Лайфхак: як скачати потокове відео з будь-якого сайту

Програма складського обліку стане незамінним і надійним інструментом при роботі бухгалтерії. Ви можете використовувати її спільно з Excel і 1С та отримати її скоєно безкоштовно.

Інтернет давно замінив телевізор. З екранів комп'ютерів ми дивимося серіали, фільми і записи цікавих ток-шоу. Якщо ці відеофайли кожен з нас без особливих проблем може завантажити до себе на ПК, то коли справа доходить до вебінарів, матчів, передач та інших прямих включень ситуація докорінно змінюється. Користувачі тільки розводять руками, вважаючи, що зробити те ж саме, що і з звичайним відео, з онлайн-трансляціями просто неможливо. І ... помиляються. Тому що скачати потокове відео з будь-якого сайту і зберегти його на комп'ютері можна. Як? Давайте розберемося в цій статті.

Крок 1. Обзаведіться програмою для запису відео з екрану

В інтернеті повно такого софта, тому знайти додаток, яке ідеально підійде саме вам, не складе ніяких труднощів. Однак найкраще відразу вибрати програму, яка не тільки запише трансляцію з ПК, а й дозволить її відредагувати. В цьому плані найкращим вибором стане « екранна Камера ». Працювати наосліп або витрачати час на пошуки русифікатора вам не буде потрібно, так як це софт належить вітчизняному розробнику. Для початку зйомки вам потрібно встановити додаток на комп'ютер, а потім запустити його і в стартовому меню клікнути на кнопку «Запис екрану».

Крок 2. Налаштуйте знімальний процес

«Екранна Камера» - це дуже гнучкий в зверненні інструмент. Ви можете самостійно визначити режим зйомки: програма дозволяє записувати на відео відразу весь екран або тільки фрагмент. Також в додатку є режим «Вибране вікно», який ідеально підходить для зйомки відеоуроків. При фіксації на відео частині екрана ви можете прописати конкретні значення ширини і висоти у відповідних віконцях або ж визначити розмір відео вручну, рухаючи пунктирні рамки.

При фіксації на відео частині екрана ви можете прописати конкретні значення ширини і висоти у відповідних віконцях або ж визначити розмір відео вручну, рухаючи пунктирні рамки

Особливу увагу приділіть налаштування звуку. Тут є кілька нюансів, про які обов'язково потрібно знати. По-перше, ви можете записувати відео як з аудіодоріжкою, так і без неї. Просто виберіть потрібний пункт у випадаючому списку. По-друге, ролик можна в процесі зйомки коментувати, записуючи свій голос на мікрофон. Нарешті, по-третє, під час запису відео зі звуком ви можете попередньо виставити бажаний рівень гучності.

Нарешті, по-третє, під час запису відео зі звуком ви можете попередньо виставити бажаний рівень гучності

Налаштування завершено? Клацніть по кнопці «Записати». Коли все потрібне буде знято, натисніть F10. Програма запропонує вам переглянути вийшов ролик. Тепер ви знаєте, як завантажити потокове відео.

Крок 3. Відредагуйте відеозапис

Нам вдалося записати потокове відео з інтернету . Тепер спробуємо його поліпшити. У вбудованому редакторі ви відразу ж зможете обрізати ролик. Відзначте фрагмент, який потрібно залишити. Все інше буде видалено.

Все інше буде видалено

Далі програма запропонує вам додати в початок і кінець відео заставку і титри. Їх можна вибрати з колекції або створити з нуля.

Їх можна вибрати з колекції або створити з нуля

При створенні заставки ви зможете самостійно вибрати фон і кліпарт для слайда, додати і налаштувати текст. Будь-який з готових варіантів можна абсолютно аналогічно відредагувати на свій смак.

Будь-який з готових варіантів можна абсолютно аналогічно відредагувати на свій смак

І остання, але не менш важлива можливість «Екранній Камери» - робота зі звуком. У цьому меню ви можете завантажити в проект фонову музику, а також голосові коментарі. Налаштуйте гучність всіх аудиодорожек і тут же оціните результат в плеєрі попереднього перегляду.

Налаштуйте гучність всіх аудиодорожек і тут же оціните результат в плеєрі попереднього перегляду

Крок 4. Збережіть результат

Готове відео можна зберегти будь-яким способом. Хочете залишити ролик на ПК? Не проблема. Записати на диск? Дерзайте! Опублікувати в інтернеті? Теж можна - «Екранна Камера» оперативно оптимізує його для розміщення на будь-який популярної інтернет-майданчику.

Виберіть відповідний спосіб збереження, вкажіть потрібний формат в списку і детально налаштуйте якість відео. Все дуже просто.

Потім запустіть процес конвертації, дочекайтеся його завершення і ... прийміть вітання! Адже ви успішно завантажили потокове відео з сайту і тепер в будь-який момент зможете повернутися до його перегляду.

Завантажити програму можна на офіційному сайті розробника http://screencam.ru/download.php

Як?
Налаштування завершено?
Хочете залишити ролик на ПК?
Записати на диск?
Опублікувати в інтернеті?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: