Користувачі YouTube отримали можливість завантажувати відео

  1. Читайте також

Завантажувані, відео будуть перекодовані Завантажувані, відео будуть перекодовані.

Користувачі YouTube отримали можливість завантажити на комп'ютер ролики, які вони завантажили на ресурс. Нова функція називається Takeout (Архіватор). Завдяки нововведенню можна більше не боятися, що важливі сімейні відео загубляться: їх завжди можна буде скачати з Інтернету.

Щоб завантажити ролики, необхідно перейти в сервіс «Архіватор», клікнути по іконці Youtube, а потім натиснути кнопку «Створити архів». Це може зайняти досить багато часу, так що при бажанні сервіс повідомить вам про закінчення процедури по електронній пошті.

розробники Google відзначають в блозі, що завантажувані, відео будуть перекодовані. «Ви отримаєте саме те, що завантажували. Залили відео - скачали відео ».

Читайте також

Сервіс «Архіватор» був запущений в червні 2011 року. Він дозволяє користувачам завантажити свої дані при в одному архіві. Інформацію можна завантажувати з «хмарного» сервісу Google Drive, з Picasa і так далі.

https://www.segodnya.ua

ЗМІ зобов'язані цитувати матеріали Aravot.am з гіперпосиланням на конкретний матеріал цитування. Гіперпосилання має бути розміщена в першому абзаці тексту.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: