Mail.ru: "У нас IT-команда міжнародного рівня"

Анна Артамонова, віце-президент Mail.ru Group, в ефірі програми "Курс дня" розповіла про стратегію експансії на світовий ринок.

Російські високотехнологічні компанії бачать перспективи в розширенні за межами рідного ринку. Анна Артамонова, віце-президент Mail.Ru Group, керівник бізнес-підрозділу "Пошта і портал", в ефірі програми "Курс дня" розповіла про стратегію експансії на світовий ринок.
У 2013 р Mail.Ru Group розпочала активну експансію на світовий ринок, запустивши портал My.com, розрахований на міжнародну аудиторію. Спочатку користувачам були доступні поштовий клієнт myMail, месенджер myChat і ігровий портал myGames. Згодом число сервісів збільшилася.
Анна Артамонова переконана, що в Росії у компанії є сильна IT-команда міжнародного рівня і багато досвіду, а міжнародний ринок є "ласим шматком" - частка російської аудиторії давно стала постійною величиною, а холдингу потрібен приріст користувачів.
Віце-президент Mail.Ru розповіла про успіх програми для художньої обробки відео на основі алгоритмів нейронних мереж Artisto, яке увійшло в топ-10 App Store і в топ-50 Google Play в США. Починаючи з 18 вересня Artisto демонструє безпрецедентно високі темпи зростання в топі найпопулярніших додатків американського App Store, піднявшись з 1368-го на 10-й рядок трохи більше ніж за два тижні. У Google Play його позиції також стрімко поліпшуються.
"Artisto з'явився як експериментальний продукт: нейромережі переживають зараз справжній бум, і нам стало цікаво поісследовать їх можливості в області обробки відео, чого поки що більше ніхто не робить. Ми дуже раді, що досвід виявився вдалим. Позиції, які Artisto займає в американських сторах, особливо з огляду на, що зростання було повністю органічним, підтверджують, що наш продукт оцінили користувачі, причому не тільки на російському, але і на міжнародних ринках ", - коментує Ганна Артамонова.
Минулого тижня Mail.ru Group оголосила про придбання за $ 30 млн компанії Pixonic, розробника популярної в США мобільної гри War Robots. Продавцями акцій Pixonic виступили ряд інвесторів, серед яких топ-менеджер і співзасновники QIWI, а також фонд Addventure.
Коментуючи недавнє велике придбання, Артамонова підкреслила, що на зарубіжному ринку Mail.Ru Group концентрується на мобільному контенті, тому Pixonic відмінно вписується в стратегію завоювання західних користувачів.
У вересні 2016 р число установок гри-флагмана Pixonic "War Robots" перевищила 20 млн. При цьому найбільшу популярність проект отримав в США, Японії, Китаї, Кореї та Німеччини, Росія зайняла 6-е місце і зібрала 1,5 млн установок. В кінці вересня число гравців "War Robots" на iOS досягло 7 млн, на Android перевищила 13 млн, а денна кількість користувачів переступило 500 тис.
Повна вартість придбання становить $ 30 млн грошовими коштами. За підсумками 2015 р виручка Pixonic склала 456 млн руб., За підсумками першого півріччя 2016 року - 619 млн руб.
"Ми раді, що до нас приєдналася одна з найсильніших команд розробників мобільних ігор в світі. Ми впевнені, що об'єднання дозволить підсилити напрямок міжнародної мобільного розробки і видавництва, і разом ми зробимо гри компанії ще більш успішними на світовому ринку", - коментував Дмитро Гришин , співзасновник і генеральний директор Mail.Ru Group.
"У команд Pixonic і Mail.Ru Group є спільне бачення розвитку мобільних ігор на світовому ринку, і ми раді, що можемо об'єднати наші можливості і експертизу. Упевнений, що разом ми не тільки збільшимо аудиторію War Robots, а й випустимо нові світові хіти" , - прокоментував CEO Pixonic Філіп Гладков.
Аналітичний департамент Sberbank CIB Sberbank CIB рекомендує інвесторам купувати папери Mail.ru Group. Аналітики підвищили цільову ціну паперів російської IT-компанії на 2% до $ 23,75 за глобальну депозитарну розписку (GDR) у зв'язку з очікуваннями загального поліпшення показників компанії в першій половині 2017 р
Експерти стверджують, що Mail.ru Group має всі передумови для розвороту, головним чином за рахунок підвищення частки міжнародних доходів компанії від продажу мобільних ігор. "Ми вважаємо, що Mail.ru Group може зосередитися на міжнародній експансії, яка повинна підвищити зростання доходів компанії від продажу ігор до 14-16% річних в 2017-2019 рр. До 2019 року близько 40% доходів від ігор можуть надходити з- за кордону ", - прогнозують в Sberbank CIB.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: