Як встановити або перевстановити Windows з флешки - блог про інформаційні технології: софт, залізо, інтернет, послуги, поради

Подробиці Опубліковано 10.12.2013 14:00 Політика Автор: Зорич Переглядів: 16666

Стандартний спосіб установки Windows ще кілька років тому не обходився без компакт-диска
Стандартний спосіб установки Windows ще кілька років тому не обходився без компакт-диска. Або у вас вже був інсталяційний диск, або ви скачували образ з інтернету і записували на диск самостійно. Спосіб простий, нехай і не швидкий (запис 1-2 DVD займає 15-20 хвилин мінімум). Але на сучасних комп'ютерах оптичні приводи зустрічаються все рідше. Та й під рукою може не бути чистого DVD, якщо вам раптом несподівано знадобилося перевстановити або встановити Windows. Так що зараз оптимальний варіант установки цієї операційної системи - установки з флеш-накопичувача (тобто USB-накопичувача).

Для установки Windows з флешки вам потрібно послідовно виконати кілька завдань.
1) Знаходимо в інтернеті образ Windows, підготовлений до установки з USB-флешки (як варіант - збірка Windows 7 Ultimate SP1 32/64 біт і завантажуємо його.
2) Тепер потрібно відформатувати флешку спеціальною програмою (зробити її завантажувальної). Подібних програм кілька, в нашому випадку це буде WinToBootic (скачати можна тут http://www.wintobootic.com/ ). Врахуйте, що при цьому будуть видалені всі дані з USB-накопичувача. Ну і обсяг флешки повинен бути таким, щоб вліз образ Windows.
3) Після форматування флешки ми вказуємо шлях до завантажити образу і чекаємо, поки образ розпакується на флешці.
4) Тепер вставляємо флешку в робочий USB-вхід комп'ютер, перезавантажуємо комп'ютер (або завантажуємо комп'ютер, якщо Windows не працює) і заходимо в BIOS-меню. Тут нам потрібно поміняти послідовність завантаження операційної системи. Ставимо USB-накопичувач першим номером, зберігаємо зміни і знову перезавантажуємося.
5) Тепер повинна запуститися проста оболонка з флешки, де (в нашому випадку) ми вибираємо якусь систему ставити: Windows 7 32bit або Windows 7 64bit. Сьогодні потрібно вибирати 64-бітну ОС.

6) Рекомендується перед встановити (або перевстановлення) Windows заново відформатувати розділ диска C (якщо ви туди ставити ОС). Головне, не забувайте зберігати дані, які зберігаються на цьому розділі вінчестера (після переустановлення ОС ви їх навряд чи відновіть).
7) Після розпакування файлів системи і під час першого перезавантаження системи можна витягти USB-флешку і поміняти порядок завантаження в Біосе.
8) Після установки Windows вам залишиться зайти в диспетчер задач і подивитися, до всіх чи пристроїв знайшлися драйвера (можливо, не встановляться драйвера для відеокарти).
9) Тепер можна активувати систему (за допомогою ліцензійного ключа або "активаторів) і встановлювати необхідний софт.
10) При наявності флешки з образом Windows, перевстановлення операційки з установкою потрібних програм забере у вас всього дві-три години.


Додати коментар

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: