18 кращих безкоштовних антивірусів і антишпигунів для Windows

, Антон Максимов

Найчастіше небажані і рекламні програми проникають в систему через безкоштовні продукти. Воно і зрозуміло, безкоштовність привертає величезні аудиторії і там найлегше отримати доступ до великої кількості комп'ютерів. Видалити такі програми буває непросто, так як їх розробники часто не хочуть, щоб їх видаляли, адже від цього знижується їх дохід. Та й далеко не всі користувачі знають, що на їхньому комп'ютері встановлена ​​така програма. Виявити і видалити таких «негідників» може безкоштовна утиліта AdwCleaner, з якої я пропоную вам познайомитися сьогодні.

, Антон Максимов

Ряди безкоштовних антивірусів з постійним захистом поповнила нова версія продукту Лабораторії Касперського під назвою Kaspersky Free. Якщо раніше у них була тільки лікує утиліта (антивірусний сканер Kaspersky Virus Removal Tool), то тепер вони випускають також і постійний захист файлової системи і захист від шкідливих сайтів в мережі.

, Антон Максимов

Безпеки мало не буває. Так вважають багато виробників систем захисту. У тому числі і розробники безкоштовного антивіруса 360 Total Security, куди входять цілих 5 движків. Так, у цього антивіруса багато різних движків, кожен з яких виконує своє завдання. Туди входять механізми по визначенню вірусів від Avira і Bitdefender, проактивний захист QVM II, хмарна система 360 Cloud і система відновлення системи System Repair.

, Антон Максимов

Якось мій дядько попросив виручити, подивитися його комп'ютер. Проблема була в тому, що він гальмував, у всіх браузерах показувалася «ліва» реклама, а також постійно відкривалися якісь нові вкладки з рекламними сайтами. Почав розбиратися і прийшов до того, що мені потрібен інструмент для видалення шкідливих програм, а весь наявний арсенал, який я до цього завжди використовував, був абсолютно неефективний. В результаті довелося випробувати кілька утиліт для видалення шкідливих програм і знайти ту, яка позбавила від проблеми раз і назавжди.

, Антон Максимов

Avast Free Antivirus - це безкоштовний антивірусний пакет з постійним захистом. Відмінно підійде для домашнього використання. Крім безпосередньо антивірусного модуля має ряд додаткових інструментів, які допоможуть зберегти дані і убезпечити вам від мережевих погроз.

, Антон Максимов

Ось і дійшли руки до безкоштовного Comodo Internet Security. Це набір інструментів для захисту вашого комп'ютера, в який входять брандмауер, антивірус і модуль проактивного захисту. Я не буду описувати всі властивості Comodo Internet Security, тому що вони, на мій погляд, стандартні і присутні в більшості аналогічних програм. Основна відмінність цієї програми від інших в її безкоштовності і вражаючою надійності. При правильному налаштуванні програма дозволяє убезпечити комп'ютер по максимуму. Днями я переглянув кілька порівняльних тестів, які проводили різні компанії, і результати цих тестів мене дуже здивували. Як приклад приведу результати одного з таких тестів.

, Антон Максимов

AVG AntiVirus FREE - відома по всьому світу антивірусна програма, яка безкоштовно доступна для домашніх користувачів і якої вже користуються мільйони людей по всьому світу. На відміну від безлічі безкоштовних сканерів від великих антивірусних лабораторій, AVG є повноцінний продукт, який може забезпечити безпеку вашого ПК в повній мірі. AVG Anti-Virus FREE простий у використанні і не уповільнює роботу операційної системи (має низькі системні вимоги).

, Антон Максимов

Сьогодні я розповім про чергове безкоштовному антивірусі Avira Free Antivirus, який днями оселився на одному з моїх комп'ютерів. Ситуація з ним особлива, так як цей антивірус не є простим сканером, його не треба качати кожен раз, коли необхідно перевірити систему. Цей антивірус висить в пам'яті і все робить самостійно. Самостійно викачує і встановлює оновлення, самостійно перевіряє файли, до яких звертається операційна система і різні додатки.

, Антон Максимов

Багато користувачів навіть не підозрюють, що мають на своїх комп'ютерах різного роду шпигунів і рекламний софт, який часто заважає і відправляє кудись важливі дані, завантажує систему і виробляє інші малоприємні дії. При цьому існує безліч програм, які можуть позбавити ваш комп'ютер від цих шкідників. Але багато хто з них коштують грошей, багато хто не дуже зручні і не дуже якісні. Серед безкоштовних варіантів є програма під назвою SUPERAntiSpyware Free Edition. Безкоштовна редакція цієї програми не має постійного монітора, але дозволяє без проблем сканувати і видаляти програми-шпигуни з вашого комп'ютера.

Масова атака шифрувальником WannaCry (WannaCryptor, WanaDecryptor) привела до зараження десятків тисяч комп'ютерів в організаціях і громадських установах по всьому світу. Зловредів використовує відому уразливість, описану в бюлетені безпеки MS17-010 і комбінацію експлойтів EternalBlue / DoublePulsar, які дозволяють атакувати інші вразливі системи Windows в одній і тій же мережі. В результаті зараження одного комп'ютера може призвести до компрометації всієї корпоративної мережі в організації.

Після появи на комп'ютері за рахунок успішної експлуатації уразливості, шифрувальник WannaCry зашифровує всі файли і документи певних форматів, виконуючи віддалені команди, що відправляються по протоколу SMB, і поширюючись на інші комп'ютери Windows в мережі.

, Антон Максимов

Якщо хочете прибрати рекламні розширення для браузерів Internet Explorer, Chrome і Firefox, які часто трапляються в мережі і намертво прописуються в браузерах, то слід спробувати Adware Removal Tool від сайту TechSupportAll. З його допомогою можна перевірити комп'ютер, виявити і видалити всі модулі рекламного характеру в браузерах. Розробники займаються вилученої технічної підтримкою і тому не з чуток знають, з чим найчастіше стикаються їх клієнти. Щоб спростити життя і собі і їм, вони підготували таку ось просту утиліту.

Можливо, Ви занадто довірливі, а тому не встановили антивірус на Ваш ПК, або термін дії ліцензії на Ваш антивірус вже закінчився, або встановлений у Вас антивірус не забезпечує максимального захисту, і ... може бути, Ваш ПК заражений!

може бути, Ваш ПК заражений

, Антон Максимов

Ця утиліта для видалення небажаного рекламного програмного забезпечення (adware), яке віроломно проникає в вашу систему разом з іншими програмами і починає масований показ реклами. Частина цих модулів також може стежити за користувачами, а отриману інформацію використовувати для показу реклами або ж передавати її незрозумілим похмурим дядькам в чорних костюмах з портфелем в правій руці і журналом «Вогник» в лівій.

, Антон Максимов

Для переважної більшості домашніх користувачів Windows 7 і Windows 10 цілком підійде штатний антивірусний продукт від Microsoft. В операційній системі Windows 10 він вже вбудований в систему під назвою Захисник Windows (Windows Defender) і його не потрібно додатково завантажувати і встановлювати. А ось для Windows 7 доведеться встановити, скачавши дистрибутив Microsoft Security Essentials в сайту Microsoft. По суті, це один і той же продукт, але з різними назвами для різних систем.

, Антон Максимов

Dr.Web CureIt! - антивірус, який помітно відрізняється від звичних всім програм. Дана утиліта не працює постійно, запобігаючи появі на комп'ютері шкідливого ПЗ. Вона дозволяє вилікувати вже заражений ПК від вірусів, троянських коней, руткітів і т.п. Ця особливість Dr.Web CureIt! визначає сферу застосування даного продукту. Його можна використовувати періодично для перевірки надійності встановленого на комп'ютері антивіруса, а також в тих випадках, коли за непрямими ознаками можна підозрювати зараження ПК. Загалом, користь Dr.Web CureIt! складно переоцінити.

, Антон Максимов

Продовжуючи популярну тему про безкоштовне антивірус, хочу згадати ще одну розробку, з якою я познайомився відносно недавно і про яку ще не встиг написати. За ідеєю, можна було б додати цю інформацію до первісного повідомленням, але я вирішив оформити все у вигляді окремої статті. Отже, сьогодні мова піде про безкоштовне антивірус від Лабораторії Касперського під назвою Kaspersky Virus Removal Tool.

, Антон Максимов

Цікаву безкоштовну антивірусну програму випускає корпорація Microsoft. Утиліта носить назву Malicious Software Removal Tool (Засіб видалення шкідливих програм для ОС Microsoft® Windows®). Цей інструмент в автоматичному режимі сканує ваш комп'ютер в пошуках ряду шкідливих програм і тут же видаляє їх при виявленні. Інструмент не є заміною звичайної антивірусної утиліти, він лише дозволяє провести експрес-аналіз на наявність часто зустрічаються вірусів.

, Антон Максимов

AVZ - це безкоштовна антивірусна утиліта для видалення шкідливого програмного забезпечення, яку розробляє Лабораторія Касперського. Ця утиліта є повним аналогом таких популярних утиліт як Ad-Aware, а так само має ряд вельми корисних інструментів. З її допомогою можна виявити і видаляти безліч шпигунських і рекламних програм, троянів, порно-софт (стрічки, що вимагають смс і т.п.). Можливий не тільки автоматичний пошук, але і ручний.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: