10 простих програм для створення завантажувальних USB

Останнім часом стало актуальним питання установки операційної системи з флеш-накопичувачів, так як CD / DVD диски потихеньку відживають своє

Останнім часом стало актуальним питання установки операційної системи з флеш-накопичувачів, так як CD / DVD диски потихеньку відживають своє. На сьогоднішній день існує багато різноманітних програм для створення завантажувального USB. Зараз ми спробуємо дати коротку характеристику деяким програмам такого типу.

1. Win32 Disk Imager ця програма має мабуть найпростіший інтерфейс для запису образів на флешку. Програма має можливість як записи образу на флешку, так і запис з флешки в файл-образ на жорсткий диск. Все що вам необхідно зробити, це вибрати файл образу і букву розділу флешки або диска. Єдиним мінусом є англомовний інтерфейс.

Єдиним мінусом є англомовний інтерфейс

2. UltraISO . Для цієї утиліти створення завантажувальної флешки не є її основною функцією. Дана програма більш орієнтована на створення, редагування і конвертування різних форматів CD і DVD-образів. Хоча, можна відзначити, що зі створенням завантажувальних USB вона досить не погано справляється. Щоб створити завантажувальний флешку в UltraIso вам потрібно виконати наступні дії:

Щоб створити завантажувальний флешку в UltraIso вам потрібно виконати наступні дії:

Самозагрузка-> Записати образ Жорсткого диска. У вікні необхідно вибрати файл образу і логічний диск вашого накопичувача.

3. UNetBootting - програма для створення завантажувальної флешки або Live-HDD. Програма є дуже простий у використанні. Головним її плюсом є кроссплатформенность і то що ваш накопичувача не буде піддаватися форматування. Для створення завантажувальної флешки вам нужноіметь ISO образ або з'єднання з інтернетом.

4. PeToUsb . Утиліта створена для створення не тільки завантажувальних USB флешок, але і для USB жорстких дисків. Також крім форматування пристроїв має можливість створювати резервну копію головного завантажувального області на жорсткому диску (MBR) і в подальшому відновлювати її при збої або через пошкодження вірусами.

5. WinToFlash . Головна відмінність програми полягає в тому, що вона не використовує файл-образ. У разі використання даної утиліти, цей образ потрібно розпакувати в якусь папку. Далі відбувається стандартна процедура: вибирається папка з файлами, вказується шлях до флешці.

6. Rufus . Невелика, портативна програма, яка дозволяє створювати завантажувальні диски USB для ОС Windows і Linux. Вона також дозволяє перевірити USB пристрій на погані блоки, використовуючи до чотирьох проходів. Rufus є практично поной копією вікна форматування диска в ОС Windows, ніж та забезпечує максимальну простоту свого інтерфейсу.

7. Windows Bootable Image (WBI) Creator . Це безкоштовна програма, яка дозволяє створити завантажувальний ISO-образ з WindowsXP / Vista / Windows 7 настановних файлів. Дуже проста у використанні. Просто вкажіть їй, де знаходяться файли установки Windows і виберіть цільову папку для нового файлу ISO. Утиліта всього лише є зручним інструментом для створення образу в форматі ISO. Для створення завантажувального носія потрібно використовувати сторонню утиліту.

8. Universal USB Installer. Це програма, яка дозволяє Вам вибрати один з декількох Linux-дистрибутивів для установки на флешку. Робота з програмою проходити стандартним чином (вибір файлу-образу і накопичувача для запису).

9. Windows 7 USB / DVD Download Tool . Це офіційна, безкоштовна і дуже проста утиліта від Microsoft, яка дозволяє вам завантажити, а потім встановити Windows 7 або Windows 8 з USB накопичувача. Змінивши послідовність завантаження в BIOS, після перезавантаження почнеться автоматичне встановлення Windows.

10. WiNToBootic . Безкоштовна утиліта, яка дозволяє створити завантажувальний USB флеш-диск для установки Windows 7 або Windows 8. Він підтримує файли ISO, DVD або папки в якості вихідного диска. Дана програма працює дуже швидко, а також не вимагає установки.

У цій статті ми розглянули основні відомі і трохи нових програм для створення завантажувальних USB флеш-дисків, які повинні допомогти вам при установці операційних систем на комп'ютери без CD / DVD приводів, або відновлювати працездатність системи в разі її збою.

Також рекомендую прочитати:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: