Вести щоденник

Що таке особистий щоденник Що таке особистий щоденник? Особистий щоденник це наша особиста віддушина. У нього ми записуємо всі наші бажання, всі проблеми, записуємо те, чим не можемо поділитися з іншими, наші потаємні думки. Щоденник може стати нашим другом, головне зрозуміти, для якої мети він нам потрібен.

Отже, навіщо нам вести щоденник? Існують різні види щоденників, і кожен служить певній меті. Наприклад, щоденник секретів. Такий щоденник може накопичувати всі Ваші секрети і таємні бажання. Записуючи Вашу особисту таємницю в такий щоденник, Ви ділитеся з ним, задовольняючи потребу в самовираженні.

Щоденник досягнень - потрібен для людей впевнених в собі , Які ще більше хочуть в житті досягти. Записуючи всі свої досягнення, похвалу на свою адресу, успіхи, Ви набираєтесь впевненості в тому, що правильно вибрали свій шлях по життю все більше і більше. Найголовніше перечитувати щоденник, і бачити свої досягнення на власні очі, адже тільки так Ви досягнете вершини успіху.

Щоденник допоможе Вам виробити в собі самодисципліну. Записуючи в щоденник всі свої плани на день, свій розпорядок, ви навчитеся бути пунктуальним, вчасно виконувати покладені на Вас доручення, виробити самоорганізацію. Щоденник хороший помічник ділових людей. Головне правильно його вести: строго розписувати свій день , Включаючи всі перерви, непередбачені ситуації, всі справи, які ви розпланували.

Щоденник цілей допоможе розвинути в собі прагнення до мети, контроль над досягненням цілей, постановку пріоритетів і завдань. Такий цільової щоденник допоможе Вам досягти небувалих висот за найкоротші терміни. Запишіть свою мету, кроки до неї, підсумок, що Вам дасть ця мета. Постарайтеся записувати по кілька цілей в день, але не записуйте все підряд, мета повинні бути високої і бажаної, від досягнення мети повинен бути результат. Перечитуйте свої цілі, записуйте, що зробили вже для її досягнення і, що потрібно зробити.

Найкраще якщо ви об'єднаєте всі види щоденників і створите свій персональний щоденник, де буде місце і секретам і досягнень, і цілям і вашому розпорядку. Персональний щоденник може послужити Вам помічником у багатьох сферах життя, головне правильно його вести.

Вести щоденник насправді заняття захоплююче і не займає багато часу, як, здавалося б, на перший погляд. Але вести щоденник теж потрібно вміти. Перш за все, запам'ятайте: головний Ваш ворог - лінь. Не лінуйтеся, лінь буде Вас зупиняти на шляху до успіху , Працюйте над собою і над своїм щоденником.

Купіть вподобану Вам зошит, блокнот, записну книжку, купите красиву ручку, що б вона Вам доставляла насолоду писати, і почніть свій щоденник. Кожен день не лінуйтеся приділяти мінімум по 15 хвилин в день на запис в щоденнику за минулий день і плани на майбутній. Найкраще вести щоденник ввечері, подалі від суєти дня, в спокійній обстановці, з чашкою чаю. Пишіть що завгодно, головне, що б Ваша запис мала під собою емоційну грунт, а не була зроблена аби. Записуючи в щоденник аби, ми і живемо аби жити. А адже життя повне емоцій, задумайтеся про це.

Що може принести ведення щоденника? По-перше, ведення щоденника допомагає забути про депресію і досягти успіху. Записуйте в щоденник тільки свої досягнення, успіхи , Тільки щось хороше, що з Вами сталося. Перечитуючи свої записи, у Вас буде підніматися настрій, самооцінка, Ви побачите, що досягли багато чого і почнете прагнути до більшого. Щоденник так само підвищує Вашу мотивацію. Ведучи щоденник, Ви записуйте те, що з Вами було, і те, що ще буде. Дивлячись на минулий шлях, Ви прагнете до більшого, посилюється Ваша віра в себе, підвищується мотивація, Ви знову і знову прагнете до нових вершин.

Якщо Ви вирішили вести щоденник, головне розуміти, що щоденник ніколи не замінить спілкування з іншими людьми. Ми соціальні істоти, і поза суспільством ми загинемо. Не ставте для себе щоденник в пріоритет живим людям. Щоденник наш помічник, але не як не господар. Ми самі собі господарі і самі собі раби. Прагніть більшого, і Вас чекає успіх!

Що таке особистий щоденник?
Отже, навіщо нам вести щоденник?
Що може принести ведення щоденника?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: