Кубів: Китай інвестуватиме будівництво гілки метро Троєщина - аеропорт «Київ» 2000.ua

Перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку Степан Кубів вчора на зустрічі з китайськими інвесторами обговорив будівництво нової гілки метро в столиці
Перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку Степан Кубів вчора на зустрічі з китайськими інвесторами обговорив будівництво нової гілки метро в столиці.
«18 кілометрів, 13 станцій, 4-я гілка. говорив сьогодні про будівництво гілки київського метро з Троєщини до аеропорту «Київ »З китайськими інвесторами. Попередня вартість проекту - 2 млрд доларів, 85% з них буде забезпечувати китайська сторона (кредит 20 років під 2% річних). 15% проекту буде фінансуватися за рахунок Київської міської державної адміністрації », - написав Кубів на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, найближчим часом робоча група в складі представників інвестора Pacific Construction, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та ДІФКУ Київського метрополітену складуть текст остаточної угоди, після підписання якого почнеться будівництво.

Уряд і КМДА зацікавлена ​​в цьому проекті, так як нові робочі місця і державні витрати - це пожвавлення економіки в регіоні.
Читайте в «2000» статтю по темі: Маленький Пекін в спальному районі столиці

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: