Як записати відео з екрану комп'ютера?

  1. Як записати відео з екрану?
  2. Як відредагувати відео в Linux?

Часом мені потрібно записати video з екрану, щоб створити відео урок, а може бути для будь то інших цілей. В Ubuntu Linux є програми для запису відео з екрану і навіть не одна. На початку я розповім про програму, якої користуюся зараз, а потім про ту, якою користувався раніше.

Як записати відео з екрану?

Перша програма, якою я користуюся на даний момент, називається Kazam. Встановити її можна командою:

sudo apt-get kazam

Після цього ярлик програми можна знайти в МЕНЮ - АУДІО І ВІДЕО - Kazam. Після її запуску ви побачите таке віконце:

Хоча все по англійськи, розібратися не складно. Якість запису відмінне, систему не гальмує. Так само цією програмою можна робити скріншоти, але це на любителя.

Після початку запису віконце програми зникає, але в треї залишається кнопка, де можна вимкнути запис або просто поставити на паузу. Користуємося.

До речі, програма вміє робити скріншоти, але краще користуватися програмою, про яку я писав у статті " як зробити скріншот ".

Друга програма називається Xvidcap. Щоб встановити програму для запису відео з екрану xvidcap відкриваємо термінал і вводимо команду:

sudo apt-get install xvidcap

Так само можна відкрити пакетний менеджер Synaptic і встановити програму з нього. Якщо у вашому репозиторії програми немає, то її можна встановити так:

sudo apt-get install imagemagick libavcodec-extra-53 mplayer sudo apt-get -f install wget -O xvidcap_1.1.7_i386.deb http://goo.gl/5yFJQ sudo dpkg -i xvidcap_1.1.7_i386.deb

Тут на фото можна подивитися, як ця програма виглядає.

Тут на фото можна подивитися, як ця програма виглядає

Зробити відео запис з екрана цією програмою дуже просто: запускаємо програму, розтягуємо червону рамочку і переміщаємо туди, де буде запис. Натискаємо червону кнопку, щоб записати відео з екрану. Щоб закінчити запис, потрібно натиснути червону кнопку.

Як відредагувати відео в Linux?

Але зробити запис з екрана - це одна справа. Часто потрібно ще і відредагувати це відео. Якщо переходити до редагування відео, то Ubuntu поставляється з відповідними для цього додатками і одне з кращих - програма PiTiVi, що не встановлюється за умовчанням. Але ви легко зможете встановити її, ввівши рядок pitivi в поле пошуку в Центрі додатків Ubuntu (Ubuntu Software Center) або простіше встановити через термінал:

sudo apt-get install pitivi

Програма виглядає ось так:

Я виявив, що найзручніший спосіб використання цієї програми -переміщення мишею всіх вихідних файлів (ними можуть бути фільми, звукові файли і навіть зображення) на ліву панель програми. Звідси їх можна перемістити мишею на нижню композиційну панель, що дозволяє вставляти сцени, зображення і звукові записи саме туди, де вони необхідні.

Ви також можете поміщати додаткові записи будь-яких медіа даних одну під іншу. Наприклад, можна накласти звукові ефекти на музику або додати заголовки. Використовуючи кнопки контролера під панеллю фільмів, можна відтворювати ваш фільм або по-кроків переглядати його.

Верхня панель інструментів дозволяє зберегти ваш проект, імпортувати кліпи, переглядати фільм в повноекранному режимі і помістити ваш проект в новий файл фільму. Таке перенесення може зайняти якийсь час, залежне від складності вашого проекту, але його можна виконувати у фоновому режимі.

Потрібно ще врахувати, що потужність комп'ютера повинна бути нормальною, так як запис з екрана може добре навантажити комп'ютер. Але у вас таки не Pentium 3, правда?

Ще один варіант - це закачати відео на youtube.com і відредагувати його засобами хостингу, так у них потужні комп'ютери, шлях вони і пихтять;) А про те, як розкрутити свій канал на yotube я писав у статті за посиланням вище.


Чи не знайшли відповідь на своє питання? Скористайтеся пошуком ...

8 коментарів

Як записати відео з екрану?
Як відредагувати відео в Linux?
Як записати відео з екрану?
Як відредагувати відео в Linux?
Але у вас таки не Pentium 3, правда?
Чи не знайшли відповідь на своє питання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: