Як створити завантажувальний USB флешку для Windows

  1. Почнемо, мабуть, з ПО, яке пропонує компанія Microsoft
  2. Створення завантажувальної флешки Windows за допомогою USB / DVD Download Tool
  3. Завантажити програму: Windows USB / DVD Download Tool
  4. Завантажити програму: MediaCreationTool
  5. Завантажити програму: Rufus

Стаціонарні комп'ютери поступово відходять у минуле

Стаціонарні комп'ютери поступово відходять у минуле. Їх місце займають більш мобільні пристрої: ноутбуки, нетбуки, ультрабуки, планшети.

І якщо у більшості класичних ноутбуків присутній Dvd / Cd-Rom та встановити Windows можна за допомогою звичайного ліцензійного диска (версія коробочки поставки від MicroSoft), то з ультрабуками, нетбуками і планшетами все дещо складніше.

Виробники, в прагненні зменшити вагу, габарити і собівартість, перестали встановлювати Dvd привід для читання дисків. Вам пощастило, якщо ви купили ноутбук з офіційно встановленою операційною системою Windows. В даному випадку, на одному з розділів вашого жорсткого диска існує образ для відновлення ОС.

А якщо трапилося так, що Ваш жорсткий диск вийшов з ладу? Або ви купили пристрій без попередньо встановленою Windows? Вам такому випадку не обійтися без знання як створити завантажувальний флешку і спеціальних програм для цього.

Ми підготували невелику добірку спеціальних програм для створення завантажувальних флешок для установки Windows на будь-який сучасний комп'ютер, ноутбук, ультрабук або планшет і простий опис для швидкого старту.

Почнемо, мабуть, з ПО, яке пропонує компанія Microsoft

На вибір нам надається два варіанти програм:

  • Windows USB / DVD Download Tool (підходить для Windows XP, 7, Vista);
  • MediaCreationTool (підходить для Windows 8 і вище);

Створення завантажувальної флешки Windows за допомогою USB / DVD Download Tool

Після скачування програми, її потрібно, встановити, думаю з цим проблем у Вас не виникне. Програма проста у використанні, але про всяк випадок ми зробимо короткий посібник:

Після запуску Ви побачите наступне вікно:
Після запуску Ви побачите наступне вікно:

Після вибору натискаємо «Next» і потрапляємо в наступне пункт вибору, так як ми створюємо завантажувальну флешку то вибираємо «usb device»: Після вибору натискаємо «Next» і потрапляємо в наступне пункт вибору, так як ми створюємо завантажувальну флешку то вибираємо «usb device»:

Після цього вибираємо Вашу флешку і натискаємо «Begin copying» Після цього вибираємо Вашу флешку і натискаємо «Begin copying»   після цього вискочить попередження, що Ваш пристрій для запису буде відформатовано, натискаємо на кнопку «Erase USB device» і чекаємо закінчення запису :)
після цього вискочить попередження, що Ваш пристрій для запису буде відформатовано, натискаємо на кнопку «Erase USB device» і чекаємо закінчення запису :)

Завантажити програму: Windows USB / DVD Download Tool

MediaCreationTool

З цією програмою, ще простіше. Установка її не потрібно, як завантажили запускаємо файлик і бачимо наступне вікно:
З цією програмою, ще простіше
В поле «мову», вибираємо мову системи. В поле «версія» вибираємо вашу редакцію (ВАЖЛИВО! Якщо у вас є ліцензійний ключ, вибирайте редакцію для нього, в іншому випадку Ви не зможете активувати систему). В поле «архітектура» вибираємо розрядність системи (невелике нагадування: якщо у вас 3 і менше гігабайти оперативної пам'яті, рекомендується використовувати 32-х розрядну, якщо 4 і більше - 64).
Після вибору налаштувань натискаємо "далі", вибираємо Вашу флешку і натискаємо "далі" і записуємо образ.

Чекаємо записи на флешку, час залежить від Вашої швидкості в інтернеті.

Завантажити програму: MediaCreationTool

Альтернатива у вигляді програми Rufus

Насправді існує безліч програм для цих цілей, чому вибрали цю? Важливий факт відіграє те, що з її допомогою можна створювати завантажувальні флешки і не тільки для стандартного биоса але і для uefi, який є завантажувачем в більшості нових ноутбуків.

Зараз ми крок за кроком розглянемо способи створення: Зараз ми крок за кроком розглянемо способи створення:   Тепер пройдемося по пунктах в меню:
Тепер пройдемося по пунктах в меню:

Пристрій - безпосередньо ваша флешка, для того, щоб можна було бачити жорсткий диск, потрібно потрібно натиснути на стрілку і поставити галочку як на зображенні:

У схемі розділу і тип системного інтерфейсу вибираємо, для якої завантаження буде флешка (uefi або звичайний биос).
Якщо ви вибрали в uefi, то у вкладці файлова система, ОБОВ'ЯЗКОВО вибираємо в fat32!
Розмір кластера залишаємо без змін і для вибору вашого образу натискаємо на кнопку зазначену нижче на зображенні. У схемі розділу і тип системного інтерфейсу вибираємо, для якої завантаження буде флешка (uefi або звичайний биос)
Після чого натискаємо на старт і чекаємо поки запишеться Ваша флешка.

Завантажити програму: Rufus

Як бачимо, створити завантажувальний флешку для установки Windows 7 / 8.1 / 10 зовсім не складно.

Читайте також:

А якщо трапилося так, що Ваш жорсткий диск вийшов з ладу?
Або ви купили пристрій без попередньо встановленою Windows?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: