Як прибрати напис Активація Windows 10 / 8.1 / 7

Якщо ви користуєтеся піратською копією або після інсталяції Вікон забули провести активацію, то знаєте, що при кожному запуску ОС з'являється табличка Активація Windows (в Windows 7 - Ваша копія Windows не є справжньою) Якщо ви користуєтеся піратською копією або після інсталяції "Вікон" забули провести активацію, то знаєте, що при кожному запуску ОС з'являється табличка "Активація Windows" (в Windows 7 - "Ваша копія Windows не є справжньою"). До речі, Неактивована "десятка" функціонально нічим не відрізняється від активованої, крім заблокованих налаштувань персоналізації і "напоміналовкі" (ватермарка) в правому нижньому куті екрана. Вельми популярна колись утиліта Universal Watermark Disabler давно перестала прибирати напис "Активація Windows" назавжди, після перезавантаження системи "клеймо" знову візуалізується. Як же прибрати докучливий водяний знак у Windows 10 / 8.1 / 7? Про це і піде мова в нашу сьогоднішню зустріч.

Активація Windows

Чому з'являється напис "Активація Windows"?

Як я вже говорив, головна причина появи ватермарка - нелегітимність встановленої копії (злетіла активація Windows). Відносно "десятки", ще рік тому можна було приєднатися до програми Windows Insider з неактивованої ОС, і напис з нагадуванням пропадала (правда, персоналізація не функціонувала). Далі, користувачі, безкоштовно оновити з Windows 7 і 8 до Windows 10 або купивши оновлення в Магазині Windows, а також інсайдери отримують активацію без необхідності введення ліцензійного ключа (ключа активації, ключа продукту), через прив'язку ліцензії до обладнання. Це так зване цифрове дозвіл або цифрова ліцензія (англ. "Digital entitlement").

Digital entitlement)

Справа в тому, що ліцензія "десятки" тепер прив'язана до вашого профілю Microsoft. Таке рішення Редмонд прийняв ще в позаминулому році ( цитата з актуальною новинний замітки): "Експерти порталу ZDNet провели власне дослідження і з'ясували, що при оновленні до Windows 10 створюється ідентифікатор пристрою, який є унікальним і грунтується на ліцензійному ключі копії операційної системи, а також поєднанні комплектуючих. Якщо установку даної копії" Вікон " виконати повторно на той же пристрій, вона буде активована автоматично. Фахівці відзначають, що при додаванні в систему додаткового жорсткого диска або зміні відеокарти "десятка" не сприйме комп'ютер ак новий і отримає статус ліцензійного ПЗ. Складнощі можуть виникнути при заміні материнської плати, яка вважається ключовим компонентом пристрою. У цьому випадку доведеться проводити активацію по телефону ".

Як відключити активацію в Windows 10/8/7

Як відключити активацію в Windows 10/8/7

  • Щоб 100% прибрати дратівливу нагадування, скористаємося редактором системного реєстру. Отже, "гарячої" комбінацією клавіш " Win + R "Відкрийте командне вікно" Виконати ", наберіть regedit і натисніть" ОК "→ в редакторі розгорніть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ SoftwareProtectionPlatform \ Activation.

Отже, гарячої комбінацією клавіш    Win + R   Відкрийте командне вікно Виконати , наберіть regedit і натисніть ОК → в редакторі розгорніть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ SoftwareProtectionPlatform \ Activation

  • Виділивши розділ "Activation", в правій половині вікна клацніть правою кнопкою миші по параметру "Manual" → далі, "Змінити" → поміняйте значення з "0" на "1""ОК" і перезавантажте десктоп (ноутбук).

Прибираємо вікно (табличку) активації Windows через REG-файл

Цей метод стане в нагоді досвідченим і ледачим користувачам, тому що початківцям я б рекомендував підвищити свою комп'ютерну грамотність, освоївши спосіб вище. Загалом, для автоматизації процесу позбавлення від "клейма" на обличчі Windows пропоную з мого Яндекс.Діск архів з відповідним REG-файл. Справа за малим: розпакувати файл, двічі клікніть по ньому → в віконці, що з'явилося на питання "Ви дійсно хочете продовжити?" кнопкою дайте відповідь "Так" → з появою панелі і повідомляла про успішне внесення змін до реєстру, тисніть "ОК".

У фіналі, щоб упевнитися в правильності зробленого, перезавантажте систему.

Important!

REG-файли - текстові файли для швидкої зміни даних реєстру Windows, зручні при налаштуванні, перенесення і відновлення конфігурацій програм.

Дмитро dmitry_spb Євдокимов

Справа за малим: розпакувати файл, двічі клікніть по ньому → в віконці, що з'явилося на питання "Ви дійсно хочете продовжити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: