щоденник трейдера

Сьогодні ми розповімо вам про те, як підвищити ефективність своєї   торгівлі бінарними опціонами   за допомогою ведення та аналізу торгового щоденника Сьогодні ми розповімо вам про те, як підвищити ефективність своєї торгівлі бінарними опціонами за допомогою ведення та аналізу торгового щоденника. Багато починаючі трейдери відмовляються записувати свої угоди і дуже даремно, адже такі дані допомагають вести роботу над помилками, тренувати дисципліну і просуватися в розумінні ринку набагато швидше за інших.

Аналіз власних угод і робота над собою за своєю дією і змістом не є чимось унікальним методами. Так, багато учнів в самих різних областях здатні добиватися великих висот, виділяючи додатковий час на навчання і саморозвиток. Журнал Forbes в 2009 році розмістив статтю «Правило 10 000 годин», в якій автор, проводячи дослідження, намагався відповісти на питання «Чи є взаємозв'язок між талантом і кількістю витрачених зусиль на навчання і отримання досвіду?».

В даному дослідженні оцінювалися досягнення скрипалів і піаністів, які почали заняття музикою в одному віці. Після досягнення 20 років, деякі з них досягли вражаючих успіхів, а деякі взагалі не стали професіоналами. Цікавим є той факт, що серед найуспішніших музикантів з цієї добірки не було знайдено жодного, який би присвятив навчанню і тренувань менше часу, ніж його менш результативні колеги. Досвід кращих музикантів включав понад 10 000 годин занять.

Подібний взаємозв'язок зусиль і досягнень можна відстежити і в інших областях. Наприклад, Білл Гейтс, навчаючись в школі, намагався займатися програмуванням навіть у вихідні, а група «Beatles» в період, коли вона ще не здобула світову популярність, влаштовувала щоденні концерти в барах тривалістю до 8 годин.

Так чи варто новачкам в світі інтернет-трейдингу витрачати стільки часу на пошук примарних безпрограшних стратегій ? А може краще витратити цей час на вивчення вже не нових, але надійних методів?

Насправді, все що потрібно трейдеру для успіху - це досвід графічного аналізу . І щоб домогтися дійсно стабільної і прибуткової торгівлі, потрібно постійно аналізувати свою роботу і виключати помилки, які були допущені раніше. Вести для цих цілей щоденник вкрай ефективно. Більш того, такий щоденник допоможе краще себе контролювати і справлятися з емоціями і психологічними проблемами.

Звичайно це виглядає досить нудним заняттям, але хто сказав, що заради успіху можна трохи постаратися?

Знайти приклади торгових щоденників в інтернеті нескладно. Ми представимо вам свій варіант.

Як видно на скріншоті, сторінка щоденника є таблицею, поділену на конкретні категорії:

  1. Актив. Тут ми позначаємо тікер того фінансового інструменту, в якому відкрили позицію. Варто зауважити, що подібна статистика може допомогти виявити більш прибуткові для стратегії інструменти, адже результати по ним будуть представлені дуже наочно.
  2. Call / Put - напрямок обраного опціону.
  3. Ставка - розмір вкладень в конкретну угоду. Провівши аналіз угод по цій категорії, зручно коригувати стратегії управління ризиками та капіталом.
  4. Час. У цій графі зазначається час покупки, а також експірації опціону . Пошук оптимального кінцевого терміну для бінарних опціонів також дуже важливий і оцінка цієї категорії здорово полегшує завдання.
  5. Підсумок - сума отриманого прибутку або збитку. Власне, оцінка фінансового результату за великий період вкаже на загальну ефективність застосовуваної стратегії.
  6. Умови. У цей групі категорій описуються умови відкриття позиції. Так як будь-яка торгова система являє собою набір якихось правил, то за допомогою таких записів можна не тільки відстежити, чи дотримуються всі умови стратегії, але і зробити висновки про її працездатності. Крім цього, трейдер може додавати свої або виключати існуючі правила системи, і за допомогою отриманої статистики оцінювати підсумкові зміни в результатах торгів. Деякі трейдери доповнюють свої записи скриншотами з торгового терміналу (наприклад, MetaTrader 4 ).

Деякі трейдери доповнюють свої записи скриншотами з торгового терміналу (наприклад,   MetaTrader 4   )

Наведений щоденник є лише прикладом одного формату записів. Кожен трейдер може вибрати той формат, який буде найбільш зручний особисто для нього. Записи можна вести не тільки на комп'ютері, але і на папері, а також додавати до них іншу інформацію, таку як скріншоти і графіки доходу.

Пам'ятайте, що, витративши на ведення журналу час зараз, ви зможете швидше навчитися прибутково торгувати бінарними опціонами.

Зручність і наочність записуваних угод допоможуть зробити точні висновки про вашу роботу. Малоймовірно, що ви зможете в розумі, без всяких записів, відтворити всі угоди, що відбувалися кілька місяців тому.

Така статистика допоможе скласти повне уявлення про ефективність торгової стратегії, а також тому рівні її виконання, який ви здатні забезпечити. А вчасно виявляючи і виправляючи свої помилки, ви швидше підвищуєте свій рівень торгівлі.

Пам'ятайте про правило 10 000 годин! Відточуйте свою майстерність і дисципліну! Вчіться і аналізуйте роботу ефективно, щоб домогтися кращих результатів!

Вчіться і аналізуйте роботу ефективно, щоб домогтися кращих результатів

Дивіться також:

Графік для бінарних опціонів онлайн

Індикатори для бінарних опціонів

Навчання торгівлі бінарними опціонами

Топ 5 помилок трейдера

Коли переходити з демо-рахунку на реальний

Що б залишити коментар, необхідно зареєструватися або авторизуватись під своїм акаунтом.

А може краще витратити цей час на вивчення вже не нових, але надійних методів?
Звичайно це виглядає досить нудним заняттям, але хто сказав, що заради успіху можна трохи постаратися?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: