Як завантажувати відео з YouTube, ВКонтакте, Vimeo

 1. Чому я вибрав веб-сервіс GetVideo
 2. Безкоштовний додаток GetVideo для Windows качає швидше, більше і краще
 3. Як користуватися програмою GetVideo

Н екоторие час назад наш сайт розповідав, як завантажити відео з BK після переходу на новий дизайн . Тоді, тільки-тільки після переходу, основна маса сервісів і програм справлялася з цим завданням абияк: одні не працювали, інші гальмували, треті вилітали з помилками. Однак на те були причини - софт потребував доопрацювання, а на це потрібен час. Нам нічого не залишалося, як чекати, але на жаль ... Навіть зараз, через півроку, ситуація покращилася ненабагато.

Шукати стабільний, «безглючная» сервіс доводиться методом проб і помилок, але вам цього робити вже не потрібно Шукати стабільний, «безглючная» сервіс доводиться методом проб і помилок, але вам цього робити вже не потрібно. Поспішаю поділитися радістю: нарешті-то мої довгі пошуки завершилися успіхом. Я знайшов те, що шукав: безкоштовний веб-сервіс і додаток GetVideo не підвели мене жодного разу.

Чому я вибрав веб-сервіс GetVideo

Чому я вибрав веб-сервіс GetVideo

 • Користуватися сервісом дуже просто. Настільки, що в ньому без праці розбереться навіть молодший школяр.
 • Не потрібно робити зайвих рухів тіла. Тут ніхто не буде вимагати від вас реєстрації, авторизації ВКонтакте та інших обтяжливих дій. Просто вставляєте в поле посилання на потрібний відеоролик, натискаєте кнопку «Завантажити» - і приблизно через 10-30 секунд він у вас.
 • З його допомогою ви зможете скачати відео як з YouTube і VK, так і з інших популярних місць для розміщення відеофайлів, наприклад Vimeo.
 • Гетвідео НЕ захаращує браузер розширеннями і плагінами. Хм ... але ж майже всі подібні ресурси роблять саме це. Чи варто потім дивуватися звідкись взялася рекламі або витоку наліво особистих даних?
 • Сервіс підтримує різні формати відео, а також аудіо в mp3. Для закачування звуку з відеороликів з YouTube потрібно всього лише перейти на іншу сторінку . Тут, правда, є обмеження - тривалість треку не повинна перевищувати 20 хвилин.

Тут, правда, є обмеження - тривалість треку не повинна перевищувати 20 хвилин

 • Завантаження починається моментально і йде швидше, ніж на аналогічних ресурсах. При середній швидкості Інтернету короткі ролики викачуються за секунди, довгі (від 10 хвилин) - за хвилини.
 • Користувач може вибрати рівень якості відео - дозвіл (максимум HD) і розмір кінцевого файлу.
 • GetVideo сам знаходить Вас матеріал по пошуковому запиту - вкажіть його в полі «Вставити посилання» і натисніть «Завантажити». На скріншоті показаний приклад пошуку мультфільмів «Смішарики» на YouTube.

На скріншоті показаний приклад пошуку мультфільмів «Смішарики» на YouTube

До речі, крім звичайного способу закачування відеоматеріалів з Ютуб, існує ще один - спрощений. Перебуваючи на сторінці розміщення ролика, замініть частину адреси до слова «youtube» буквами «gv» і натисніть кнопку переходу.

Перебуваючи на сторінці розміщення ролика, замініть частину адреси до слова «youtube» буквами «gv» і натисніть кнопку переходу

Безкоштовний додаток GetVideo для Windows качає швидше, більше і краще

Т ем, хто викачує мультимедійні дані часто і багато або потребує прискореної завантаженні великого обсягу, зручніше використовувати не сервіс, а фірмовий додаток GetVideo для Windows.


Ця програма також безкоштовна, не менше проста у використанні і має ряд переваг перед веб-сервісом:

 • Дозволяє качати кілька роликів одночасно.
 • Чи не обмежує тривалість звукових треків.
 • Підтримує дозвіл відео Full HD (1920 × 1080) і Ultra HD (3840 × 2160). Веб-сервіс - тільки HD і нижче.
 • Зберігає відео високої роздільної здатності разом зі звуком в одному файлі. Користувачі YouTube знають, що при скачуванні з цього хостингу роликів високої якості звукової трек завантажується окремо, і для їх склеювання доводиться використовувати сторонній редактор. GetVideo позбавить вас від цих турбот.
 • Автоматично перехоплює посилання на відео з буфера обміну. Як тільки ви скопіювали посилання на ролик зі сторінки в браузері або звідкись ще, вона відразу ж з'явиться в програмі. Вам залишиться тільки клікнути кнопку «Завантажити».
 • Працює незалежно від браузера. Якщо вам, наприклад, надіслали посилання по Скайпу, можете скопіювати її звідти, не заходячи на сайт-джерело.
 • Вбудований в програму менеджер завантажень дозволяє створювати черги, призупиняти, відновлювати і скасовувати скачування.

Як користуватися програмою GetVideo

З копіюйте посилання на відео ВКонтакте, YouTube або з іншого відеохостингу. Додаток автоматично вставить його в адресний рядок і зробить пошук. Слідом натисніть на кнопку із зображенням папки і вкажіть в провіднику місце збереження. Виберіть зі списку бажане дозвіл і розмір файлу (за умовчанням вибрано найкраще з доступного). Натисніть «Завантажити» - ролик негайно почне завантажуватися. Якщо потрібно, призупиніть завантаження кліком по кнопці «Пауза». Для відновлення натисніть «Продовжити».

Скопіюйте посилання на наступний ролик і повторіть дії. Для скасування всіх поточних і призупинених закачувань натисніть «Очистити завантаження». Файли, які встигли завантажитися, залишаться на місці, решта буде видалено.

Програма GetVideo для Windows за лічені хвилини накачає вам стільки відео і музики, скільки захочете. У разі недоступності окремих файлів або низькій швидкості завантаження спробуйте завантажити їх з іншого джерела. Обмеження зазвичай пов'язані з правами доступу до файлу на сервері-сховище і завантаженістю останнього.

Вдалого вам поповнення відеотеки! Заходьте на GetVideo частіше і розповідайте про нього друзям!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: