненти DJUICE включно) та Beeline.

«Київстар» продовжує розширювати можливості послуг зв'язку для всіх клієнтів об'єднаної абонентської бази. Тепер абоненти передплаченого зв'язку Beeline можуть поповнювати мобільні рахунки інших абонентів не тільки Beeline, але також «Київстар» і DJUICE. І, відповідно, навпаки: «Переказ коштів» став доступний з номерів передплаченого зв'язку «Київстар» і DJUICE на номери Beeline.

послуга "Переказ коштів" доступна всім абонентам передплаченого зв'язку на території України, а також в роумінгу, і не вимагає додаткових налаштувань. Плата за кожну вдалу операцію переказу коштів становить 2,00 гривні *. За один раз можна перевести від 1 до 2 996 грн. Тариф вказано з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Для здійснення переказу з одного мобільного рахунку на інший потрібно набрати на мобільному телефоні комбінацію * 124 * YYY * 380ХХХХХХХХХ # (де YYY - сума переказу, ХХХХХХХХХ - номер абонента-отримувача) і натиснути клавішу виклику. Після цього клієнт, який переводить кошти, отримує відповідь із зазначенням абонентського номера, суми та коду підтвердження переказу. Цей код необхідно вказати при підтвердженні операції: набрати * 125 * XXXX # (де ХХХХ - отриманий код підтвердження) і натиснути клавішу виклику.

Об'єднаний «Київстар» потурбувався, щоб зручні послуги стали доступні всім клієнтам оператора.

* Для деяких тарифних планів є винятки. Деталі - на www.kyivstar.ua і www.djuice.ua

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар» .

Довідка про об'єднаний «Київстар», української бізнес-одиниці VimpelCom Ltd.

«Київстар» - оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. Сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE / GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» - досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет) функціонує у 138 містах України. Українська бізнес-одиниця VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» - покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості. З жовтня 2010 року в склад об'єднаного «Київстар» - бізнес-одиниці VimpelCom Ltd. входять два українських телекомунікаційних оператора - ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») www.kyivstar.ua , www.djuice.ua , www.beeline.ua .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: