Україна увійшла в топ-10 країн, які "годують" Європу

  1. Орфографічна помилка в тексті:

4 грудня 2015 року, 16:53 Переглядів: 4 грудня 2015 року, 16:53 Переглядів:   Україна потрапила в число країн, які поставляють в ЄС більше всіх продуктів

Україна потрапила в число країн, які поставляють в ЄС більше всіх продуктів. Фото: Григорій Салай

Україна входить в десятку країн з експорту сільськогосподарської продукції в Євросоюз. Такі дані за період з жовтня 2014 по вересень 2015 року оприлюднила в п'ятницю Єврокомісія., Передає " кореспондент ".

У той же час, протягом року обсяг українського експорту в ЄС зменшився майже на 15%.

"Імпорт з України зменшився на 610 млн євро, що становить 14,6%", - заявили в керівному інституті ЄС.

Всього за період з жовтня 2014 по вересень 2015 року обсяг імпорту сільськогосподарської продукції з третіх країн в ЄС збільшився на 8% і становить в середньому 111 млрд євро. Найбільшими постачальниками агропромислової продукції в ЄС залишаються Бразилія, США, Аргентина, Китай і Туреччина.

Україна входить в діючу десятку і займає 8-е місце.

За даними Єврокомісії, протягом року ЄС імпортував української сільськогосподарської продукції на суму в 3,5 млрд євро, що майже на 15% менше, ніж за аналогічний період 2013-2014 років (4,2 млрд євро).

Нагадаємо, в минулому році Євросоюз в односторонньому порядку запровадив торгові преференції для України, тобто скасував експортні мита в рамках певних квот. З 1 січня 2016 року, між сторонами почне працювати поглиблена і всеохоплююча зона вільної торгівлі. У відповідь на це Росія має намір ввести ембарго на українські продукти.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Україна увійшла в топ-10 країн, які" годують "Європу". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: