США відмовляться від послуг Росії з доставки астронавтів на МКС

Майк Пенс. ФОТО: FLICKR.COM/WHITEHOUSE

Віце-президент США Майк Пенс в ході виступу в Космічному центрі ім. Джонсона в Х'юстоні пообіцяв, що незабаром його країна відмовиться від послуг Росії з транспортування астронавтів на Міжнародну космічну станцію.

«На жаль, протягом більш ніж 7 років ми змушені« вирушати в космос автостопом », - цитує ТАСС його слова.

Політик поскаржився, що США доводиться платити Росії близько 82 мільйонів доларів за одне місце при доставці астронавтів на МКС.

«Ці дні незабаром закінчаться ... Я вам обіцяю, що скоро і дуже скоро американські астронавти будуть повертатися в космос на американських ракетах, які запускатимуть з території США», - заявив він.

Минулого тижня глава НАСА Джим Брайденстайн повідомив , Що Сполучені Штати працюють над створенням альтернатив російським ракетних двигунів РД-180, які використовуються при запусках ракет-носіїв Atlas III і Atlas V.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: