Як встановити нову операційну систему Windows Mobile 6.5 на свій комунікатор вже сьогодні?

 1. Що вам необхідно для установки Windows Mobile 6.5:
 2. Установка початкового завантажувача:
 3. Установка нового приймача:
 4. Інсталяція Windows Mobile 6.5
 5. Разом:

Погані новини: Офіційний реліз Windows Mobile 6.5 відкладається, і щоб її дістати, вам доведеться придбати новий комунікатор. Хороша новина: насправді, ви можете встановити Windows Mobile 6.5 на свій телефон HTC вже сьогодні. У цій статті ми розповімо вам, як це зробити.

Навіщо вам взагалі оновлювати свою ОС до Windows Mobile 6.5? Не звертаючи уваги на суперечливі відгуки про цю платформу в пресі і постійні невтішні порівняння з більш просунутим ПО iPhone і Android, можна відзначити, що версія 6,5 набагато краще, або скоріше менш жахлива, ніж версія 6.1 (особливо коли справа стосується сенсорних телефонів) . Швидше за все, ви вже чули про новий графічний стартовому меню і фантастичному домашньому екрані Titanium. Вони просто чудові, але на цьому список досягнень розробників не закінчується: оновлений Інтернет-браузер, зручні для натискання пальцем меню, інерційний перегортання і повсюдні «косметичні» доробки. Ми навіть не говоримо про новий сервіс Windows Mobile Marketplace, ідею якого Microsoft запозичила у Apple. І крім усього перерахованого вище, за моїми власними спостереженнями, ця система працює досить спритно.

Десятки бета-версій операційної системи Windows Mobile 6.5 вже пурхають в повітрі, виправляються, поліпшуються і готуються завдяки розробникам на сайті XDA Developers , Звідки і була запозичена дана інструкція. Незважаючи на свою неофіційність, ці бета-версії дуже хороші- симпатичні елементи інтерфейсу і безліч виправлених багів дозволяють вам вже сьогодні встановити ці версії на свій комунікатор.

Я проводив експеримент на своєму GSM комунікатор HTC Touch Diamond. Процес установки буде мало відрізнятися і на інших пристроях з підтримкою 6.5, але в даній інструкції я буду орієнтуватися в основному на власників пристроїв Touch Diamond і його клавіатурного побратима Touch Pro. Інструкції по установці цієї ОС на інших комунікаторах, наприклад на Touch HD , Ви можете знайти на форумах XDA Developers.

Ще одне важливе оголошення: в процесі інсталяції вам доведеться копатися в самих надрах програмного забезпечення вашого комунікатора, тому без ризику того, що найменша помилка може мати катастрофічні наслідки, не обійтися. Тому, вам необхідно чітко слідувати всім нижчевикладеним інструкціям, і з вами, як і з вашим телефоном, все буде в порядку.

Що вам необхідно для установки Windows Mobile 6.5:

 • Комунікатор HTC Touch Diamond або Touch Pro (причому тільки GSM);
 • Безкоштовний акаунт на сайті XDA Developers;
 • Установочнік Windows Mobile 6.5 ROM (вибирайте: Diamond , HTC Pro );
 • Комп'ютер з операційною системою Windows, налаштований на синхронізацію з вашим телефоном;
 • Початковий завантажувач ( Diamond , Pro );
 • радіо ( Diamond , Pro . Обов'язково завантажуйте зі списку Original, а не Repacked).

Перед тим як почати, вам, ймовірно, слід скопіювати свою телефонну книгу і персональну інформацію. Наприклад, ви можете скористатися новим онлайн-сервісом від Microsoft під назвою My Phone. Вам належить знести все ПО вашого комунікатора, тому всю цінну інформацію краще зберегти.

Установка початкового завантажувача:

Установка початкового завантажувача:

Швидше за все, багато хто з вас вже коли-небудь оновлювали свої пристрої, проте надалі ви могли користуватися лише офіційними, зареєстрованими утилітами або від вашого стільникового оператора, або від виробника телефону. Сьогодні ж ми з вами будемо встановлювати неофіційне ПО, до чого ваш телефон ще не готовий. Таким чином, перша наша задача це установка нового завантажувача під назвою HardSPL, який дозволить вашому телефону завантажувати програми сторонніх розробників, наприклад, такий необхідний вам Windows Mobile ROM. поїхали:

1. Підключіть телефон до комп'ютера і встановіть з'єднання з телефоном за допомогою ActiveSync (на XP) або Sync Center (на Vista або Windows 7) . Ніяких особливих налаштувань не потрібно - просто переконайтеся, що з'єднання активно.

2. Розпакуйте викачане додаток завантажувача і виберіть папку (всі посилання ви знайдете вище)

3. Зайдіть в цю папку і запустіть файл з розширення exe (зазвичай називається "ROMUpdateUtility.exe" або типу того)

4. Чітко дотримуйтесь інструкцій. Додаток виконує безліч перевірок, щоб ви не зробили ніяких помилок. У вас повинно бути як мінімум половина заряду акумулятора, правильний початковий завантажувач, комп'ютер, який не вимкнеться і не перейде в «сплячий режим» в найвідповідальніший момент. Обережно! Будь недогляд може мати незворотні наслідки!

5. Чекаємо. Ви побачите смужку передачі даних на екранах телефону і комп'ютера. Багато часу цей процес не займе, адже ви оновлюєте лише невелику частину програмного забезпечення.

6. Перезавантажте телефон.

Установка нового приймача:

Насправді, це самий «технічний» етап процесу інсталяції, але я спробую особливо не вантажити вас деталями. Суть в тому, що на вашому пристрої є спеціальний софт, який відповідає за різні антени, які дозволяють вам приєднуватися до стільникових мереж, GPS і так далі. Перевстановлення приймача не спричинить ніяких змін в роботі пристрою. Однак, це дозволить вам, а точніше вашої нової операційної системи, управляти всіма комунікаційними можливостями. Деякі приймачі покращують прийом в певних мережах і навіть дозволяють підключитися до абсолютно новим мобільним частотам. Для подальшої інформації пропоную вам знову ж звернутися до сайту XDA Developers.

7. Знову приєднуємо телефон до комп'ютера, як в кроці 1

8. Витягуємо викачані файли приймача і вибираємо папку для них

9. Якщо додаток укомплектовано власним загрузчиком, то переходимо до кроку 12

10. Якщо немає, то викачуємо завантажувач в певну папку

11. Копіюємо витягнутий файл пріемніка- він повинен мати розширення .NBH- в ту папку, куди ви завантажили початковий завантажувач

12. Запускаємо завантажувач, як в кроці 3

13. Прямуємо інструкціям, як в кроках 4 і 5

14. Телефон перезавантажується. Мало що зміниться, можливо, вам доведеться лише підкоригувати налаштування мережі. Не звертайте на це уваги, адже зараз вам належить стерти все, що є на вашому телефоні

Інсталяція Windows Mobile 6.5

5

Ось тепер і починається найцікавіше - ми переходимо безпосередньо до установки нової версії Windows Mobile 6.5. цей етап займе найбільше часу і вам необхідно гранично сконцентруватися, адже ви замінюєте базове ПО вашого комунікатора. Будемо сподіватися, що якщо вже ви добралися до цього етапу, решта установка пройде без проблем. Процес по суті аналогічний, змінюється лише .NBH файл. Вперед з піснею!

15. Під'єднуємо телефон до комп'ютера (в останній раз, обіцяю вам)

16. Розпаковуємо початковий завантажувач ще раз, але вже в іншу папку

17. Розпаковуємо файл Windows Mobile 6.5 ROM (файл з розширенням .NBH розміром близько 80-100 Мб) в ту ж папку, де знаходиться початковий завантажувач

18. Запускаємо завантажувач і слідуємо інструкції. Слідкуйте, щоб з'єднання між вашим комп'ютером і телефоном не переривалося.

19. Сидимо і чекаємо. Цей процес займе трохи більше часу, порядку 15-20 хвилин.

20. По завершенні процесу ваш комунікатор перезавантажиться, і ви побачите початковий екран Windows Mobile 6.5. Потім почнуться різні процеси ініціалізації

21. WinMo повинен автоматично визначити вашого стільникового оператора і застосувати відповідні налаштування мережі. Якщо цього не відбулося, ви можете налаштувати мережу вручну в панелі Настройок на верхньому рівні нового стартового меню.

Разом:

Разом:

Вітаємо! Тепер ви є гордим, напівофіційні володарем комунікатора з операційною системою Windows Mobile 6.5! Складно навіть уявити, що ви захочете повернутися до свій старій платформі, але якщо таке раптом станеться, то просто повторіть процес з іншим ROM файлом. В Інтернеті ви знайдете безліч інсталяторів для Windows Mobile 6.1, включаючи офіційні версії на сайті XDA Developers.

Автор: Євгенія Яхніс
Спеціально для HTC-review.ru - інформаційного сайту про комунікатори HTC

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: