Як і навіщо вести щоденник

  1. Як вести щоденник
  2. Навіщо вести щоденник
  3. Як підводити підсумки

У кожного з нас в голові постійно пробігає безліч думок і ідей. Хороших і поганих. Потрібних і зайвих. Серйозних і з еротичним ухилом. Щоб їх зловити і використовувати я вирішив завести щоденник. Поділюся досвідом.

Як вести щоденник

Вести щоденник непросто. Вірніше непросто привчити себе робити записи постійно. Я багато разів намагався записувати свої думки, але ще частіше закидав цю справу. Зрештою я просто додав до свого ту-ду список повторювану завдання і, як мінімум, три рази в тиждень сідав і робив нотатки.

Зрештою я просто додав до свого ту-ду список повторювану завдання і, як мінімум, три рази в тиждень сідав і робив нотатки

Люблю писати в щоденник про нові заклади, які встиг для себе відкрити

Коли я перебрався в Китай я вирішив спробувати робити нотатки на ходу, адже хочеться запам'ятати якомога більше вражень від нової країни. Щоранку я створював нову замітку в Дей Уані і доповнював її новими рядками протягом усього дня. Будь-які думки, роздуми і переживання відправляються заміткою в щоденник. До кінця дня замітка стає вельми довгою і трохи сумбурно, зате голова залишається ясною і мислячої. Такий підхід виявився зручніше і я тепер постійно так роблю.

Навіщо вести щоденник

Щоденник допомагає запам'ятати події. А то знаєте як це буває - повернувся з подорожі, а враження все стерлися. Або познайомився з цікавою людиною, а через пару років не можеш згадати де саме. Загалом, колекціоную дрібниці, на які може спиратися моя пам'ять.

Загалом, колекціоную дрібниці, на які може спиратися моя пам'ять

Намагаюся зафіксувати всі незвичайні речі

Крім того, в щоденник можна вихлюпувати емоції. Зазвичай якась неприємна думка сидить в голові, а ти її перетворюєш в букви і заспокоюєшся. Та й я переконаний, що для то свободи думок, потрібно цю саму свободу організувати. Тому кожному непотребу і зайвим переживань в голові не місце.

Так що замість того, щоб нити в Фейсбуці або переповнюватися емоціями в Інстаграме, я пишу в щоденник.

Як підводити підсумки

У моєму ту-ду списку стоїть повторюється завдання, яка нагадує про себе один раз на місяць. Це завдання - «аналізувати щоденник». Тобто я вироблені хвилин 30-40 на те, щоб пробігтися про записів, які я зробив за останні 30 днів, подумати про те, скільки всього я встиг зробити, які події мене засмутили, а які надали бадьорості і сил, з ким познайомився.

Тобто я вироблені хвилин 30-40 на те, щоб пробігтися про записів, які я зробив за останні 30 днів, подумати про те, скільки всього я встиг зробити, які події мене засмутили, а які надали бадьорості і сил, з ким познайомився

Іноді до нотаток прикріплюю фотографії, щоб стежити за своєю посмішкою в різних місцях і різних життєвих ситуаціях

Також періодично я переглядаю записи за півроку-рік, щоб подивитися, яким я був раніше і наскільки я встиг вирости за цей час. Завжди приємно озиратися і розуміти, наскільки ти змінився.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: