Запис відео з робочого столу. Захоплення відео з екрану монітора

В цьому раді я опишу кілька програм, які допоможуть записати відео з екрану монітора

В цьому раді я опишу кілька програм, які допоможуть записати відео з екрану монітора. Дана операція необхідна тим, хто займається створенням всіляких відео курсів, часто створює ролики з інструкціями і т.п. З безлічі додатків по зняттю відео з екрану монітора, я хотів би виділити Snagit від компанії Techsmith.

Варто відразу зазначити, що основне призначення програми - зняття скріншотів з екрану монітора. Найцікавіше в тому, що SnagIt робить не тільки статичні графічні "знімки" вибраної області, але і може записати у відео те, що відбувається на екрані, плюс до всього, є можливість захопити картинку з додатків, що використовують Direct X, DirectDraw і Direct 3D . Програма має вбудований редактором анотацій, який дозволяє додати до скріншоту опис, виділити важливе або поставити в будь-яке місце який-небудь графічний об'єкт. Крім цього, програма дозволяє «витягнути» текст звідти, звідки він не переміщається за допомогою команд Копіювати / Вставити. З додаткових функцій зазначу таке: автоматичну відправку створених програмою скріншотів на веб-сайт, підтримка гарячих клавіш, можливість використання преднастроек, а також зняття скріншотів на сторінках сайтів, які потребують для перегляду прокрутки.

Snagit вміє зберігати велику кількість типів файлів з інтернет-сайтів, надаючи можливість вказувати рівень вкладеності сторінок, а також здатний записувати відео з екрану, зберігаючи його в відеоролики формату AVI. Програмі можна задавати періодичність роботи, а також захоплювати зображення без курсору миші.

Clip2net

Clip2net - дуже функціональний додаток, так як не обмежується можливістю отримання скріншотів і їх подальшою обробкою Clip2net - дуже функціональний додаток, так як не обмежується можливістю отримання скріншотів і їх подальшою обробкою. Вона володіє опцією запису відео з робочого столу, яка стане в нагоді для створення інтерактивних уроків або поділитися своїм відео з друзями або громадськістю. У програмі можна виділити бажану область екрану, а поруч з курсором відображається її розмір в пікселях. Записаний за допомогою Clip2net ролик довжиною в 1 хвилину з роздільною здатністю 640х480 пікселів займає приблизно 12 Мбайт. Відео, як і скріншоти, можна зберегти на жорсткому диску або відразу ж опублікувати в Інтернеті.

Недоліки: немає редактора відео. Clip2net дозволяє викладати в мережу будь-які файли (документи, архіви, музику), але в безкоштовній версії на сервері 100-мегабайтную обмеження. Просте завантаження даних. Підтримувані ОС: Windows, Linux, Mac OS X і iOS.

Jing!

Переваги: ​​зручний інтерфейс Переваги: ​​зручний інтерфейс. Для роботи необхідна реєстрація, але після, виділяєте бажану область екрану і вибираєте дію - отримання скріншота або відео. У редакторі зображень присутні лише основні інструменти - стрілки, рамки і текстові коментарі. Захоплення відео: програма дозволяє записувати голосові коментарі з мікрофона, але є обмеження тривалості ролика в п'ять хвилин. Безкоштовна версія Jing! за замовчуванням завантажує контент на сайт Screencast.com, а також підтримує соціальні мережі Facebook, Twitter, Flickr і FTP-сервери. Платна версія використовує видеокодеки з більш високим рівнем стиснення і дозволяє завантажувати ролики на YouTube. За посиланням вище можна завантажити версію як для Windows, так і для Mac OS.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: