Як встановити Windows 7 на комп'ютер c диска?

  1. Вхід в BIOS утиліту для вибору завантажувального носія

Пройшли ті часи коли наявність DVD / CD-RW дисководів було обов'язковим на кожному комп'ютері. Диски практично ніхто не купує, на них нічого не зберігають і робочий дисковод в старому комп'ютері рідкість. Нові комп'ютери в епоху високошвидкісного інтернету і USB-Flash збирають часто збирають без DVD. Як створити завантажувальну флешку з Windows з iso образу розповість ця стаття. Як зробити iso образ і завантажувальну флешку з DVD ця . Ми ж розглянемо традиційну установку Windows 7 на комп'ютер з дисководом. Тим хто хоче замовити послугу установки Windows з виїздом по Мінську ця посилання .

Вхід в BIOS утиліту для вибору завантажувального носія

У статті розглядається AMI BIOS. Для материнських плат з AWARD / PHOENIX BIOS і UEFI / EFI цей етап буде виглядати по іншому. Завантажуємося в BIOS (відразу після того як комп'ютер включився і ізоображеніе пішло на монітор, натискаємо кнопку Delete на клавіатурі, (на ноутбуках і деяких материнських платах буває F2 або ESC) і вибираємо вкладку "BOOT" (завантаження).

Виставляємо навпаки 1st Bootdevice (1-е пристрій завантаження) привід CD / DVD дисків * (натиснувши enter і вибравши зі списку). Після цього потрібно зберегти настройки та перезавантажиться (в даному випадку натиснувши кнопку F10 і підтвердивши клавішею Y).

* - Якщо ви зробили завантажувальну флешку , То вибираємо її

Для установки Windows 7 нам знадобиться ліцензійний диск. Насамперед потрібно визначиться про розрядності системи х32 або х64. Перш за все розрядність впливає на максимально можливий обсяг використовуваної пам'яті (оперативної і відео пам'яті). 32-бітна системі не побачить більше 4096 МБ пам'яті, а працювати повноцінно взагалі не зможе більше ніж з двома гігабайтами. У системах х64 є 1.8412 ^ 12 МБ. Крім того, деякі нові версії програм вимагають тільки операційної системи Windows x64. (Додатки 32-bit працюють в 64-бітної системі в режимі емуляції x86 практично з такойже швидкістю як і в рідному середовищі).
Як правило все встановлюють windows 7 ultimate (максимальна), проте суттєвої різниці між версіями для домашнього комп'ютера немає. Найкраще проводити встановлення через біос (завантажуючись з диска) і проводити форматування диска, на якому буде розміщена операційна система. У тому випадку якщо на жорсткому диску знаходиться лише один логічний диск, і знаходиться важлива інформація, яку небажано видаляти - можна проводити нову установку без попереднього форматування. Однак, рекомендується розбити вінчестер на мінімум 2 логічних диска. Під операційну систему і прикладні програми потрібно близько 100 ГБ. Система може встановитися і на 40GB, але регулярно доведеться проводити очистку файлів і програм для звільнення місця під системні потреби.

Перезавантажуємо комп'ютер сo вставленими всередину DVD диском з установочними файлами Windows 7. Коли на чорному тлі проявиться текст "Press any key to boot from CD or DVD" швидко натискаємо будь-яку клавішу, щоб почалося завантаження з диска. Після цього з'явиться вікно:

Якщо це первісна установка windows 7 можна натиснути кнопку "встановити" Якщо необхідно усунути збій в системі, то слід натиснути "Відновлення системи". Якщо дистрибутив неоригінальний дуже часто на наступному етапі вискакує вікно вибору операційних систем. Можна вибирати з наступних версій: Домашня базова, Home Premium, Professional, Максимальна і Початкова для дистрибутива x86. Для користувача який купив ліцензію Windows 7 потрібно вибрати ту версію яка написана на стікері наклеєні на комп'ютер:

Cледует знати, чим відрізняються домашні версії між собою:

Назва версії: Початкова Домашня базова Домашня розширена Умови придбання: Тільки по OEM-ліцензіями У роздріб і по OEM-ліцензіями (тільки в ринках, що розвиваються) В роздріб і по OEM-ліцензіями Закінчення підтримки: 13.01.2015 13.01.2015 13.01.2015 64 бітна версія: Ні Так Так Максимальний розмір оперативної пам'яті для версій 64-біт: 2 Гб 8 Гб 16 Гб Центр відновлення Windows: Немає підтримки домену Немає підтримки домену Немає підтримки домену Функція «Домашня група», створення і приєднання до групи: Тільки приєднання Тільки приєднання Так Windows Aero інтерфейс : Ні Тільки базова тема оформлення Так Кілька моніторів: Ні Так Так Швидке перемикання користувачів: Ні Так Так Зміна малюнка робочого столу: Ні Так Так Диспетчер робочого столу: Так Так Так Центр мобільності Windows: Ні Так Так Покращена розпізнавання рукописного введення і Multitouch: Немає ні Так Windows Media Center: ні ні Так Додаткові гри: ні ні Так Емулятор Windows XP: ні ні ні Система шифрування даних EFS: ні ні ні Друк з урахуванням інформації про розташування: ні ні ні Можливість виступати в якості головного комп'ютера віддаленого робочого стола : Ні Ні Ні Підключення до домену: Ні Ні Ні Можливість переходу до Vista або XP за ліцензією Windows 7: Ні Ні Ні Підтримка декількох хардварних процесорів: Ні Ні Ні AppLocker: Ні Ні Ні BitLocker і BitLocker To Go: Ні Ні Ні Branch Cache: ні ні ні DirectAccess: ні ні ні Підсистема для запуску Unix-додатків: ні ні ні Багатомовна призначена для користувача середовище: ні ні ні Завантаження з VHD файлу-образу Microsoft Virtual PC: ні ні ні Запуск оснасток lusrmgr.msc (Local Users and Groups), gpedit.msc (Local Group Policy Editor), secpol.msc (Local Security Policy): Ні Ні Ні

Версії для роботи:

Назва версії: Професійна Корпоративна Максимальна Умови придбання: У роздріб, OEM і корпоративним ліцензіями Тільки по корпоративними ліцензіями У роздріб і по OEM-ліцензіями Закінчення підтримки: 14.01.2020 14.01.2020 13.01.2015 64-бітна версія: Так Так Так Максимальний розмір оперативної пам'яті для версій 64-біт: 128 Гб 128 Гб 128 Гб Центр відновлення Windows: Так Так Так Функція «Домашня група», створення і приєднання до групи: Так Так Так Windows Aero інтерфейс: Так Так Так Кілька моніторів: Так Так Так Швидке перемикання користувачів: Так Так Так Зміна малюнка р бочего столу: Так Так Так Диспетчер робочого столу: Так Так Так Центр мобільності Windows: Так Так Так Покращена розпізнавання рукописного введення і Multitouch: Так Так Так Windows Media Center: Так Так Так Додаткові гри: Не визначено за замовчуванням Не визначено за замовчуванням Так Емулятор Windows XP : Так Так Так Система шифрування даних EFS: Так Так Так Друк з урахуванням інформації про розташування: Так Так Так Можливість виступати в якості головного комп'ютера віддаленого робочого стола: Так Так Так Підключення до домену: Так Так Так Можливість переходу до Vista або XP за ліцензією Windows 7 : Так Так Так Підтримка декількох хардварних процесорів: Так Так Так AppLocker: Ні Так Так BitLocker і BitLocker To Go: Ні Так Так Branch Cache: Ні Так Так DirectAccess: Ні Так Так Підсистема для запуску Unix-додатків: Ні Так Так Багатомовна користувача середовища : Ні Так Так Завантаження з VHD файлу-образу Microsoft Virtual PC: Ні Так Так Запуск оснасток lusrmgr.msc (Local Users and Groups), gpedit.msc (Local Group Policy Editor), secpol.msc (Local Security Policy): Так Так Так

Тому вибираємо той дистрибутив, який нам потрібен (якщо є варіанти з розрядністю системи, то вибір залежить від чинників зазначених вище).
Приймаємо ліцензійну угоду і далі вибираємо метод установки - повна установка.
Далі проводимо розмітку вінчестера (кнопка «настройка диска»)

Далі проводимо розмітку вінчестера (кнопка «настройка диска»)

Якщо жорсткий диск не був расперделен, то натискаємо створити і задаємо потрібний розмір диска (в цьому випадку буде додатково створено невеличкий диск 100Mb з системними файлами, необхідними для завантаження системи)

Якщо жорсткий диск не був расперделен, то натискаємо створити і задаємо потрібний розмір диска (в цьому випадку буде додатково створено невеличкий диск 100Mb з системними файлами, необхідними для завантаження системи)

Якщо диск вже був розбитий, то вибираємо той на якому була раніше операційна система, натискаємо форматувати, після завершення - вибираємо цей розділ і натискаємо далі.

Якщо диск вже був розбитий, то вибираємо той на якому була раніше операційна система, натискаємо форматувати, після завершення - вибираємо цей розділ і натискаємо далі

Далі система попросить ввести ім'я облікового запису та ім'я комп'ютера латиницею.

Далі система попросить ввести ім'я облікового запису та ім'я комп'ютера латиницею

Далі нам пропонують ввести пароль для облікового запису (необов'язково).

Далі нам пропонують ввести пароль для облікового запису (необов'язково)

Далі пропонують ввести ключ продукту (наклейка Mikrosoft на ноутбуці). Можна зробити це пізніше.

Можна зробити це пізніше

Способи оновлення операціоннной системи через інтернет. Якщо використовується підключення з обмеженим доступом в інтернет має сенс взагалі відключити автоматичне оновлення.

Якщо використовується підключення з обмеженим доступом в інтернет має сенс взагалі відключити автоматичне оновлення

Вибираємо час і часовий пояс

Вибираємо час і часовий пояс

Вибираємо тип мережі, якщо не передбачається локальний доступ до цього комп'ютера, то краще вибрати громадську мережу

Вибираємо тип мережі, якщо не передбачається локальний доступ до цього комп'ютера, то краще вибрати громадську мережу

Залишилося активувати систему і встановити драйвера. Усе!

Також ми надаємо послуги установки Windows з виїздом по Мінську. Ціни на установку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: