Зрада чоловіка. Як себе вести?

Давайте так…

Давайте так…. Я розповідаю вам історію свою, не приховуючи деталей, а ви мені радите хоч щось. Домовилися?

Як я дізналася, що чоловік був з іншого .... Все так просто, що ви собі навіть не уявляєте, дорогі мої! І просто, і складно, якщо серйозно! Просто - тому, що нічого надприродного я не скоювала, а складно .... Складно, оскільки мені порушити довелося то обіцянку, яку дали ми з коханим один одному. Ще до весілля справа була. Ми гуляли по осінньому парку, розмовляли. Потім згорнули до невеличкого озерця. Він повернувся до мене обличчям, зупинився і сказав: «давай один одному пообіцяємо ніколи - ніколи не лазити один у одного в телефоні». В цьому я нічого дивного не помітила і ми пообіцяли. Добре, що не присягнули, тому, що клятву було б порушувати складніше (я в Бога вірю).

У тому, що сталося (у невиконанні обіцянки), винна не я, а інтуїція моя. Вона мене буквально наштовхнула на «злочин». Я сиділа на дивані. Телефон чоловіка лежав в іншій стороні кімнати (на столику). Я зірвалася з місця і побігла до телефону. Це так раптово сталося, що я і не помітила, як натиснула на «прочитати повідомлення». Я прочитала і у мене закрутилася голова: «ніч з тобою була неповторна. Як, загалом - то, і завжди ». Останнє слово мене автоматично «перемкнуло» на те, щоб він читав текстові повідомлення я продовжила. Кожне повідомлення було практично аналогічного змісту! Мені стало так погано, що трохи залишалося до втрати моєї свідомості. Але мені зателефонувала мама, ніби відчувала, що не так зі мною що - то. Я попросила, щоб вона заїхала за мною. Мамочка була у мене через двадцять хвилин. Забрала до себе додому. А чоловікові я і записки не залишила. У мене якось вистачило сил не дзвонити тій незнайомці - коханці його. Я і не писала їй, і смс її не стирається.

Все мамі розповіла, щоб вона порадила мені хоч що - то. Мама, звичайно, розлучатися сказала. Але я не хочу розлучатися! Я сподіваюся, що є якийсь - то більше «жалісливий» вихід!

*

Я написала (виклала в мережу) свою історію.

Сталася зрада чоловіка? - Чи не розбирайся з ним, а просто йди. Він буде тільки купу виправдань розшукувати і тріпати твої і без того пошарпані нерви!

А причину ти знаєш? Мені б цікаво було причину дізнатися зради. Так .... Чисто для себе, і не більше. А потім можна зробити було б «англійська» догляд.

Я б побила його ляпасом! А потім би видалила з усіх цих служб соціальних! А потім…. Потім! Краще помовчу, а то фантазія вирує моя чого - то. Зробіть те, що я встигла написати. Від таких козлів потрібно йти!

Як вести себе? Ніяк! Проста відповідь: ігноруй! А розлучення почекає. Потім розлучитеся, коли вам (тобі) він байдужий буде. А байдужість прийде з часом

Він давно змінював, напевно. Тому і про обіцянку сказав (на рахунок телефону). Не хотілося засмучувати, але правду тут таку, скоріше за все, тільки я і скажу. З ним і говорити не потрібно, а нове життя починати слід. І вже без нього. Жорстоко! А потім ще буде гірше. Інтуїція - річ класна. І в неї корисно вірити. Корисно їй підкорятися (хоча б зрідка). Але якщо дізнаєтеся про те, хто ця Фіфочка - коханка - не шукайте її в Інтернеті, не пишіть їй ніякі гидоти! Поважайте себе, переступаючи через саму страшний біль. Жінка стерпить усе! Навіть більше, ніж всі.

Чи не страждати і не плакати, а змиритися і йти. Ні сльози, ні страждання ніякої користі не принесуть. А вам і не потрібна користь від сліз! Ну, якщо тільки будете від радості їх проливати (цього я вам вже точно побажаю!). І ні в якому разі, чуєте, що не корите себе за те, що обіцянка не стримали! Це допомогло вам подивитися на того, кого ви так любили, іншими зовсім очима. А ваша мама і права! Вас не врятує те, що ви з ним не розлучитеся! Навпаки, страждати будете сильніше, якщо залишите штамп про шлюб. Він і не потрібен, коли такий жах у відносинах стався.

Пережила таке. Правда, він не був мені чоловіком, але міг би бути. Я вирішила, одного разу, сюрприз влаштувати йому. Прийшла до нього в гості раніше на пару годин того часу, на яке ми домовлялися. Застала його з сусідкою по тамбуру. Він почав пояснювати щось, але я й слухати не стала. Пішла, так і все! Церемонитися з псами я не буду! Поплакала, постраждала і почала зовсім нове життя! Він півроку просив вибачення, але я не пробачу його вже ніколи. Біль ніколи не пройде. Вона може лише притупитися. Я дуже горда і занадто розумна, щоб наступати на ті ж граблі знову. Як поступите - самі вирішуйте. Але я б не вислуховувала, ні прощала.

А я б поговорила, з'ясувала все. Потім і розлучилася б. Хоча ні! Я не так відповісти хотіла. Необхідно в точності все відчути, щоб щось аналізувати і щось розуміти. Але нікому в таку ситуацію потрапити я не бажаю точно!

Зрозуміє тебе лише той, хто відчув біль таку на собі. Не слухай того, хто розповість історії про ковтання таблеток і такого всякого іншого! Робити так я тобі не пораджу. Уяви .... Ну, зробиш ти щось з собою .... Ну, помреш (тьху - тьху!). А він - то буде далі продовжувати жити, хоч і погорюет! Назад немає вороття! Маму свою послухай, а не «гарячі» емоції, які ти відчуваєш зараз.

Знаєш .... Забий! Головне, що ти все дізналася. Якби прожила з ним ще років п'ять - розставання б болючіше переносилося, ніж в даний момент. Шукай у всьому позитив. Радуйся, що ти все тепер знаєш! Хто інформацією володіє - володіє світом, Всесвіту, планетою!

Іди .... Боляче, але йди! Чи не затримуйся ні на секунду в його житті! Досить засмічувати думки негідним тебе людиною.

Як себе вести? - Тільки що в Інтернеті прочитала, як одна дівчина протаранила машину чоловіка за зраду, сівши в свою. Ні та, ні та машина ремонту вже не підлягає. Але легше дівчині стало. Чи не сприймай це, як позив до поведінки! Я просто написала, які «незвичайні помсти» зустрічаються.

Далі. . .

Як себе вести при зраді чоловіка? - Біла магія на Любов.

Як повернути Любов коханого чоловіка? - Поради «бувалих» жінок.

Дві жіночі історії. - Трагічні історії про Любові.

Домовилися?
Сталася зрада чоловіка?
А причину ти знаєш?
Як вести себе?
Як себе вести?
Як себе вести при зраді чоловіка?
Як повернути Любов коханого чоловіка?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: