Як перевстановити Windows XP

  1. Як правильно переустановити - підготовка до перевстановлення Windows XP
  2. Перевстановлення Windows XP через BIOS
  3. Подальша установка Windows XP

Вітаємо наших шановних читачів. Сьогодні, наш комп'ютерний портал smartronix.ru , Приготував для вас чергову корисну статтю.

На цей раз піде про перевстановлення Windows XP. Ви знаєте, як правильно перевстановити Windows XP? Напевно у Вас є питання. У даній публікації, ми постараємося абсолютно безкоштовно і покроково розповісти про всі тонких моментах, починаючи з збереження важливих даних і закінчуючи форматуванням логічного диска. Отже, приступимо.


Як правильно переустановити - підготовка до перевстановлення Windows XP

Зауважимо, що наша інструкція, універсальна для тих, хто вирішив перевстановити Віндовс ХП а комп'ютері або ноутбуці. Якщо у вас ноутбук або нетбук Acer, Sony, Asus, Lenovo, Samsung або будь-якого іншого виробника, то це абсолютно неважливо. Наша інструкція допоможе здійснити повторне Windows XP підійде для кожного і допоможе перевстановити систему на будь-якому комп'ютері. А ті, хто вирішив, що Windows XP вже трохи застаріла, радимо ознайомитися з нашою інструкцією і дізнатися, як перевстановити Windows 7 .

Як правильно правильно перевстановити Windows XP на комп'ютері, ноутбуці або нетубуке? В першу чергу, давайте розберемося, для чого потрібна переустановка Windows XP. Це можуть бути віруси, повільна робота операційної системи або загальна її захаращеність. Якщо цих чинників у вас немає, то можливо перестановка XP вам і потрібна.

Але якщо ви все ж вирішили перевстановити Windows XP, то почнемо ми з підготовки до даної процедури. Перш за все, потрібно визначитися, що ми хочемо отримати в результаті. До речі, у нас вже є непогана оглядова стаття про встановлення заново Windows . Знову ж таки, якщо комп'ютер атакували віруси і впоратися з ними у вас не вийшло, то в даному випадку має сенс перевстановити Windows XP. З чого потрібно почати, щоб перевстановити windows xp правильно і без втрати важливих даних? Вірно, з збереження ці важливих даних на інший логічний диск або носій. Для цього пройдіться по всіх папок системи, в яких у вас є цінна інформація. Це стосується також робочого столу і папки «Мої документи». Радимо перевірити ще раз всі два рази, оскільки якщо ви вирішите відформатувати жорсткий диск під час установки нової Windows XP, то всі дані пропадуть. Зазвичай, це стосується диска C.

Зберегли? Йдемо далі. Щоб перевстановити Windows XP, нам знадобитися інсталяційний диск з копією дистрибутива Windows XP або встановлений образ цієї операційної системи на флешку. Власне, звідки встановлювати операційну систему вирішувати вам, - як зручніше, так і робіть.


Після переустановлення, вам також знадобляться драйвери пристроїв комп'ютера. Тому ми радимо подбати про це заздалегідь, і підібрати необхідні драйвери. Зазвичай знайти їх можна на диску, який йде в комплекті з материнською платою або в інтернет, на офіційних сайтах виробників компонентів вашого комп'ютера або ноутбука.

Наостанок, ми рекомендуємо перевстановити Windows XP SP3, оскільки це остання редакція від Microsoft, яка містить максимум латочок в плані безпеки. Якщо у вас стоїть Windows XP SP2, або що ще гірше SP1, то краще відразу перевстановити на SP3.

Перевстановлення Windows XP через BIOS

Отже, перейдемо безпосередньо до перевстановлення Windows XP. Як ми вже написали раніше, є два варіанти, з чого можна перевстановити систему:

  1. Перевстановлення Windows XP з флешки
  2. Перевстановлення Windows XP з диска

Перший варіант, передбачає можливість перевстановити windows xp без диска, а з флешки, на яку записаний образ системи. Тим більше, якщо у вас нетбук або ноутбук без DVD приводу. Благо, скачати програму, яка записує образ на флешку, завжди можливо. Другий менш трудомісткий, якщо у вас вже є копія операційної системи на диску.

Отже, далі представлена ​​покрокова перевстановлення windows xp в картинках. Вставляємо флеш накопичувач або диск. Перезавантажуємо ноутбук або комп'ютер, і заходимо в BIOS. Для цього, щоб потрапити в БІОС, як тільки комп'ютер почне перезавантажуватися, періодично натискаємо клавішу Del або F1 (ще буває F2, - комп'ютери у всіх різні, і відповідно різні і BIOS). Шукаємо пункт меню «First Boot Deviсе» і ставимо першим в завантаженні флешку або DVD привід.

Виходимо з BIOS зберігши параметри. Зробити це можна за допомогою пункту «Save and Exit» у відповідній вкладці або натиснувши F10, а потім Enter. Якщо ви правильно вибрали носій, з якого потрібно завантажитися і зберегли дані настройки в БІОС, то після його закриття, комп'ютер перезавантажиться почнеться установка Windows XP, на початку якої потрібно буде прийняти ліцензійну угоду (клавіша F8). Після цього установник запитає, чи не хочете ви відновити операційну систему. Тут треба натиснути клавішу Esc і продовжити переустановлення Windows XP. Далі з'явиться екран:

Як видно, необхідно натиснути клавішу Enter, щоб продовжити установку. Після цього потрапляємо на екран роботи з розділами жорсткого диска. Тут потрібно бути дуже акуратним і видалити імеенно той розділ, на який ви хочете перевстановити Windows XP. Робиться це клавішами D і L. Головне, не видалити інший логічний диск (наприклад той, на який ви зберегли свої дані).

Покінчивши (в хорошому сенсі) з розділами переходимо до наступної стадії перевстановлення. Поділу логічного розділу. Взагалі, можна зробити простіше і залишити то кількість дискового простору, яке було. Але якщо з якихось причин ви хочете змінити розмір логічного диска, то зробити це не складно. На зображенні все видно:

Після того, як визначилися з розміром розділу для Windows XP, переходимо до наступного пункту переустановлення, - форматування. Тут все просто. Вибирайте «Швидке форматування NTFS» і завершуйте установку операційної системи перезавантаженням комп'ютера.

Після перезавантаження, запуститься інсталятор Windows XP.

Подальша установка Windows XP

Отже, інсталятор запустився. Перше, що він вас попросить зробити, - настройка регіональних параметрів. Нічого складного тут немає. Просто визначте коректно часовий пояс, в яких ви живете.


Після цього, вибирайте мову за замовчуванням. В даній вкладці можна також додати будь-який інший мову і призначити клавіші перемикання мов введення.

Після вибору мов, установник попросить ввести ім'я комп'ютера, ім'я користувача і пароль, який не обов'язково вводити, якщо це ваш домашній комп'ютер. Вам також знадобиться ввести ліцензійний ключ Windows XP, а також регіон і дату.

Проробивши всі ці прості дії, Ви практично завершите переустановку. Як бачите, перевстановити Windows XP не так і складно. Комп'ютер знову перезавантажиться і ви потрапите на робочий стіл. Отже, вас вітає нова Windows XP. Що робити далі? Провести настройку, встановити драйвери і потрібні програми. Про це, ми обов'язково розповімо в іншій нашій статті.

Як правильно правильно перевстановити Windows XP на комп'ютері, ноутбуці або нетубуке?
З чого потрібно почати, щоб перевстановити windows xp правильно і без втрати важливих даних?
Зберегли?
Що робити далі?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: