Oklick 700G Dynasty: недорога геймерська клавіатура з RGB-підсвічуванням

 1. Основні технічні характеристики
 2. Упаковка і комплект поставки
 3. Дизайн і ергономіка
 4. В роботі
 5. висновок

Всім привіт, дорогі читачі. У сьогоднішньому огляді я хочу розповісти про досить недорогий і в той же час цікавою геймерской клавіатурі Oklick 700G Dynasty. Це повнорозмірна клавіатура з RGB підсвічуванням.

Основні технічні характеристики

Тип Клавіатура Мультимедійні додаткові клавіші ТАК Спец. клавіші, пристрої для геймерів ТАК Довжина кабелю 1.6 м Цифровий блок ТАК Глибина клавіатури 30 мм Інтерфейс USB Розміри клавіатури 460x210x30мм Колір чорний Колір корпусу клавіатури чорний Колір клавіш чорний Колір англійських букв білий Колір російських букв білий Підсвітка клавіш ТАК Дизайн клавіш квадратні Російський алфавіт ТАК

Упаковка і комплект поставки

Поставляється клавіатура в яскравій картонній коробці, на лицьовій поверхні якої нанесено зображення клавіатури, назва виробника і модель пристрою.

Поставляється клавіатура в яскравій картонній коробці, на лицьовій поверхні якої нанесено зображення клавіатури, назва виробника і модель пристрою

На зворотному боці знаходиться схематичне зображення клавіатури, основні технічні характеристики і відомості про виробника.

На зворотному боці знаходиться схематичне зображення клавіатури, основні технічні характеристики і відомості про виробника

Коробка досить проста, без вишукувань. Під стать бюджетному влаштуванню.

Усередині коробки розташоване сам пристрій і коротка інструкція з експлуатації.

Комплект поставки досить скромний, але при цьому пристрій готовий до роботи прямо з коробки. Ніяких додаткових драйверів встановлювати необхідності немає.

Дизайн і ергономіка

Дизайн Oklick 700G Dynasty повністю відповідає геймерської. Тут присутній викликає, агресивний зовнішній вигляд, повнорозмірна розкладка, багатобарвна підсвічування і маса додаткових мультимедійних клавіш. Габарити клавіатура складають 460x210x30 мм, маса - 845 грам, корпус повністю виконаний з чорного пластику.

На лицьовій поверхні користувач бачить повнорозмірну клавіатуру, з цифровим блоком клавіш, плюс десять великих мультимедійних клавіш, розташованих уздовж верхньої кромки, для оперативного управління гучністю і швидкого запуску додатків. Всі мультимедійні клавіші володіють великим ходом і м'яким натисканням. Механізми основних клавіш - мембранні микропереключатели з досить чітким і дзвінким натисканням і заявленим ресурсом 10 мільйонів натискань.

Бічні торці позбавлені будь-яких елементів управління.

Бічні торці позбавлені будь-яких елементів управління

Провід виходить з верхнього торця, має захист від перегинів.

Провід виходить з верхнього торця, має захист від перегинів

Підстава клавіатури також забарвлене в чорний колір, має масу ребер жорсткості. У верхній частині знаходяться пластикові ніжки, а трохи нижче можна нарахувати дев'ять дренажних отворів, які врятують клавіатуру від пролитих на неї напоїв. Внизу розташоване дві масивних гумових ніжки.

Внизу розташоване дві масивних гумових ніжки

Тут же розташована наклейка з інформацією про виробника, моделі пристрою і його ID номері.

Тут же розташована наклейка з інформацією про виробника, моделі пристрою і його ID номері

Якщо говорити в цілому про якість збірки - досить непогано. Діагональне скручування корпусу не викликає тріска і хрускоту, саме скручування вимагає певних зусиль.

В роботі

Oklick 700G Dynasty вдає із себе повнорозмірну, дротову клавіатуру, яка, за задумом інженерів компанії Nippon Klick орієнтована на любителів динамічних комп'ютерних ігор.

Якщо описати функціонал мультимедійних клавіш, то він такий:

 • Завантаження плеєра;
 • Збільшення гучності;
 • Зменшення гучності;
 • Відключення звуку;
 • Відтворення / пауза;
 • Перемотка назад;
 • Перемотка вперед;
 • Відкриття пошти;
 • Пошук;
 • Запуск домашньої сторінки в браузері за замовчуванням.

На додаток до цього в пристрої передбачена можливість блокування натискання клавіші «Win». Досягається це шляхом натискання клавіш «Fn» + «Win». Зроблено це з метою того, щоб користувач, в самий розпал битви, бува, не натиснув нещасливу клавішу «Win», і не виявився на робочому столі.

Однією з фішок даної клавіатури є RGB ​​підсвічування, від якої не варто очікувати занадто багато. Все ж мова йде про бюджетну мембранної клавіатурі. Підсвічування має три основні режими, при яких клавіатура розділена на три зони, кожна з яких світить освоїмо, певним кольором. Четвертим режимом є повне відключення підсвічування. Слід зазначити, що підсвічування самих клавіш немає, висвітлюється лише підкладка під ними, а також елементи з боків і логотип компанії зверху. У разі повного відключення підсвічування клавіш читаність клавіатури залишається на пристойному рівні.

Регулювання яскравості світіння фонового підсвічування здійснюється шляхом натискання комбінацій клавіш «Fn» + «PgUP» - збільшення яскравості, «Fn» + «PgDN» - зменшення яскравості. Більш того, передбачений режим постійної зміни яскравості підсвічування від максимуму до мінімуму. Запуск даного режиму здійснюється шляхом натискання комбінації клавіш «Fn» + «J».

Запуск даного режиму здійснюється шляхом натискання комбінації клавіш «Fn» + «J»

Якщо ж говорити про повсякденній роботі - при вимкненому RGB підсвічуванні Oklick 700G Dynasty є звичайнісінькою мембранною клавіатурою. Набір тексту на даній клавіатурі ніяких труднощів не викликає. Клавіші натискаються м'яко і чітко. Провалів і залипання при наборі тексту виявлено не було.

Також клавіатура має заявлену підтримку Anti-Ghosting, де виробник говорить про обробку до 26 одночасно натиснутих клавіш, проте мені так і не вдалося досягти даний результат. Досягнутий мною результат виявився 17 натискань, причому тільки 10 натискань спрацьовувало без питань, далі доводилося шукати положення клавіш, щоб збільшити результат до 17.

висновок

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що Oklick 700G Dynasty вийшло досить цікавою клавіатурою, не позбавленої недоліків, але беручи до уваги невелику вартість, на ці недоліки можна закрити очі. В цілому досить зручний девайс, відмінно підходить як для повсякденної роботи, так і для комп'ютерних баталій. RGB підсвічування в більшій мірі покликана здійснювати підсвічування клавіш при низькому освітленні, так як ніяких налаштувань з нею зробити не можна. Натискання клавіш м'які і чіткі, а що ще треба для недорогий клавіатури.

Офіційний сайт

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: