Як вести особистий щоденник

  1. Популярні матеріали:
  2. Як правильно вести особистий щоденник
  3. Навіщо вести особистий щоденник
Дивно, що взагалі виникає це питання: а як вести особистий щоденник? Адже на те він і «особистий», що в ньому - частинка особисто вас. А, значить, ніхто не може вказувати: правильно ви його ведете чи ні. Але якщо це питання виникає через нестачу творчої родзинки, то, значить, ви потрапили за адресою. Допоможемо!

ЩО? Відразу обмовимося, що мова піде не про електронний особистому щоденнику (блозі), а саме про паперовий. Отже, зупиніться на мить, задумайтеся: що викликало в вас бажання вести особистий щоденник? У підлітковому віці це часто відбувається спонтанно, без роздумів «кому це треба» і «з чого почати». Якщо ж ви вже трішки старше, то, значить, поміркуйте. Для кого-то особистий щоденник - це розуміє і довірчий співрозмовник. Для кого-то - пам'ятна зошит про одне з життєвих періодів. А для кого-то - це можливість осмислити своє життя, придивитися до помилок і змінитися на краще. Ви, можливо, будете керуватися якийсь іншою метою. Але раз вирішили - почнемо!

Шановні друзі! Спеціально для вас ми приготували великий архів найпотрібніших матеріалів для оформлення Особистого Щоденника (ЛД). Всі малюнки і картинки розбиті по найбільш затребуваним темам і його можуть завантажити абсолютно безкоштовно всі відвідувачі нашого сайту.

Популярні матеріали:
ДЕ? Особистим щоденником може стати будь-яка паперова поверхню: просто аркуші паперу, на яких ви спішно записуєте свої думки, а вже потім робите діркопробивачем отвори і скріплює стрічкою; або зошит з кільцями, до якої можна придбати змінні блоки, причому різнокольорові; або звичайна загальний зошит, яку згодом зможете прикрасити по своєму смаку або ж зовсім не прикрашати; товстий щоденник або зроблений своїми руками блокнот з палітуркою ... А ще можна зробити особливий і єдиний в своєму роді блокнот з шматочків паперу і картону . Загалом, подумайте, де вам буде найкомфортніше залишати свої записи?
КОЛИ? Багато хто запитує: коли вести щоденник, якщо часу не вистачає навіть на більш необхідні заняття? Можу дати таку пораду. Просто знайдіть найбільш прийнятний для себе режим роботи з щоденником. Все одно вільний час є, навіть якщо і мало. Не потрібно перетворювати записи в щоденнику в обов'язкову задачу, не потрібно накладати якісь зобов'язання. Нехай у вас з щоденником складуться легкі відносини: коли хочу, тоді пишу. Тому що інакше можна видихнути і почати відчувати до цієї справи роздратування. Так, комусь є що записати і кожен день, а хтось може не брати в руки щоденник по кілька місяців. І це не біда.
Зрештою, записати вподобану цитату з прочитаної книги займе не так багато часу, але ж це теж частина вашого життя.

Як правильно вести особистий щоденник


Поняття «правильно» або «неправильно» в цьому питанні просто неприйнятно! Тому що ведення щоденника - це творчий акт. Тому розслабтеся. Ви знаходитесь наодинці з собою, тому можете не намагатися виглядати краще, акуратніше, красивіше ... Можете навіть забути про орфографію! Зробили помилку в тексті? Не біда, це теж частина сьогоднішнього дня, саме цієї хвилини.
З самого початку ви повинні визначитися ще з одним важливим моментом. Особистий щоденник - це така штука, яка раптом може стати доступною комусь ще, крім вас. Наприклад, вашим дітям. Чи захочете ви цього? Кажу про це в зв'язку з особистим досвідом. Свій особистий щоденник, який я вела в старших класах, в кінці кінців мені довелося спалити, оскільки я вирішила, що ЦЕ не повинно потрапити в чужі руки, а вже тим більше в руки моїх дітей. Зараз я веду щоденник, яка не ховаю ні від чоловіка, ні від дочки. Ви скажете: «Тоді це вже не особистий щоденник». Чому ж? Я записую туди події, свої думки і переживання, радощі й прикрощі. Просто так виходить, що в ньому немає нічого таємного.

Оформлення особистого щоденника


Оформлення особистого щоденника всередині залежить від вашої особистої потреби, можливості і кількості вільного часу. Вище я вже говорила про те, що весь цей процес - творчий акт, тому на його сторінках ви можете робити те, що вам подобається і хочеться.
Отже, особистий щоденник: що писати крім якихось подій? Ідеї:
- описати сьогоднішнє подія,
- виплеснути свої емоції письмово або в малюнку
- приклеїти квиток з кінотеатру, куди ви ходили з коханим
- намалювати свої страхи в яскравому кольорі
- вкласти чиєсь важливий лист або записку (для таких речей можна вклеїти конверт)
- зробити начерк вподобаного сукні, побаченого в магазині
- вклеїти улюблену фотографію
- написати собі компліменти
- виписати сподобався афоризм або анекдот
- в міському транспорті попався щасливий квиток? І йому місце в щоденнику!
- приклеїти вирізку з журналу з хорошим рецептом (щоб не загубився)
- написати слова улюбленої пісні
- намалювати свою мрію або оформити у вигляді колажу з журнальних вирізок
- вкласти засушений квітка, зірваний на прогулянці по лісі
- записувати назви прочитаних книг і короткі рецензії до них
- будучи в поганому настрої, просто зафарбувати лист щоденника чорним маркером (це теж виплеск і звільнення від негативу)
Варіантів може бути безліч! Тобто в щоденнику може бути все, що захочете особисто ви!
Тепер про зовнішнє оформлення. Як прикрасити?
Якщо ви вирішили, що в вашому щоденнику повинен бути не тільки текст, а й будь-які прикрашення (на що все ж йде більше часу), то вам знадобляться журнали з яскравими картинками, кольоровий папір, залишки красивих упаковок, стрічки та мережива, декоративний скотч з малюнком, фотографії, кольорові олівці, гелеві ручки, маркери, лінери і т.п. А вже далі - розгул вашої фантазії!

Обкладинка теж може перетворитися в ваших руках. З тканини і мережив можна зшити обкладинку, яку можна зняти (якщо набридне), а потім знову надіти. Або ж за допомогою паперу, кольорового картону і картинок звичайний блокнот або щоденник перетворите в красивий особистий щоденник.
Навіщо вести особистий щоденник

Ведення особистого щоденника часто допомагає розібратися особисто з самим собою. Там ви можете виплеснути свій гнів, страх, ревнощі і взагалі будь-які негативні емоції. І, найпрекрасніше в тому, що, виплеснув свої емоції в одному місці, ви вже не будете відчувати необхідність зробити це в іншому. Це, знаєте, як би перепочинок, щоб пізніше перечитати записи і спробувати побачити свої емоції іншими очима. Можливо, ви зрозумієте, що були неправі і щоденник допоміг уникнути реального конфлікту ...
Моя 12-річна дочка теж веде щоденник, міркує в ньому про сплесках поганих емоцій, робить з цього висновки-правила. Якось намалювала свої страхи і результат дійсно є: вона вже так панічно, як раніше, не боїться павуків.

Перечитуйте час від часу ваші записи. Тоді ви побачите, що з плином часу змінювалися ваші почуття, думки, ставлення до людей і подій, та й взагалі сприйняття життя. Ви зможете краще оцінити свої недоліки і переваги, свої слабкі і сильні сторони.
Так що можна сміливо стверджувати, що ведення особистого щоденника необхідно для оцінки своєї подорожі по життю!

Найбільш корисні поради та правила для ведення особистого щоденника. Відео обов'язково до перегляду :)


ДИВИТИСЯ ВІДЕО
Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями за допомогою наших соціальних кнопок нижче.

СХОЖІ СТАТТІ
ЩО?
Отже, зупиніться на мить, задумайтеся: що викликало в вас бажання вести особистий щоденник?
Загалом, подумайте, де вам буде найкомфортніше залишати свої записи?
КОЛИ?
Багато хто запитує: коли вести щоденник, якщо часу не вистачає навіть на більш необхідні заняття?
Зробили помилку в тексті?
Чи захочете ви цього?
Чому ж?
Отже, особистий щоденник: що писати крім якихось подій?
Як прикрасити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: