Що робити, якщо вхід в Skype неможливий через помилки передачі даних? | Комп'ютер і Заробіток для початківців | Комп'ютер і Заробіток для початківців

  1. Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Всім привіт!

Останнім часом дуже багато користувачів "Skype" скаржаться на проблеми входу в свій кабінет. Найпоширеніша скарга виглядає наступним чином.

Натиснувши на іконку "Skype", замість входу користувач отримує синій банер з повідомленням про те, що "Вхід неможливий через помилки передачі даних".

Введення пароля і логіна нічого не вирішує. Природно, раз рішення немає, то і входу теж немає. Але насправді ця проблема вирішувана! Ось що вам необхідно зробити. Отже!

проблема входу в "Skype"

Заходимо в "Пуск". В поле "Знайти програми та файли" вводимо наступну команду:% appdata% і натискаємо кнопку "Enter" (Введення). Ви отримаєте доступ до папки "Roaming". Тут ви побачите цілий список всяких інших папок: покрутіть коліщатко мишки і відшукайте папку "Skype".

Знайшли? Відмінно: відкривайте її. Тут ви знову побачите папки і фали. Серед цього барахла є папка з вашим поточним профілем. Поточний профіль - це ваші дані, під якими ви зареєструвалися на "Skype". Профіль цього також виражений у вигляді папки: вона має підпис під якою ви заходите в "Skype".

Відкрийте папку з профілем. І знову купа папок і файлів! Тепер вам необхідно знайти рядок-файл main.iscorrupt (пошкодження). Наведіть на цей файл курсор, затисніть ліву кнопку миші і перетягніть його на ваш робочий стіл (в будь-яке місце).

У списку він зникне і з'явиться на робочому столі. Тепер пробуйте запустити "Skype". Тут два варіанти подій. Якщо "Skype" запуститься і буде нормально працювати, то проблему можна вважати вирішеною: тільки видаліть файл main.iscorrupt, який більше не потрібен.

А якщо "Skype» не запустився, то тоді продовжуємо "шаманів" і робимо наступне. Повертаємося в папку "Skype" і відкриваємо її. Тепер берете папку зі своїм поточним профілем і перейменовувати його! Наприклад, якщо ваша профільна папка підписана "Vasyapupkin", то перейменуйте її на "Vasyapupkin1" (просто додайте одиничку в кінці).

У підсумку, у вас створиться нова профільна папка, в якій не буде нічого. Однак, не варто думати, що ви втратите всі попередні дані: листування і тд. Ці дані у вас будуть зберігатися в папці "Vasyapupkin" і завжди зможете ними скористатися, просто перетягнувши файл main.db в створену профільну папку.

Власне, проблема вирішена. Кому-то допоможе перший варіант вирішення проблеми, комусь - другий. Головне - тепер ви можете входити в "Skype", що не переустанавлівая його заново. І час усунення проблеми зі входом забере у вас всього пару хвилин.
Успіхів!

До речі, а ось як створюється в Однокласники моя сторінка !

Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:


Сподобався урок - поділіться з друзями! (Для цього натисніть одну з кнопок нижче)


Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Коментування і розміщення посилань заборонено.

Знайшли?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: