Як встановити тему Windows 8 і 8.1 і де скачати теми

  1. Установка сторонніх тим в Windows 8 (8.1)
  2. Про те, де завантажити теми і деякі примітки по їх установці

ОС Windows підтримує теми з часів XP і, по суті, установка тим в Windows 8 ОС Windows підтримує теми з часів XP і, по суті, установка тим в Windows 8.1 нічим не відрізняється від такої в попередніх версіях. Проте, хтось може бути не знайомий з тим, як встановлювати сторонні теми і домогтися максимальної персоналізації оформлення Windows деякими додатковими способами.

За замовчуванням, клікнувши правою клавішею по порожньому місці робочого столу і вибравши пункт меню «Персоналізація», ви можете застосувати встановлені набори оформлення або завантажити теми Windows 8 з офіційного сайту, клікнувши на посилання «Інші теми в Інтернеті».

Установка офіційних тим з сайту Microsoft не є складною, досить завантажити файл і запустити його. Однак і широких можливостей для оформлення даний спосіб не надає, ви отримуєте лише новий колір вікон і набір шпалер для робочого столу. А ось зі сторонніми темами доступні куди більш широкі можливості персоналізації.

А ось зі сторонніми темами доступні куди більш широкі можливості персоналізації

Установка сторонніх тим в Windows 8 (8.1)

Для того, щоб встановити сторонні теми, які ви можете завантажити на різних сайтах, що спеціалізуються на цьому, вам буде потрібно «пропатчити» (тобто внести зміни в системні файли) систему з тим, щоб установка стала можливою.

Для цього вам буде потрібно утиліта UXTheme Multi-Patcher, завантажити останню версію якої ви можете на сайті http://www.windowsxlive.net/uxtheme-multi-patcher/

net/uxtheme-multi-patcher/

Запустіть завантажений файл, приберіть позначку, пов'язану зі зміною домашньої сторінки в браузері і натисніть кнопку «Patch». Після успішного застосування патча, перезавантажте комп'ютер (хоча це і не обов'язково).

Тепер можна встановлювати сторонні теми

Після цього, теми, завантажені зі сторонніх джерел, можна буде встановлювати тим же способом, що і з офіційного сайту. Рекомендую прочитати і нижченаведені примітки.

Про те, де завантажити теми і деякі примітки по їх установці

Тема Windows 8 Naum

У мережі є безліч сайтів, де ви можете безкоштовно завантажити теми для Windows 8 як на російській мові, так і англійською. Особисто я б рекомендував би для пошуку сайт Deviantart.com (англ.), На ньому можна знайти дуже цікаві теми і набори оформлення.

Варто зазначити, що коли ви бачите красивий скріншот оформлення Windows, з іншими іконами, цікавою панеллю задач і вікнами провідника, просто застосувавши завантажену тему, ви не завжди отримаєте той же результат: багато сторонніх теми, крім безпосередньо установки, вимагають заміни системних файлів з іконками і графічними елементами або сторонніх програм, наприклад, для результату, який ви бачите на зображенні нижче, вам будуть потрібні також скіни Rainmeter і панель Objectdock.

Варто зазначити, що коли ви бачите красивий скріншот оформлення Windows, з іншими іконами, цікавою панеллю задач і вікнами провідника, просто застосувавши завантажену тему, ви не завжди отримаєте той же результат: багато сторонніх теми, крім безпосередньо установки, вимагають заміни системних файлів з іконками і графічними елементами або сторонніх програм, наприклад, для результату, який ви бачите на зображенні нижче, вам будуть потрібні також скіни Rainmeter і панель Objectdock

Тема для Windows 8.1 Vanilla

Як правило, докладні інструкції, як зробити потрібне оформлення, є в коментарях до теми, але в деяких випадках доведеться розібратися самостійно.

А раптом і це буде цікаво:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: