KFA2 GeForce GTX 1080 Ti HOF «8 Pack Edition» - найдорожча GeForce GTX 1080 Ti

Компанія Galaxy Microsystems, відома під брендами Galax / KFA2, офіційно представила відеокарту GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame "8 Pack Edition», створену за участю відомого британського оверклокера Іана «8 Pack» Перрі. Новинка побудована на базі друкованої плати унікального дизайну, оснащена трёхслотовой системою охолодження з трьома вентиляторами і є найдорожчою моделлю GeForce GTX 1080 Ti серед доступних на ринку.

Новинка побудована на базі друкованої плати унікального дизайну, оснащена трёхслотовой системою охолодження з трьома вентиляторами і є найдорожчою моделлю GeForce GTX 1080 Ti серед доступних на ринку

Однією з відмінних рис відеокарти GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame "8 Pack Edition» є наявність на торці невеликого ЖК-дисплея, на який можна вивести поточну частоту GPU і пам'яті або іншу корисну інформацію.

Однією з відмінних рис відеокарти GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame 8 Pack Edition» є наявність на торці невеликого ЖК-дисплея, на який можна вивести поточну частоту GPU і пам'яті або іншу корисну інформацію

Графічний процесор працює на частоті від 1645 до 1759 Мгц, а 11 гігабайт відеопам'яті GDDR5X функціонують на ефективній частоті 11400 МГц. Підсистема живлення новинки налічує 15 (12 + 3) фаз, а для підключення додаткового джерела передбачено три 8-контактних роз'єми PCI-E Power. Як повідомляє портал Overclockers.co.uk, чіпи для даної відеокарти проходять ретельний відбір, унаслідок чого продажі новинки не перевищать 5-10 одиниць в місяць.

uk, чіпи для даної відеокарти проходять ретельний відбір, унаслідок чого продажі новинки не перевищать 5-10 одиниць в місяць

Відеокарта KFA2 GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame "8 Pack Edition» вже доступна для попереднього замовлення в онлайн-магазині Overclockers.co.uk за ціною в 950 фунтів (близько $ +1225). Поставки новинки заплановані на 26 травня.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: