10 налаштувань Фейсбук, які ви не використовуєте, хоча могли б

  1. 1. Читайте приховані повідомлення
  2. 2. Перевіряйте, звідки ви зайшли на вашу сторінку
  3. 3. Будьте впевнені, що ніхто вас не зламає
  4. 4. Призначте відповідального за ваш профіль
  5. 5. Дозвольте собі поностальгувати
  6. 6. Згадайте своє минуле в фейсбуці
  7. 7. Побудьте в чужій шкурі
  8. 8. Спілкуватися віч-на-віч
  9. 9. Вибирайте публікації, які хочете бачити
  10. 10. Залиште публікацію на потім

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Сьогодні практично у кожної людини є свій профіль в фейсбуці, проте далеко не всі знають можливості цієї соціальної мережі.

AdMe.ru вирішив навчити вас деяким тонкощам дітища Марка Цукерберга.

1. Читайте приховані повідомлення

Мало хто знає, що в фейсбуці є дві поштові скриньки. Один з них призначений для повідомлень від людей, які не є вашими друзями в фейсбуці. Якщо ви не знали про другий поштовій скриньці, то ви, швидше за все, пропустили запрошення на різні заходи від друзів ваших друзів або пропозиції про зустріч від колишніх колег по роботі. Щоб прочитати ці повідомлення, вам необхідно клікнути на іконку «Повідомлення», потім натиснути на кнопку «Запити на переписку» і виконати команду «Подивитися відфільтровані запити».

2. Перевіряйте, звідки ви зайшли на вашу сторінку

У разі якщо ви сумніваєтеся, що покинули свою сторінку на комп'ютері вашого друга, можна клікнути невелику спрямовану вниз стрілку в правому верхньому кутку вашого екрана, вибрати «Налаштування». Натисніть на кнопку «Безпека» з появи зліва списку команд, а потім виберіть «Звідки ви увійшли» - таким чином ви в будь-який момент зможете відслідковувати всі браузери, на яких виконано вхід в обліковий запис. Щоб залишити вашу сторінку на будь-якому з браузерів, просто натисніть «Закінчити дію».

3. Будьте впевнені, що ніхто вас не зламає

Якщо у вас є сумніви щодо системи безпеки Фейсбук, ви можете скористатися кнопкою «Підтвердження входу» в тому ж відділі «Налаштування безпеки». Тим самим система безпеки буде вимагати ввести пароль при вході в ваш аккаунт з невідомого пристрою. У разі входу на свою сторінку з пристрою, яким ви ніколи не користувалися, ви повинні будете використовувати пароль, який буде відправлений на ваш телефон.

4. Призначте відповідального за ваш профіль

Цікаво, що відбувається з нашим профілем в соціальній мережі, коли ми більше не користуємося ним? У фейсбуці у вас також є можливість вибрати людину, яка буде відповідальною за вашу сторінку в разі вашої смерті, натиснувши на кнопку «Довірені контакти» все в тих же «Настройках безпеки». Довірений контакт не зможе публікувати новини і листуватися від вашого імені. У його повноваження входять зміна фотографії профілю та відповіді на запити в друзі.

5. Дозвольте собі поностальгувати

Часом нам хочеться знову поглянути на свої старі безглузді фотографії та давню переписку з найкращим другом. Для цього необов'язково годинами прокручувати коліщатко мишки, а можна просто натиснути на іконку з трьома крапками в профілі вашого друга і виконати команду «Подивитися дружбу».

6. Згадайте своє минуле в фейсбуці

У фейсбуці у вас є можливість переглянути все, що вам коли-небудь подобалося, було прокоментовано або опубліковане вами. Просто натисніть на перевернуту вниз стрілку в правому верхньому кутку вашої сторінки і виберіть «Журнал дій».

7. Побудьте в чужій шкурі

Якщо ви хочете знати, яким виглядає ваш профіль для тих, хто не є вашим другом, натисніть на три точки праворуч від команди «Подивитися журнал дій» і виберіть «Переглянути як ...» Це дасть вам відмінну можливість поглянути на свою сторінку очима незнайомих вам людей.

8. Спілкуватися віч-на-віч

Фейсбук дозволяє не тільки листуватися, а й спілкуватися за допомогою камери. Для цього достатньо натиснути невеликий значок камери у верхній (синьої) частини вікна повідомлень. При наявності у вашого друга камери ви зможете побачити і почути один одного.

9. Вибирайте публікації, які хочете бачити

Дві настройки - «Пріоритет в показі» і «Близькі друзі» - гарантують, що ви не пропустіть цікаву для вас інформацію. Функція «Пріоритет в показі» розміщує публікації обраних вами людей на самому початку стрічки, але не оповіщає вас про нові публікації, на відміну від функції «Близькі друзі».

10. Залиште публікацію на потім

Фейсбук переповнений різною інформацією настільки, що може замінити вам будь-який газетне видання. Для тих, у кого не багато вільного часу, в фейсбуці є функція, що дозволяє зберігати публікації і посилання для того, щоб ознайомитися з ними пізніше. Просто натисніть на перевернуту стрілку в правому верхньому куті сподобалася вам публікації і виберіть команду «Зберегти публікацію» або «Зберегти посилання». Ознайомитися зі збереженими матеріалами ви зможете в папці «Збережене», розташованої в лівій частині вашої стрічки новин.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: