Як встановити Windows 7 з диска на комп'ютер? Установка Windows 7 на ноутбук. Як встановити виндовс інструкція?

 1. Установка Windows 7 ділитися на чотири основні етапи:
 2. Підготовка комп'ютера до установки Windows 7.
 3. Як зробити інсталяційний диск Windows 7?
 4. Установка Windows 7 з диска на комп'ютер.
 5. Налаштування Windows 7 після установки.

Привіт шановні відвідувачі сайту TERYRA.COM! Сьогодні я хотів би вам розповісти про те, як встановити Windows 7 на комп'ютер.

Ця стаття з категорії «таких купа в інтернеті», але я думаю, вона буде не зайвою. Чому? Та тому що я пам'ятаю, коли починав своє знайомство з комп'ютером, то, зрозуміло, робив безліч помилок, які не можна було виправити ніякими програмами. По не знанню я розкидав файли, копіював їх не туди, абсолютно не правильно видаляв програми, і виправити деякі косяки можна було тільки одним способом - перевстановлення Windows. Про те, як встановити Windows ми з вами і поговоримо.

У мене прохання до тих власників сайтів, у яких є подібні статті, не робіть мені ніяких передавальний, з приводу того, що я у вас щось скопіював, тому що якщо яблуко називається яблуком, то по-іншому його не назвеш (це, типу, приклад).

Установка Windows 7 ділитися на чотири основні етапи:

1. Підготовка комп'ютера до установки Windows 7

2. Створення інсталяційного диска

3. Безпосередньо, сама установка Windows 7 на комп'ютер з диска

4. Налаштування Windows 7 після установки

Починаємо з підготовки.

Підготовка комп'ютера до установки Windows 7.

Перш ніж встановлювати Windows, потрібно підготуватися до установки. Для початку потрібно зробити так, щоб першим завантажувальним пристроєм став CD-ROM (або DVD-ROM). Це можна зробити різними способами, але щоб не витрачати час на пояснення, я розповім про найзручнішому.

1. Перше, що треба зробити - це натиснути на перезавантаження комп'ютера на системному блоці, після чого відразу ж слід почати натискати на клавішу Del (Delete) на клавіатурі, що не затиснути, а саме швидко натискати, до того моменту поки не з'явитися подібне вікно ...

Перше, що треба зробити - це натиснути на перезавантаження комп'ютера на системному блоці, після чого відразу ж слід почати натискати на клавішу Del (Delete) на клавіатурі, що не затиснути, а саме швидко натискати, до того моменту поки не з'явитися подібне вікно

2. Потрібно вибрати у верхньому меню BOOT (Boot) або як чи інакше, але слово Boot повинне бути присутнім з будь-якого (наприклад, Boot Device). І там натиснути на Boot Device Priority, якщо цей пункт присутній, якщо немає, то пропустіть цей крок.

І там натиснути на Boot Device Priority, якщо цей пункт присутній, якщо немає, то пропустіть цей крок

3. Далі зробити як показано на зображенні нижче. (Якщо ж у вас немає меню Boot, тоді ваше завдання в тому, щоб знайти ці дві фрази First Boot Device і Second Boot Device і виставити напроти першої CDROM, а навпаки другий Hard Disk) Сенс в тому, щоб першим завантажувальним пристроєм став ваш CD-ROM. Для цього, за допомогою стрілок на клавіатурі, виберіть пункт меню, де є CDROM, і натисніть Enter. Тепер за допомогою тих же стрілок, перетягніть фразу з написом CDROM вгору, як показано на зображенні нижче (іноді для перетягування пунктів вгору вниз, потрібно використовувати кнопки F5 і F6). Якщо у вас відразу все коштує як на картинці, тоді нічого робити не треба ...

Якщо у вас відразу все коштує як на картинці, тоді нічого робити не треба

Або ж після натискання на меню BOOT вам відразу ж вдасться список, в якому вам треба буде слово CD-ROM Drive (або без Drive) перетягнути в самий верх. Після всього зробленого вище перейдіть назад в меню (натисніть Esc) і виберіть пункт меню Exit, а там в свою чергу Exit & Save. Так само, в кінці, вам може задатися питання Quit Without Saving (Y / N)? густо блимати курсор з буквою N (або Y), вам там треба поставити букву Y. Це питання позначає "Чи хочете ви зберегти зміни?", ну а Y, як ви зрозуміли, позначає "Так".

Видів меню BIOS зараз дуже багато, але принцип налаштувань всюди однаковий, просто трохи подумайте. І ще, BIOS на різних комп'ютерах викликається натисканням різних кнопок, найчастіше це Del, F2 і Esc, але бувають і інші.

Як зробити інсталяційний диск Windows 7?

Заздалегідь хочу сказати, що я не буду розповідати, звідки завантажити Windows 7, так як це протизаконно, і я сам жодного разу в житті не скачував палену вінду, клянусь життям (пальці хрестиком за спиною)! Тому купити (або знайти в тирнета що-небудь ламається) Windows 7 вам доведеться в магазині.

Але якщо ви все таки вирішили не купувати диск, а скачали Windows з інтернету, то тепер потрібно перенести завантажену вінду на диск. І зробити диск автозагрузочним, тобто щоб при вставці його в CD-ROM він запускався сам.

Є багато різних способів зробити диск автозагрузочним і за допомогою Nero і за допомогою багатьох інших програм. Але найпростіша з тих що мені траплялася - це Ashampoo Burning Studio. Завантажити її можна безкоштовно з офіційно сайту - тут .

Перед тим як почати розповідати про запис на диск, хотів би відразу попередити. Щоб установка Windows 7 пройшла успішно скачаний вами образ повинен бути в форматі .iso

Коли скачаєте програму, встановлюєте її і запускаєте. Перед вами відкриється таке вікно:

Перед вами відкриється таке вікно:

Далі вибираємо передостанній пункт, Образ диска і під сплив вікні вибираємо Записати образ.

Після відкривається вікно, в якому потрібно натиснути на кнопку Огляд і вибрати місце, де зберігається образ .iso з дистрибутивом Windows.

Тепер в дисковод необхідно вставити чистий диск.

Зверніть увагу, що диск повинен бути або DVD-R або DVD-RW. І зрозуміло дисковод повинен бути DVD-ROM (вміє записувати DVD диски), а не CD-ROM (який може записувати тільки CD).

Коли диск буде вставлений в дисковод натискаємо кнопку Записати DVD.

Далі я не стану показувати картинки, так як там все просто.

Після натискання кнопки Записати DVD, піде запис, а по закінченню вискочить вікно «Образ DVD записано успішно!». У цьому вікні натискаєте OK. Усе. Наш диск для установки Windows записаний і готовий до роботи!

Установка Windows 7 з диска на комп'ютер.

Диск з Віндою є, BIOS налаштований, тепер можна приступати до установки.

1. Вставляємо диск в дисковод і включаємо в комп'ютер (або перезавантажуємо, якщо він вже був включений). Якщо все, що написано вище ви зробили правильно, то установка Windows 7 почнеться з перших секунд. З'явитися вікно, яке показано на малюнку нижче. Виберіть всюди російську мову, якщо він вже обраний, залиште так, як є.

Виберіть всюди російську мову, якщо він вже обраний, залиште так, як є

2. Далі, прийміть умова ліцензії. натискайте Далі

натискайте Далі

3. Тепер вибираємо повну установку

Тепер вибираємо повну установку

4. Далі йде розбивання диска.

Про те, навіщо потрібно розбивати жорсткий диск на дві частини (мінімум), я говорив вже багато раз, тому скажу коротко. Є системний диск (найчастіше C), там розташовані файли системи і туди поміщаються встановлені програми. І є диск, куди розміщуються всі ваші особисті файли (найчастіше D): картинки, фото, відео, ігри і т.д.

Отже, розбиваємо диск.

5. Вибираєте Налаштування диска.

6. Натискаєте Створити. Вибираєте потрібний розмір (наприклад 22333 - це 21.8Гб) і натискаєте Застосувати

Коли з'явитися ця картинка просто натисніть ОК.

Ми створили Локальний диск, на який буде проведена установка Windows.

7. Але у нас залишилося ще багато місця. Його то ми і використовуємо, щоб створити диск D.

Натискаєте на незайняте місце на диску (підкреслено червоним) і тиснете Створити.

Далі робите, як показано на зображенні нижче (не забудьте натиснути Застосувати) і створюється другий розділ.

Відразу хочу обмовитися. Я показав приклад розбивання диска на частини при розмірі жорсткого диска 72 гігабайти (далі Гб). Але зараз вони набагато більше. Однак, принцип розбивання такий - Системний диск не повинен бути менше 20 Гб; Диск на який ви будете зберігати всі ваші файли повинен бути більше. Приклад: у мене жорсткий диск 720 Гб, з них 120 системний диск, 600 для моїх особистих файлів. (Якщо диск 350 Гб, то 40-60 для системи, інше собі). Сподіваюся, ви зрозуміли.

Про те, що таке жорсткий диск і якого розміру вони бувають, можете прочитати тут .

8. Після того як диски розбиті, натискаєте Далі.

Далі йде установка системи. А про те, що можуть виникнути після закінчення установки, я вам розповім без картинок, так як там йдуть дрібні настройки.

Налаштування Windows 7 після установки.

 1. Після установки введіть Ім'я користувача і Ім'я комп'ютера. Можна вводити будь-, наприклад своє.
 2. Далі вискочить вікно, в якому буде запропоновано ввести пароль. Його можна вводити, а можна і не вводити. Наприклад, на моєму домашньому комп'ютері я пароль не ставив, тому що там нічого секретного немає.
 3. Після потрібно буде ввести серійний ключ для роботи системи, який вам був виданий при покупці (пошукайте в коробочці, в якій продавалася система, або якщо у вас ноутбук, ключ може бути вказаний на наклейці, розташованій на днище ноута). Якщо ви качали і встановлювали «паленої» вінду, то це вікно може і не вискочити. А взагалі до лівих версіями в даній ситуації йде своя інструкція.
 4. У наступному вікні буде запропоновано вибрати настройки безпеки. Якщо ви будете встановлювати антивірус відразу після установки, то виберіть «Відкласти рішення», а якщо пізніше, то виберіть перший пункт «Використовувати рекомендовані параметри».
 5. Далі виберіть свій часовий пояс і введіть дату і час.
 6. І останнє вікно, настройки мережі. Виберіть пункт «Домашня мережа».

От і все. Як бачите встановити Windows 7 з диска не так вже й важко. В одній з наступних статей, я розповім вам, як встановити виндовс 7 з флешки.

Коли система вже буде встановлена. Знову зайдіть в BIOS, вище описано як, там де ви змінювали перший завантажувальний пристрій, і поверніть Hard Disk на перше місце.

До речі, мало не забув, установка Windows 7 на ноутбук ні чим не відрізняється від установки на звичайний комп'ютер, так як на ноутбуках теж є DVD-ROM. Єдине що серійний ключ від Windows буде розташований на днище ноутбука а не в коробці.

А на цьому все. До нової зустрічі!

PS Якщо вирішите по цій інструкції встановити Windows, то не забудьте її попередньо роздрукувати ... 🙂

Чому?
Так само, в кінці, вам може задатися питання Quit Without Saving (Y / N)?
Це питання позначає "Чи хочете ви зберегти зміни?
Як зробити інсталяційний диск Windows 7?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: