Як перевстановити Windows 7

 1. Підготовка до перевстановлення Windows 7
 2. Вибір версії Windows 7
 3. Перевстановлення Windows 7 з флешки
 4. Як перевстановити систему Windows 7

Привіт, шановні відвідувачі сайту smartronix.ru! Вирішили перевстановити Windows 7 на своєму ноутбуці чи комп'ютері? Наша докладна допоможе здійснити повторне Windows 7 повинна стати в нагоді. Розрахована вона для будь-якого рівня користувача, навіть для чайників. У чому полягає правильна перевстановлення Windows 7?

Деякі хочуть знати, скільки коштує перевстановити Windows 7. перевстановлення можна безкоштовно здійснити самостійно, за допомогою нашої інструкції. Щоб перевстановити windows 7 швидко і без наслідків для важливої ​​інформації, потрібно підготувати дані і жорсткий диск до установки нової системи. Давайте разом зробимо всю переустановку Windows 7 по кроках. Почнемо зі старою операційної системи, яка встановлена ​​на вашому ноутбуці або комп'ютері зараз.


Підготовка до перевстановлення Windows 7

Наша інструкція універсальна і підійде для ноутбуків ASUS, Acer, Compaq, DELL, HP, Lenovo, MSI, Samsung, Sony, Toshiba, а також інших виробників і настільних комп'ютерів. У статті, про те, як перевстановити Windows XP , Ми вже розповідали, що перед тим, як почати заново будь-яку операційну систему Windows, потрібно спочатку підготуватися. У чому це виражається, як правильно перевстановити Windows 7?


Будь-яка повна перевстановлення Windows 7 на ноутбуці, нетбуці або комп'ютері повинна починатися зі збереження важливої ​​інформації на інший окремий носій. Наприклад, на флешку або зовнішній жорсткий диск. Напевно у Вас є важлива інформація, яку потрібно зберегти, в уникненні її втрати.

Тут потрібно виходити з того, яка ОС встановлена ​​на комп'ютері зараз. Наприклад, якщо Ви хочете перевстановити XP на Windows 7, то можливо шукати вашу інформацію потрібно в інших місцях, ніж в Віндоус 7. У будь-якому випадку, двічі перевірте всі можливі логічні диски, все папки. Найпоширеніші місця, де у більшості користувачів зберігатися інформація, це:

 1. Робочий стіл.
 2. Папка «Мої документи»
 3. Диск «С:»

Звичайно, розповісти про всі важливі місця зберігання інформації на вашому ноутбуці або комп'ютері ми не можемо . Але радимо перевірити ще раз все двічі, оскільки наша мета - перевстановити Windows 7 на чистий, відформатований логічний диск. Чому ми радимо зробити переустановку Windows 7 на чистий носій?

По-перше, у багатьох користувачів за час роботи старої системи з'явилося по кілька вірусів. Навіть якщо Ви про це не знаєте, то ймовірність, що десь є файл заражений вірусом досить висока. До речі, багато хто вирішує повністю перевстановити windows 7, якраз через вірусів. Це остання міра, завжди можна спробувати розблокувати комп'ютер за допомогою антивірусу або спробувати прибрати банер через точку відновлення системи .

По-друге, установка Windows 7 на невідформатований логічний диск тільки додати проблем в подальшому. Адже на ньому залишаться всі програми, які все одно доведеться встановлювати заново, а також папка зі старою Windows.

Вибір версії Windows 7

Перш, ніж ми почнемо описувати установку нової ОС, пару слів про дистрибутиві вашої Windows 7. Дана ГР, втім як і попередня Vista, так і наступні покоління, має дві гілки: 32-бітну і 64-бітну. 32-х бітна версія системи не дозволяє використовувати більше чотирьох гігабайт оперативної пам'яті. Пов'язано це з особливістю архітектури. Як перевстановити ліцензійний Windows 7? Існує кілька версій операційної системи:

 • Windows 7 Starter (Початкова). Цю версію Windows 7 з працею можна назвати повноцінною ОС. Практично всі функції в неї заблоковані Microsoft. Windows Starter ставилася на деякі ноутбуки. Максимально можливий об'єм оперативної пам'яті, який може використовувати ця 32-х бітна версія Віндовс, дорівнює 2-м гігабайтам.
 • Windows 7 Home Basic (Домашня базова). Володіє дуже обмеженим набором функцій. Також поширювалася, як OEM версія з ноутбуками. Максимальний об'єм пам'яті - 8 гігабайт.
 • Windows 7 Home Premium (Домашня розширена). Підійде для більшості користувачів, дозволяє використовувати більшість необхідних функцій.
 • Windows 7 Professional (Професійна). Майже повний набір функцій.
 • Windows 7 Enterprise (Корпоративна) і Windows 7 Ultimate (Максимальна). Топові версії, одна з яких призначена для бізнесу, а інша для домашнього використання. Більш докладно все описано в таблиці.
Функція / Редакція Початкова \ Starter Home базова \ Home Basic Домашня розширена \ Home Premium професії-онального \ Professional Корпоративна \ Enterprise Максимальна \ Ultimate Продаж тільки по OEM-ліцензіями Продаж в роздріб і по OEM-ліцензіями (тільки на ринках, що розвиваються і російському) Продаж в роздріб і по OEM-ліцензіями Продаж в роздріб, по OEM і корпоративним ліцензіями Продаж тільки під корпоративними ліцензіями Продаж в роздріб і по OEM-ліцензіями Закінчення підтримки 14.01.2020 14.01.2020 14.01.2020 14.01.2020 14.01.2020 14.01.2020 Наявність 64-бітової версії - Шаблон: Так (тільки по ОЕМ-особі зії) + + + + Максимальний розмір оперативної пам'яті для 64-бітових версій 2 Гб (для 32-бітової версії) 8 Гб 16 Гб 192 Гб 192 Гб 192 Гб Центр відновлення Windows 7 Немає підтримки домену Немає підтримки домену Немає підтримки домену + + + функція «Домашня група» (створення і приєднання до групи) Тільки приєднання Тільки приєднання + + + + Інтерфейс Windows Aero - Тільки базова тема оформлення + + + + Підтримка декількох моніторів - + + + + + Швидке перемикання між користувачами - + + + + + Можливість зміни фонового малюнка робочого столу - + + + + + Диспетчер робочого сто ла - Ні підтримки WinFlip 3D + + + + Центр мобільності Windows - + + + + + Multitouch і поліпшене розпізнавання рукописного вво + - - + + + + Windows Media Center - - + + + + Додаткові гри - - + Відключені за замовчуванням Відключені за замовчуванням + Емулятор Windows XP - - - + + + EFS (система шифрування даних) - - - + + + Друк з урахуванням інформації про місцезнаходження - - - + + + Можливість виступати в якості хост-комп'ютера віддаленого робочого столу - - - + + + Підключення до домену - - - + + + Можливість даунгрейда до Vista або XP - - - + + + Підтримка декількох фізичних процесорів - - - + + + AppLocker - - - - + + BitLocker і BitLocker T o Go - - - - + + Branch Cache - - - - + + DirectAccess - - - - + + Багатомовна призначена для користувача сере + - - - - + + Завантаження з VHD (файлу-образу Microsoft Virtual PC) - - - - + + запуск оснасток - - - + + +

Ми також не радимо використовувати неоригінальні збірки, яких повно на просторах інтернету. Особливо це стосується власників ноутбуків. Справа в тому, що подібні збірки можуть містити помилки, відключені служби Windows 7, та й просто сюрпризи у вигляді шкідливих програм. Зараз, сімка стоїть не так дорого, і можна купити Windows 7, ставши володарем ліцензії.

Перевстановлення Windows 7 з флешки

Щоб перевстановити Windows 7 з флешки, потрібно мати під рукою одну з версій, представлених вище в таблиці (головне не Starter ). Сьогодні DVD-приводи використовуються не так широко. Замість них прийшли на зміну флешки. Перевстановлення Windows 7 з флешки, без диска, зручніше. USB флеш-накопичувач завжди можна взяти з собою, не турбуючись, чи буде на комп'ютері DVD-привід чи ні. До того ж, далеко не всі ноутбуки оснащені приводами.

Щоб зробити завантажувальну флешку з Windows 7, достатньо записати ISO образ вашої нової системи спеціальною програмою. Процес створення флешки з Win 7 ми докладно описали в статті « Як зробити загрузоную флешку з Windows 7 «. Програма для установки Windows 7, зазначена в статті, повинна допомогти. Сподіваємося труднощів не виникне.

Після того, як Ви запишіть образ на флешку, збережіть важливі дані, можна приступати до перевстановлення Windows 7. Перевстановлення Windows 7 через BIOS не така складна процедура, як може здатися на перший погляд. Для цього, потрібно перезавантажитися і увійти в BIOS , після чого виставити завантаження з флешки . Далі, виходимо з БІОС зберігши параметри. Комп'ютер сам вибере накопичувач і почне установку Windows 7.

Як перевстановити систему Windows 7

Приступимо до покрокової перевстановлення і дізнаємося, як перевстановити систему Windows 7. Після завантаження установника, ми потрапляємо в систему покрокової установки. На першому кроці вибираємо мову формат часу і налаштування клавіатури, тут можна все залишити за замовчуванням, і натиснути кнопку «Далі».

На наступному етапі починаємо установку Windows 7, натиснувши заповітну кнопку.

Вибираємо версію Windows 7, для який у Вас є ліцензійний ключ.

Приймаємо ліцензійну угоду, поставивши галочку і перейшовши на наступний етап.

На цьому етапі потрібно вибрати пункт «Повна установка», оскільки, як ми вже говорили раніше, краще ставити Windows 7 з чистого аркуша.

Далі, ми потрапляємо на важливий етап установки Windows 7. Тут потрібно вибрати розділ, на який встановиться нова операційна система. Пам'ятайте, ми просили Вас зберегти всю важливу інформацію? Настав час відформатувати логічний диск, зі старою Windows. Для цього, перейдемо до наступного етапу установки.

Вибираємо потрібний розділ жорсткого диска і натискаємо на «Форматувати». Це і є перевстановлення Windows 7 з форматуванням логічного диска.

Якщо Ви зберегли всі важливі дані, сміливо погоджуйтеся. Якщо немає, то ще є можливість це зробити, перезагрузив комп'ютер, і вказавши в БІОС жорсткий диск.

Наш диск для майже переустановленной Windows 7 створений. Ті, кому потрібно збільшити або зменшити його обсяг, можуть скористатися кнопкою «Розширити».

Натискаємо кнопку «Далі» і починається установка системи.

Після нетривалої інсталяції, встановлення про вказати ваше ім'я або нікнейм, а також назвати ноутбук або комп'ютер.

На наступному етапі перевстановлення потрібно ввести пароль. Це можна не робити, якщо ноутбуком або комп'ютером користуєтеся тільки Ви, і чужа людина не може отримати до нього доступ.

Довгоочікуваний введення серійного номера ліцензійної копії Windows 7. Він же у Вас є?

Наступним пунктом переустановлення, Вам запропонують встановити вбудований захист Windows. Це звичайно не повноцінний антивірус, але від деяких видів атак врятує. Правда файрвол може стати проблемою, при підключенню ноутбука або комп'ютера до мережі. Тому, ідеальним варіантом, буде установка строни антивіруса, і відключення захисту Windows 7 після цього.

Далі, з'являється можливість підкоригувати дату і час. Втім зробити це можна буде і потім, при нормально завантаженої Windows 7.


Останній етап установки Windows 7. Якщо Ваш комп'ютер або ноутбук знаходиться вдома, то вибирайте домашню мережу. Для більшості користувачів, потрібен саме цей варіант настройки мережі в Windows 7.

Після вибору типу мережі, нарешті завантажиться Windows 7.

Сподіваємося, наша інструкція, як правильно перевстановити Windows 7 на ноутбуці або комп'ютері, допомогла. Наступним етапом перевстановлення Windows 7 буде установка драйверів. почати можна з установки драйвера для відеокарти .

Вирішили перевстановити Windows 7 на своєму ноутбуці чи комп'ютері?
У чому це виражається, як правильно перевстановити Windows 7?
Чому ми радимо зробити переустановку Windows 7 на чистий носій?
Як перевстановити ліцензійний Windows 7?
Пам'ятайте, ми просили Вас зберегти всю важливу інформацію?
7. Він же у Вас є?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: